Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy do Czachy

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Zapisy do Czachy Empty
PisanieTemat: Zapisy do Czachy   Zapisy do Czachy I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 4:54 pm

Jak czytaliście informacje to wiecie że jestem nowy w tym całym prowadzeniu gier ale i tak postaram się aby nasza współpraca była zabawna i ciekawa. Przyjmę każdego kto ma ciekawą historie ,którą mój mózg szybko przetworzy na jakąś równie ciekawą. Jak każdy MG nie będę tolerował sugerowania jakiego pokemona mam wam dać za takie coś karniaki w grze polecą a nawet czasem głowy. Jeśli w waszej grze mam robić za dziewczynę to będziecie musieli przeboleć aż się przyzwyczaję pisać jak dziewczyna. Nie będę bił za ortografie sam dość często pewnie jakieś byki ale też nie będę tolerował trzech błędów w jednym słowie (fzhut -Wschód). Jak zgadzacie się na takiego MG zapraszam do wypełnienia formularzu.

Cytat :
Imię Nazwisko:Postaci
Wiek: Postaci nie wasz
Charakter: Można krótko min 1,5 linijki ale też możecie się rozpisać.
Wygląd: Możecie opisać, dać obrazek, czy nawet własne zdjęcie dać( serio nie bierzcie tego ostatniego pod uwagę.)
Starter: Zobaczymy kto czyta regulamin.
Profesja: chyba nie trzeba wyjaśniać ( dla nie kumatych: Trener, Koordynato, itp)
Profesja poboczna: Możecie być kim chcecie byłe było jakoś ujęte to w historii.
Partner/Wróg:
Cel:
Prośby: Może wezmę pod uwagę.
Kontakt do was: Wole informować o takowych odpisach itp.

Nic dodać nic ująć. Miłego pisania.

Kod zapisu.
Cytat :
Imię i nazwisko:
Wiek:
Charakter:
Wygląd:
Historia:
Starter:
Profesja:
Profesja poboczna:
Partner/ Wróg:
Cel:
Prośby:


Ostatnio zmieniony przez Czacha350 dnia Nie Kwi 14, 2013 5:07 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Zapisy do Czachy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do Czachy   Zapisy do Czachy I_icon_minitimeNie Mar 31, 2013 4:36 pm

Imię i nazwisko:Maya Rose Chang
Wiek:13
Charakter:Po przeżyciach z sierocińca Maya jest bardzo skrytą i nieśmiałą osobą i o jej zaufanie trzeba się długo starać, a jedynie swojego Pokemona obdarzyła wielkim zaufaniem i miłością.A, gdy już kogoś obdarzy zaufaniem wstawia się za, nim i stara się mu pomóc ze wszystkich sił.Nie umie pływać, a za, to świetnie się czuje w drzewach, potrafi wysoko skakać jak małpka.Jest mądrą i rozważną dziewczyną, nienawidzi jak ktoś krzywdzi pokemony i, wtedy dostaje szału (mogłaby uderzyć). Ma słabość do wysokich brunetów z średnio-długimi włosami, które opadają na oczy.
Wygląd:Szczupła niezbyt wysoka czerwonoruda dziewczyna z kilkoma piegami na twarzy.Jej śliczne duże oczy i nieśmiały uśmiech przyciągają uwagę ludzi.Ma dobrą figure i średni biust.Ubiera się zwykle w spodnie rurki i bluzkę z ramiączkami opadające na ramiona.Nigdy nie pokazuje brzucha z powodu plamki na brzuchu taką jak ma Aipom.
Historia: Region Hoen jakieś tam miasto ) Rodzice Mayi lubili eksperymentować z DNA pokemonów (było to zakazane), nawet zdobyli się na wszczepienie DNA Aipoma własnej córeczce i jej DNA jakiemuś Aipomowi (który się stanie starterem Mayi). Byli ciekawi czy przeżyje, a jeśli tak to jakie zdolności będzie miała.Eksperyment się powiódł. Kiedy Maya miała 2 latka pojawiła się w niej zdolność skakania po drzewach, dobrego chwytania, gdy płacze jej energia słabnie, a jak jest szczęśliwa jej energia wzrasta. Na brzuszku miała dokładnie taką plamkę jak u Aipom'a, a w zachowaniu Pokemona wykryto mowę ludzką i wysoką inteligencje. Niestety policja odkryła to co rodzice zrobili małej Mayi musieli uciekać, pozostawili Maye na progu sierocińca, a Aipoma wypuścili do pobliskiego lasu.W sierocińcu Maya nie miała lekkiego życia. Uważali ją tam za dziwadło.Jedynym jej przyjacielem był Aipom którego poznała w lesie (w wieku 10 lat) który znał ludzką mowę i był bardzo mądry. Od tego spotkania byli zazwyczaj nierozłączni i gdy poszła po odbiór startera poprosiła profesora bo o to właśnie ten Aipom był jej starterem.Maya zaprzyjaźniła się również z chłopcem o imieniu Kai którego niestety zaadoptowano i słuch o nim zaginął. Dziewczyna nigdy nie poznała prawdy o swym życiu, wiedziała tylko o tym że jej rodzice zostawili ją na progu sierocińca. Chciała się dowiedzieć prawdy o sobie i o swojej przyszłości, i w tym celu szuka swoich rodziców.
------------------------------------------------------------------
Historia Aipom:
Pewnego dnia złapali go młode małżeństwo i wykorzystali jego DNA by wszczepić je do ich córki a jej DNA wszczepili do jego ciałka.Od tego czasu znał mowę ludzką i był inteligentnym pokemonem.Po jakimś czasie wypuścili go do lasu a po kilku latach spotkał dziewczynkę której miał w sobie DNA.Zaprzyjaźnili się od razu i przez kilka lat byli nierozłączni a w końcu był jej starterem.
Starter:Aipom
Profesja:Koordynatorka
Profesja poboczna:---------------
Partner/ Wróg: proszę by ktoś dołączył w podróży
Cel:Chciała się dowiedzieć prawdy o sobie i o swojej przyszłości, i w tym celu szuka swoich rodziców.
Prośby: Proszę o ciekawą przygodę z wątkiem miłosnym.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Zapisy do Czachy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do Czachy   Zapisy do Czachy I_icon_minitimeNie Mar 31, 2013 4:47 pm

Powiedzmy że coś wymyśliłem ale muszę cię o parę szczegółów w historii popytać więc napisz mi na pw swój nr gg albo skypa.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Zapisy do Czachy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do Czachy   Zapisy do Czachy I_icon_minitimeNie Mar 31, 2013 5:08 pm

Wiem już co chciałem więc Przyjmuję
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Zapisy do Czachy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do Czachy   Zapisy do Czachy I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 2:29 pm

Imię i nazwisko: Klaudia Stern
Wiek: 16
Charakter: Miła i trochę roztrzepana, zawsze stara się pomóc. Zwykle woli najpierw się namyślić nim coś zrobi, żeby nie było wpadki.
Wygląd: Szczupła i dość wysoka dziewczyna o brązowych włosach i oczach. Jej włosy są długie i zazwyczaj spięte w kucyka. Zwykle ubiera się w czarną bluzkę i krótkie spodenki oraz sportowe buty.
Historia: Klaudia była typowym molem książkowym, który na dodatek lubił rysować, choć także często chodziła na boisko zagrać w piłkę nożną ze swoimi przyjaciółmi. Niestety była praktycznie sama. Jej tata zapracowywał się w laboratorium (naukowiec, badania nad ewolucją pokemonów), a mama właśnie przez pracoholizm jej męża w końcu się z nim rozwiodła, kiedy Klaudia miała 6 lat. 3 lata później jej brat, nie mogąc znieść atmosfery panującej w domu wyruszył w podróż pokemon. Ojca praktycznie nie było w domu, często nie przychodził nawet na noc, tak więc wszystkie obowiązki spadły na Klaudię, czego dziewczyna miała szczerze dość. Pewnego dnia, kiedy wracała z boiska to do głowy przyszła jej myśl, żeby przejść się do lasu. Niestety napadł ją rozjuszony Ursaring. Kiedy pokemon ruszał na dziewczynę, zjawił się jakiś czarny pokemon z białymi włosami i niebieskimi oczyma. W mig poradził sobie z dzikim pokemonem, po czym wszedł w cień i tak po prostu znikł. Klaudia uciekła po tym wszystkim do domu nieco przerażona. Wśród swoich książek odnalazła informację o tym pokemonie. To był Darkrai*, władca koszmarów…. Postanowiła nikomu o tym nie mówić.
Kilka miesięcy po tym wydarzeniu dziewczyna w końcu zdecydowała się na pewien istotny krok w jej życiu, a mianowicie – wyruszenie w podróż pokemon tak jak jej brat. Jakoś udało się jej pogadać z ojcem w jego nawale pracy i tak oto dostała swojego pierwszego pokemona, był to Gligar. Bardzo fajny pokemon, z którym szybko się zaprzyjaźniła. Wreszcie wyruszyła, a była pełna wielkich nadziei na myśl o przygodach, jakie mogą ją spotkać. Na samym początku spotkała kogoś… tajemniczego, wyglądał on mniej-więcej tak: Zapisy do Czachy Darkfb . Jak jej powiedział: podróżuje, ale nie jest trenerem, a na wszelkie jej pytania po prostu milczał. Szli razem, choć Klaudia nie była pewna co do tajemniczego chłopaka.
Starter: Gligar
Profesja: Trener
Profesja poboczna: Rysownik
Partner: chłopak z historii
Cel: Przeżyć wiele przygód i między innymi spotkać się z mamą oraz bratem.
Prośby: Hm... tak specjalnie to nie mam żadnych.
Kontakt: gadu-gadu - 25314898


*wiem, legend się nie łapie, dałam go w historii bo to moja ulubiona legenda,
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Zapisy do Czachy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do Czachy   Zapisy do Czachy I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:07 pm

Powiem że mam zarys co do pomysłu więc Przyjmuje
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapisy do Czachy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do Czachy   Zapisy do Czachy I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zapisy do Czachy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Box Czachy
» KP Czachy
» ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~
» Test Czachy
» Zapisy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Starocie >>-
Skocz do: