Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 6:11 am

To nie była prośba. Nie dość że mam własne problemy to teraz jeszcze Lilith na głowie. Przytulałem dziewczynę by nie czuła się samotnie w tej sytuacji.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 6:24 am

Cwaniak sie znalazl. to ze masz trzech demonow nie znaczy ze ja z Hathor sobie nie poradze. dziewczyna jeszcze po chwili tulenia otarla lzy i wyszeptala dziekuje po czym odsunela sie od ciebie by spojrzec ci w oczy. [b]ciekawe jak ja to ukryje.[/u] odloslonilo ci ucho z czyms [url= http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ-qBkvdltGNeVNay3wG_26e6VSqWsLD5Z7Rb3OL3ap6UnZkE4qbygeXDz_ ]taim[/url]. nie dalo sie tego sciagnac. za uchuchem miala tatuaz przedstawiajacu wyrazne nuty na jasnej pieciolini ktorym nie wiedziala.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 2:01 pm

Zauważ że ich nie używam no może Zehel czasem pomoże a tak to oni śpią. Będziesz musiała chodzić z rozpuszczonymi włosami bo chodzenie w nausznikach odpada. Teraz zaczynają się problemy gdyby Aria się zgodziła zabrałbym demony i organizacja skupiłaby sie na mnie a pewnie już wiedzą co im umknęło. Ale teraz najważniejsza jest Aria trzeba jej jakoś pomóc.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:13 am

Nausznicach.... znawco mody Musze nabrac nowych przyzwyczajen. zawsze mam wlosy za ucho nalozone... poszla sie napisc do kuchni jednakze z oowodu tego ze szafki byly za nia i przed nia zauwazyla ze ma cos za uchem. wtem pognala do lazienki i w duzym lustrze za pomoca malego lusterka znalazla nowy tatuaz. bez slowa ostrzezenie walnela w sciane tak ze plytki pekly po czym w biegu sie ubrala i wyleciala na dwor.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:35 am

Jestem facetem nie znam się. Jestem pewien że będziesz równie pięknie wyglądać co zwykle. Gdy Aria zauważyła tatuaż ze ścian pospadały płytki pod wpływem uderzenia, chyba powinienem jej wspomnieć o nowym tatuażu. Byłem już ubrany więc pobiegłem ze dziewczyną, mój tatuaż był zasłonięty tylko przez bluzę więc mam nadzieje ze wf dziś nie mamy.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:44 am

dziewczyna chyba znowu bawila sie w chowanego bo zniknela ci doszczetnie z pola widzenia.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:49 am

Aria znów zaczyna bawić się w chowanego, w uczciwej zabawie nie mam z nią szans więc to nie jej musze szukać a Hathor i Lilith. Oczy Zehela ułatwiają sprawę bo widzę ślad demonów dzięki niemu, teraz musiałem tylko podążać jego śladem.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:59 am

slad demonow byl wyrazny az nad to. prowadzil do tego miejsca co ostatnio. stare dobre drzewo (nad tb wisi jakks fatum drzewowe czy jak xd?)
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:03 am

Ślad prowadził znów do drzewa gdzie zaczęły się moje dobre stosunki z Arią. Teraz przynajmniej wiedziałem jak do niego wejść bez wspinaczki na samą górę, wgramoliłem się do środka drzewa by znów znaleźć dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:55 am

dziewcztmyne znowu tam znalazles jednakze nie spala jak ostatnio a czuwala nasluchujac czy ktos ja slyszym srodek drzewa sie zmienil... moze to z powodu tego ze dzien dopiero sie zaczyna a nie konczy... jedbakze widac wyraznie slad obecnosci ludzi, w tym wypadku Arii, poniewaz na "scianach" wisialay plakaty ktore tak naprawde zaslanialy dziury.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 11:30 am

Przynajmniej tym razem znalazłem dziewczyne dość szybko, Aria nasłuchiwała chyba czy ktoś się nie zbliża wszystkie wejscia do środka drzewa zasłonięte było jakimiś plakatami. Znów uciekasz, co się dzieje?
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 11:49 am

nie wejscia a slady po piesciach
_______
Nic sie nie dzieje. chcialam pobyc sama. spojrzala w bok lekko sie usmiechajac. Chodz na sniadanie. wstala podchodzac niesmialo do ciebie.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 11:54 am

Nie kłam widze że coś się dzieje. Nie musisz cierpieć w samotności masz przecież mnie zawsze cię wysłucham. Gdy dziewczyna podeszła do mnie przytuliłem ją, potrzebowała wsparcia choćby i najmniejszego. To chodźmy na to śniadanie.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 11:59 am

nie przejmuj sie. mam tylko nowy tatuaz i ciut inne uszy. usmiechnela sie slabo. wyszla z drzewa i skierowala sie w strone kampusu nie czekajac na ciebie. jednak w polowie drogi stanela. a raczej pod oknem blondyna.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 12:10 pm

Jak uważasz że nie powinienem się przejmować to niech ci będzie. Mimo tych słów i tak przejmowałem się losem dziewczyny. Aria jak tylko wyszliśmy skierowała się do kampusu i zostawiła mnie w tyle zatrzymała się pod oknem blonadaska miałem złe przeczucia co do tego.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 12:12 pm

slysze jakies dwuznaczne dzwieki. zasmiala sie. wsluchaj sie i powiedz co slyszysz.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 12:17 pm

Gdy przystanąłem już po chwili wiedziałem co to za dzwięki. Ktoś otrzymuje prywatne lekcje wf z działu kumasutra. Zacząłem się śmiać bo to przez nas blondasek ma teraz takie przygody.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 12:30 pm

kamastutra
________
dziewczyna spojrzala na ciebie i wspiela sie na sciane za chwile zeskoczyla i zaczela sie smiac. oj nie chcesz widziec tego. zacsela sie tarzac ze smiechu dawaj szybko pod jego pokoj mam pomysl. z tymi slowami zniknela.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 12:36 pm

Nie raczej nie chce tego oglądać wole dziewczyny niż dwóch facetów robiących to. Aria dość szybko poleciała pod pokój blondasa a ja za nią, nie wiedziałem co kombinuje ale jak chce ich nakryć to ja tam nie wejde jeszcze strace apetyt.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 12:43 pm

gdy dotarles na miejsce dziewczna byla juz pod pokojem. wtem zaczela pukac do drzwi blondyna. nic sie nie dzialo. ponownie zapukala. w koncu otworzyl wam blondyn i widzac was mina mu zrzedla czego? pytanie skierowal bardzoej do ciebie niz do niej bo patrzyl caly czas na ciebie. patrzyl malo powiedziane. gdyby wzrok mogl zabijac juz bys lezal martwy.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 12:52 pm

Aria wręcz dobijała się do drzwi chłopaka gdy wreszcie otworzył pierwsze co zrobił to spojrzał na mnie morderczym wzrokiem. Jej pytaj albo róbcie to ciszej bo pół kampusu was słyszy. Jakoś nie przejmowałem się chłopaczkiem.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 1:54 pm

ale ja nie wiem o co wam chodzi. zarumienil sie klamiac. aria spojrzala na niego widac psorek jest nowy ale wszystko jest nagrane na monitoringu. zasmiala sie a z pokoju zaczal drzec sie mezczyzna ze nic nie wiedzial. dziewczyna wyciagnela jakies urzadzonko i pokazala mu nagranie.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:12 pm

Od kiedy ty jesteś podpięta do monitoringu? Kolejny dowód że książki nie powinno się oceniać po okładce, jeśli na tym urządzonku miała dostęp do wszystkich kamer to miała teoretycznie haka na wszystkich. A szczególnie w tym momencie na naszych dwóch panów.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:43 pm

wiele o mnie nie wiesz. warknela cicho pokazujac nagranie. blondyn patrzyl i coraz to mu oczy wychodzily. wuefista stanal za kochankiem i patrzyl na filmik O fuck. nie pokazuj tego nikomu! jestes w stanie to usunac z bazy danych? spanikowali...
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:56 pm

Patrzenie na nich przerażonych było bardzo satysfakcjonujące. Podszedłem bliżej do dziewczyny i powiedziałem jej na ucho tak by tamci nie słyszeli. Możesz to puścić u wszystkich na telewizorach itp, ten skandal może trochę zmusić Nicka by się od nas odczepił.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 12 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~
Powrót do góry 
Strona 12 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» KP Czachy
» Box Czachy
» Test Czachy
» Zapisy do Czachy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Mistrzowie Rozgrywek >> :: MG Bastet-
Skocz do: