Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
AutorWiadomość
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimePon Kwi 01, 2013 1:50 pm

Eh, to zostanę twoim dzinem i spełnię twoje trzy życzenia w granicach rozsądku. Trzymając się za ręce poszliśmy na następny test jak się okazało doszliśmy na siłownie. Trener kazał nam się iść przebrać, w szatni jak zobaczyłem strój to tak jak Aria wspominała wcześniej prawie mnie krew zalała. Idź przede mną na sale. Gdy Aria już poszła jeszcze chwile pomyślałem nad tym strojem i stwierdziłem jasno" Pierdole nie robie" i poszedłem na salę tak jak z niej wyszedłem zmieniając tylko fakt że gość pewnie będzie chciał pokazać kto tu rządzi i mnie walnie na start za nie posłuszeństwo więc sam zaczne używać mocy, wzrok Zehela pozwoli mi być parę kroków przed nim.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 3:27 pm

Dalej malo oferujesz. Dziewczyna widzac ze ty sie nie przebierasz zasmiala sie pod nosem malo co sie nie przewracajac ze smiechu. Jestes nowy dlatego dali ci taki. Moj to moj prawdziwy stroj. Zapomnialam ci kupic. usmiechnela sie zmieniajac tyklko gore dalej pozostajac w bojowkach. Dalo sie zauwazyc jej plaski brzuch jednakze umiesniony, nie bardzo ale tak ze smaczkiem. Tylko spokojnie jasne? wytlumacz ze w tej szmacie nie bedziesz cwiczyl bo tylko sie osmieszysz.
A ty czwgo zes sie nie przebral? Zobacz ona chociaz po czesci. warknal basem niezadowolony.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 3:38 pm

A ty chyba za dużo oczekujesz. Jakoś się nie dziwiłem że Aria o mało nie padła ze śmiechu widząc kogoś w tym wdzianku to bym chyba padł. A co strój borata w praniu bo to i tak nie jest najgorszy strój jaki widziałem. Kiedy indziej się kupi albo nawet wcale nie będzie trzeba. Jestem spokojny nawet jak będzie chciał mnie uderzyć w co wątpie to i tak w tym momencie widzę wszystko więc będę jakieś dwa kroki przed nim, zanim spróbuje coś zrobić to będę wiedział jak temu zapobiec. Trener tak jak przypuszczałem nie był zadowolony z tego że się nie przebrałem. A po cholerę mam ubierać strój jak podczas roboty i tak będziemy działać w zwykłych ubraniach, nie widzę przeszkód bym nie mógł tak podejść do testu.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 4:29 am

Ale w miedzy czasie bedziesz w szkole. Dobra zgoda cwicz tak ale jak pojdziesz zapocony do glownie dowodzacych nie zwalaj na mnie. Tym bardziej ze masz dwie bluzki. warknal na ciebie Musisz tego uzywac? dziewczyna spytala cicho martwiac sie. Typ poprowadzil was na bieznie. Biegliscie obok siebie lecz caly czas przy twojej majstrowal jak z nia skonczyl zaczal majstrowac przy biezni Arii zmieniajac tempo oraz kat nachylenia. Dziewczyna nawet sie nie spocila widac pluca jej sluza zas ty... Szkoda gadac.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 4:46 am

Jak ci przeszkadza góra to mogę ją zdjąć mi to tam nie przeszkadza. Zdjąłem bluzy zostałem w samych spodniach. Nie ale swoje moce też chciałbym rozwijać. Biegaliśmy na bieżni sądziłem że będzie coś innego wczoraj i tak nalatałem się za Arią więc zwykłą bieżnia nie zrobi na mnie wrażenia mimo że zmieniał prędkość i kąt nachylenia dalej to było nic. Widać że Aria też nic sobie z tej bieżni nie robiła ale co się dziwić pokazała wczoraj na co ją stać.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 5:46 am

Mmm mozesz czesciej tak chodzic. A nie zaszkodzi ci te cwiczenie umiejetnosci?
mi tam nie przeszkadza lubie meskie ciala. facwt spojrzal lubiezniw na ciebie. Widac dziewczynie tez nie przeszkadza pokazal ci glowa dziewczyne po czym zatrzymal nagle obydwie bieznie w zwiazku z czym zleciales a dziewczyna podeszla do ciebie Nic ci nie jest? wyciafnela reke by pomoc ci wstac. Mezczyzna poszedl i cos zapisal w kartkach nasteonie podpial was do jakiegos komputera i zaprowadzil was na rowerek i jak juz usiedliscie wlaczyl powoli nastepnie przyspieszal tempo sprawdzajac cos na komputerze do Ktorego byliscie podlaczeni i zdziwiony wynikami przyspieszyl Arii tempo dalej obserwujac komputer To facet sie zdziwi bo nie jest w stanie mnie zmeczyc. dziewczyna usmiechnela sie patrzac na ciebie i tylko usmiechala sie wyzywajaco do faceta.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 1:29 pm

Pierwsze życzenie zostały dwa. W przeciwieństwie do ciebie nie posiadam ograniczenia.
-Zbliż się się na odległość jednego kroku a zabije. Tak momentalnie zatrzymał że wyleciałem z bieżni na moje szczęście nie zdołałem się poobijać, przyjąłem pomoc od Arii. Następnym ćwiczeniem był rowerek podpiął nas do komputerka i zaczeliśmy pedałować był zdziwiony wynikami Arii więc zwiększał jej tempo dziewczyna się tym nie przejeła a wręcz przeciwnie rzucała facetowi wyzwanie. Na to tępo daje ci jakąś minute jak je zwiększy policz do pięciu bo po tym czasie Hathor da ci w kość.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 2:21 pm

Fuck zapomnialam ale teraz co poradzic.? dziewczyna rozejrzala sie po czym usiadla po turecku na siodelku. Dziewczyna ma pomysly. Facet nawet nie zauwazyl kiedy to zrobila wiec jeszcze zwiekszyl tempo a ta odpiela sie od maszyny Finito.. Odpiela cie od maszyny Chodz starczy. gdy znalazla sie na korytarzu opadla na lawke i wyciagnela rece do ciebie bys podszedl do niej. Zaczela ciezej oddychac ale po chwili sie uspokoila.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 2:42 pm

Jak o takiej rzeczy można zapomnieć musisz coś wymyślić. Mogłem się domyślić że na pewno coś wymyśli ale że takiego pomysłu gość nie zauważył to musiał byś totalnym idiotą. gdy tylko skończyliśmy ten nudny trening na korytarzu przytuliłem Arie. Dziewczyna zaczęła ciężej oddychać ale na szczęście nie na długo. Nie przesadzaj z tym, to co teraz mamy robić czekać na coś czy co_
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 2:49 pm

A kut wie. Pewnie pisze cos w papierach. Ide sie wziac swoje rzeczy. podniosla sie wspierajac sie na twoich rekach Zdaza mi sie zapominac bo rzadko jestem tak maltretowana fizycznie. westchnela lekko sie przyduszajac po czym usmiechnela sie do ciebie przepraszajaco. Ruszyla do szatni a tam zaczela sie dusic Szlag. znalazla szybko jakas lawke On nie moze tego uslyszec... Powiedza ze mam astme czycos zajmij sie tym. Prosze. spojrzala na ciebis blagalnie.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 3:05 pm

-Pomogę ci. Jak można zapomnieć o czymś takim? Następnym razem nie przeciążaj się tak.
Gdy doszliśmy już do szatni tam Aria znów zaczęła się dusić sprawdziłem najpierw czy facet nie idzie w tą strone ale on dalej grzebał przy swoim komputerku Chyba nie mam wyjścia pokaże ci sztuczke jak złagodzić objaw, tylko mnie potem nie bij. Podszedłem do dziewczyny i zmusiłem do mocnego pocałunku po to by zapomniała co się dzieję z jej organizmem.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 3:11 pm

Mozna. szepnela w miedzy czasie slabym glosem Postaram sie nie uderzyc. dziewczyna jak sie do niej przyblizales zrobila oczy jednak starala sie powstrzymac kaszel jakby czujac co chcesz zrobic. Gdy pocalunek sie zaczal dziewczyna objela cie za szyje Chyba czesciej zaczne sie dusic. szepnela w myslach usmiechajac sie delikatnie. Co sie tutaj robi?! Myslalem ze ten chlopaczek jest wolny. facet wpael do szatni To teraz wpadlem myslalem chlopie ze jestes wolny a tu piskus. Czemu nigdy nie moga przyslac do mnie przystojniaka ktory jest wolny? podrapal sie po glowie. Dziewczyna niechetnie przerwala pocalunek Znam wolnego chlopaka. Przystojnego nie ma co ukrywac. usmiechnela sie mowiac do faceta i usmiechajac sie do ciebie Blondyn.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 3:25 pm

Nie muszę cię chyba całować tylko jak się dusisz?
Gdy się całowaliśmy do szatni wpadł wfista i zaczął swój wywód. Nie załapałeś aluzji jak mówiłem że cię zabije jak podejdziesz na odległość kroku i jak widzisz wole dziewczyny. Gdy tylko zrozumiałem o kim mówi Aria starałem się nie wybuchnąć śmiechem. Tak on wygląda na samotnego, nawet wczoraj żalił się nam że szuka sobie towarzystwa. Trzeba go spławić bo zaraz umrę powstrzymując śmiech.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 3:32 pm

Tylko szkoda ze mnie pocalowales dopiero jak sie dusilam. zasmiala sie. Jutro moge go do pana wyslac. wziela swoje rzeczy i pociagnela cie za reke. A teraz udajemy sie do szefa. Sela vi. pociagnela cie za reke i gdy odeszliscie od sali zaczela sie smiac Kocham swoje pomysly. Wskoczyla ci na barana.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 6:08 pm

To zacznę robić to częściej. Gdy już skończyliśmy dobijać blondaska Aria wyciągneła mnie poza sale. Prowadź byle szybko zaraz nie wytrzymam. Gdy oddaliliśmy się od sali na bezpieczną odległość tak się śmiałem że się aż popłakałem. Również cię kocham za twoje pomysły bez nich byłoby strasznie nudno. Gdy już atak śmiechu mi przeszedł dziewczyna wskoczyła mi na barana lekko mnie to zdziwiło ale nie przeszkadzało mi to była naprawdę lekka. No to gdzie mam cię zanieść.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 6:04 am

Jestem za. zasmiala sie w myslach. Grunt to pomyslunek. dala ci buziaka w policzek. W sumie nalezaloby isc juz do szefostwa. Jakiego pokemona chcialbys dostac? nalozyla ci bluzke na glowe Ubierz sie. ja sie bede trzymac na twoich plecach. sama na lozyla ci ja na glowe a gdy wkladales rece dziewczyna sie ciebie trzymala tak naprawde tylko nogami na twoich biodrach. Gdy sie uporaliscie z bluzka znalezliscie sie pod drzwiami. Dziewczyna zeskoczyla z ciebie Zachowaj sie jak dzentelmen i prowadz. lubia jak sie szanuje dzkewczyny. stanela obok ciebie.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 6:15 am

-W sumie do złodzieja pasuje duch może Gastly byłby moim cieniem. Pierwszy raz ubierałem się z dziewczyną na plecach, nie było to trudne ale nie było też łatwe, chwile się z tym męczyliśmy ale jakoś się uporaliśmy. Dotarliśmy do drzwi szefostwa tak mi się przynajmniej wydalało.Panie przodem. Otworzyłem Arii drzwi po czym wszedłem za nią i zamieniliśmy się miejscami teraz ja prowadziłem szkoda że szedłem na ślepo.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 6:23 am

Typowe jak na zlodzieja dlatego wzielam "slodkiego" stworka. skomentowala twoj wybor rysujac cydzyslow w powietrzu: Rozluznij sie i zaufaj mi. wtem poczules czyjas obecnosc w swoim umysle nagle poruszyles reka i spanikowales wiec ktos wyszedl z twojegu umyslu. Rozluznij sie i zaufaj mi kuwa.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 6:29 am

Może i tak ale jak zauważyłaś nie jestem typowym złodziejem. Nie miałem pojęcia co miała na myśli biorąc słodkiego w cudzysłów ale nie za bardzo mnie to obchodziło. Nagle poczułem jak ktoś mi wchodzi do ale przez to że spanikowałem dość szybko uciekł. Aria to byłaś ty ? Rozmowa w myślach to jedno ale włażenie do innego umysłu to już inna bajka i to podchodzi już pod umiejętność innego reliktu.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 6:46 am

Nie tylko ty. usmiechnela sie do ciebie z cwaniackim usmiechem W koncu trzeba rozwijac umiejetnosci. wzruszyla ramionami i zasmiala sie. Dobrze juz nie bede. Pocwicze na blondynie.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 6:49 am

Również uśmiechnąłem się do dziewczyny. Nie przeszkadza mi to ale uprzedzaj następnym razem. Może lepiej nie wchodź mu do głowy po tym jak tamten trener go odwiedzi. To w którą stroną.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 10:02 am

Wejde by go tam zaprowadzic. A teraz uwazaj wchodze. spojrzales na dziewczyne a ta stala usmiechnieta Ty bedziesz mial pelna swiadomosc tego co robisz. uslyszales glos w swojej glowie po czym czules ze ktos wchodzi do twojego umyslu i zaczales sie przyblizac do dzoewczyny i od niej. Na poczatku wygladales jak robot jednak po chwili takiego chodzenia w ta i spowrotem oraz wykonywaniu roznych czynnosci typu popki i przysiady wygladales juz naturalnie Dobra mozemy isc. i wtem ruszyles przodem i zaraz otworzyles drzwi przed dziewczyna wrecz klaniajac sie przed nia Hehehe podobasz mi sie taki. usmiechnela sie do ciebie ale nie wyszla z twojego umyslu. Zastanawiam sie czy dac ci kontrole nad tym co mowisz? poszliscie do gabinetu i otworzyla ci znana osoba Witaj. SpotyKamy sie oonownie. Jak twoja towarzyszka.? powiedzial mezczyzna zamykajac za wami drzwi.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 1:46 pm

Masz pozwolenie tylko do gabinetu i nie przesadzaj bo wykopie cię siłą z mojej głowy. Gdy Aria już "znalazła" się w mojej głowie lekko zacząłem się denerwować z powodu rzeczy jakie robiła moim ciałem ale gdy już chwilę sie pobawiła chodzenie pod kontrolą wyglądało bardzo naturalnie. Wreszcie ruszyliśmy do gabinetu dowództwa przy otwarciu drzwi Aria zmusiła mnie do ukłonu. Mam dość won mi z głowy. Siłą wypchnąłem Arie z umysłu. Jak wrócimy do pokoju to się odpłace. W gabinecie przywitał nas Nick jakoś mnie to nie dziwiło przecież to on mnie zwerbował. Cześć Nick czy teraz raczej powinienem mówić szefie. Daliście mi interesującą partnerkę muszę wam za to podziękować.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 1:55 pm

Ejjj! Ciekawe jak bo twoja grozba brzmi kuszaco. zasmiala sie.
A to ze masz ja w pokoju to nie moja sprawka a jej. Nie pytaj jak. spojrzal na dziewczyne zlowrogo ta sie schowala za toba. Wracajac do tematu. Widzialem wasze wyniki badan i slyszalem o zajsciu z blondynem. Wiecie cos moze na ten temat? Chodzi mu o akcje u psorka od wfu. Laska won z mojej glowy. Znam ta sztuczke. dziewczyna skulila sie a ty w glowie slyszales jej cichy smiech.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 2:11 pm

Jeśli kusząca masz namyśli wylądowanie nago w moim łóżku to tak jest kusząca.
Gdy dowiedziałem się że dzielenie pokoju z Aria było jej sprawką zaśmiałem się, to by się zgadzało od kiedy to w jednen pokój przydzielają chłopakowi i dziewczynie. I coś dziwnego w tych badaniach wyszło czy wszystko się zgadza? Chodzi o wfiste tak? Musiałem go jakoś spławić a blondasek wyglądał na samotnego. Czy ty wszystkim tak do głowy wchodzisz? Aria siedziała za moimi plecami chichocząc zresztą sam się śmiałem jeszcze z tamtej sytuacji.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 8 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~
Powrót do góry 
Strona 8 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» KP Czachy
» Box Czachy
» Test Czachy
» Zapisy do Czachy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Mistrzowie Rozgrywek >> :: MG Bastet-
Skocz do: