Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 4:12 pm

Należało mi się poza tym nawet wkurzona wyglądasz ślicznie. Zasłoniła ucho ramieniem domyśliłem się że ma tam łaskotki. Niech będzie i film wybierz coś. Gdy Aria usiadła mi na kolanach objąłem dziewczynę i zacząłem całować ją po szyi.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 4:44 pm

dzieczyna wybrala film jednak nim zaczely sie napisy nie byla w stanie sie skupic poniewaz zaczales ja calowac po szyi. Dziewczyna odchylila glowe i katem oka ogladala film. Narazie inaczej nie reagowala. Z naciskiem na narazie.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 4:56 pm

Dziewczyna przez moje zachowanie nie mogła skupić się na filmie a nawet ułatwiła mi całowanie jej. Nie miałem pojęcia co zrobić by posunąć się naprzód więc całowałem ją dalej dokładając do tego całowanie jej po uchu mimo tego że miała łaskotki.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 5:03 pm

Dziewczyna zrezygnowala z ogladania filmu i usiadla na tobie okrakiem obejmujac cie za szyje i szukajac twoich ust. Akcja powoli posuwala sie naprzod ale dlugo ona nie bedzie prowadzic.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 5:18 pm

Aria zrezygnowała z filmu a przyłączyła się do figli mimo że to ona przejmowała inicjatywę musiałem to szybko zmienić. Wsadziłem jedną rękę pod bluzkę dziewczyny by rozpiąć stanik drugą zjechałem na jej tyłek masując go .
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 7:53 am

Aria mruknela zadowlona i sama zaczela masowac cie po plecach odwzajwmniajac pocalunek. Po chwili uslyszales To jest zabronione na terenie kampusu.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 9:32 am

Nam nadzieję że to ty Aria. Położyłem dziewczynę na kanapie i podwinąłem jej koszulkę odsłaniając piersi dziewczyny zacząłem je całować zjeżdżając coraz to niżej.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 9:47 am

Tak to ja. dziewczyna westchnela ale zaczela stawiac opor Powstrzymajmy sie. Nie mozna na kampusie. westchnela odpychajac ci glowe i podciagajac cie do gory.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 9:51 am

Jak chcesz. Wstałem z kanapy nie chciałem robić nic wbrew woli dziewczyny źle by to wpłyneło na nasze stosunki choć ukrywałem lekki żal że nie posuneliśmy się dalej. Podałem dziewczynie rękę by pomóc jej wstać. To co teraz robimy.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 2:04 pm

Nie jak chce ale tu sa kamery pokazała głową jakiś punkt w rogu pomieszczenia. Dziewczyna skorzystała z twojej pomocy i zaczęła się ubierać. Proponuje dokonczyc film. Akurat Transformersów nagrałam. gdy juz sie ubrała usiadła na kanapie po chwili wstała do kuchni i zaczela szykować popcorn.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 2:14 pm

Heh szkoda że nie można ich rozwalić. Nie ma jakiegoś miejsca gdzie ich niema? W sumie sam powinienem się domyślić że w takim miejscu będą kamery, a zapowiadało się tak miło. To niech będą Transformersi cokolwiek to jest. Jakby się zastanowić to nigdy nie oglądałem telewizji zwykle byłem zajęty robotą. Dziewczyna poszła zrobić popcorn ja spokojnie siadłem na kanapie i czekałem grzecznie na nią.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 4:15 pm

Caly kampus jest monitorowany, no wiadomo procz łazienek. z kuchni dochodzil cie odglos wystrzeliwanego popcornu i po chwili po mieszkaniu rozniosł sie jego zapach, jakby maslany popcorn. Dziewczyna postawiła miske na stole wraz z cola i dwoma szklankami. Chwile sie pokrecila po mieszkaniu az usiadla obok ciebie podkulajac nogi pod siebie i opierajac sie o ciebie po mieszkaniu rozlegl sie taki dzwiek zwiastujacy rozpoczecie filmu.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 4:24 pm

W sumie logiczne że w łazience ich nie ma ale to i tak było by podejrzane jakbyśmy oboje do łazienki weszli a robiło się tak ciekawie. W mieszkaniu rozległ się przyjemny zapach popcornu i po chwili w na stole pojawiło się dzięki Arii wszystko co można by znaleźć w kinie. Gdy film się zaczął przysunąłem się do dziewczyny i ją objąłem.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 4:31 pm

Tak troche. Zawsze są misje zamiala sie wtulajac sie w ciebie. Jedliscie smacznie popcorn lecz po jakis 20 minutach filmu dziewczyna polozyla ci glowe na ramieniu i najzwyczajniej w swiecie usnela.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 4:44 pm

No robienie tego podczas misji brzmi ciekawie. Nie mineło zbyt dużo czasu a Aria zasnęła mi na ramieniu nie chciałem budzić dziewczyny więc grzecznie oglądałem film i co jakiś czas oglądałem śliczną buźkę dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 4:52 pm

Film cie za bardzo nie wciagnal pomimo swojej akcji wiec po chwili i sam zanales.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 5:02 pm

Może i film miał ciekawe akcje ale dość szybko mi się znudził i dość szybko usypiałem chciałem tylko nie mieć jakiś porąbanych snów. Im więcej myślałem tym szybciej zasypiałem aż w końcu usnąłem.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 5:13 pm

Nic ci sie nie snilo ciekawego procz wizji ciebie i Ari razem nago. Az sie nie chcialo wstawac nawet nie poczules jak Aria wstala i poszla sie myc.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 5:30 pm

Przez pierwsze chwile wizji nawet nie miałem zamiaru wstawać ale po chwili miłe chwile się z kończyły i się obudziłem Arii nie było przymnie więc pewnie wstała. Pierwsze co zrobiłem po pobudce to pójście do toalety.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 5:36 pm

Gdy wszedles do lazienki "znalazles" tam Arie która własnie się kąpałą. W pierwszej chwili nawet cie nie zauwazyla.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 5:44 pm

Gdy wlazłem do łazienki pierwsze co zrobiłem to musiałem się wysikac nawet nie zdałem sobie sprawy z kąpiącej się Arii dopiero po chwili ją zauważyłem i zamarłem bez ruchy myśląc co robić.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 5:47 pm

Dziewczyna albo udawala ze cie nie widzi albo nie widziala. W lazience rozlegl sie jej glos nucacy jakas piosenke o milosci.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 5:56 pm

Nie wiem czy Aria mnie nie widziała czy nie chciała zauważyć ale gdy zaczeła nucić piosenkę usiadłem spokojnie pod ścianą łazienki zamknąłem oczy i wsłuchiwałem się w piosenkę dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 6:21 pm

Piosenka zamienila sie w melodie w ktora byly wplecione slowa [b]Co ty tu robisz?[/]b widac dziewczyna cie wyczułas nawet nie patrzac na ciebie.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 6:30 pm

Aria chyba znów się na mnie wkurzy. Słucham twojego pięknego głosu a wszedłem tu nie zdając sobie sprawy że tu jesteś, przepraszam. Lepiej już pójde. Ruszyłem w stronę drzwi by wrócić do salonu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 10 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~
Powrót do góry 
Strona 10 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» KP Czachy
» Box Czachy
» Test Czachy
» Zapisy do Czachy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Mistrzowie Rozgrywek >> :: MG Bastet-
Skocz do: