Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Poszukując Prawdy~ Gra Mayi

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 1:49 pm

Drzemka po dzisiejszych przeżyciach była kiepskim pomysłem przez sen jaki miałaś. Znajdowałaś się w kościele, w ławkach siedziały pokemony i ludzie a ty stałaś przy ołtarzu w sukni ślubnej ksiądz udzielał ślubu tobie i Marco, gdy mieliście się całować poczułaś szturchane w policzek. Gdy się obudziłaś odkryłaś że to Marco szturchał cie.
-Śpiąca królewna już wstaje jest ranek, śniło ci się coś miłego bo uśmiechałaś się jakbyś na kabarecie była. Cały dzień spędziłaś w tym stroju więc możesz go już zdjąć, a nie gniewaj się ale zrobiłem ci zdjęcie jak spałaś nie mogłem zmarnować takiej okazji.
Chłopak uśmiechnął się przyjaźnie i wyciągnął ręke by pomóc ci wstać
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 1:54 pm

Nawet spodobał mi się ten sen.Nic dziwnego że się uśmiechałam śniąc.Gdy poczułam szturchnięcia obudziłam się. -Co się dzieje?Już ranek?Jak to zrobiłeś mi zdjęcie?Natychmiast je kasuj.Powiedziałam wstając z fotela.Poszłam się przebrać w swoje wygodne ciuchy.Wróciłam do chłopaka.-To co?Jemy coś i wyruszamy?Zapytałam.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:01 pm

-Nie usunę go szkoda takie zdjęcie usuwać jakąś pamiątke z tego dnia chce mieć nie wiadomo kiedy następnym razem zobacze cię w stroju pokojówki.
Chłopak dalej uśmiechał się w twoją stronę mimo że poleciałaś się przebrać.
-Nie do końca jeszcze po swoje pokemony pójdę a wypuszcze poki matki by pilnowały domu by jakiś kolejny złodziejaszek się niepojawił. To ty zrób śniadanie a ja skocze po swoje pokemony, zaraz wracam.
Mówiąc to chłopak skierował się do wyjścia najwidoczniej jego pokemony mieszkały w ogrodzie.
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:04 pm

-Echhh obiecuję Ci że już nigdy mnie w tym stroju nie zobaczysz.Powiedziałam do chłopaka.-Nie ma sprawy.Powiedziałam zrobiłam nam i pokemonom śniadanko.Zjadłam swoją porcje nie czekając na Marco.Dałam jeść Aipom. Sprzątam po śniadaniu zostawiłam tylko talerz i jedzenie dla Marco.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:09 pm

-Szkoda ładnie w tym wyglądałaś.Palnął chłopak nim jeszcze wyszedł. Zjadłaś swoją porcje idealnie kiedy Marco wrócił do budynku zrobiło mu się przykro że zjadłaś bez niego. W ciszy zjadł swoje śniadanie i umył talerz.
-To co zbieramy się.
Mruknął do ciebie nie zadowolonym głosem.
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:13 pm

-Jasne, chodźmy.Powiedziałam skinęłam głową na Aipom by wskoczyła mi na ramię.Dobrze by było gdybym złapała jakiegoś pokemona. Na razie mam tylko Aipom. Znasz jakieś miejsce gdzie można fajne pokemony złapać? Zapytałam chłopaka idąc obok niego.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:21 pm

Jak chcesz pokemona to najłatwiej znaleźć coś w lesie przecież to oczywiste może i te pokemony silne nie są ale zawsze to jakieś wsparcie na później.
Gdy wyszliście z domu skierowaliście się w stronę lasu pokemonów jak na razie nie było widać więc musiałaś wysilić swój wzrok by coś dostrzec jakiegoś pokemona.
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:24 pm

-Ok.No to do dzieła.Powiedziałam i ruszyliśmy w stronę lasu.Rozglądam się czujnie w poszukiwaniu jakiegoś pokemona do złapania.Zastanawiam się jakie pokemony można tu znaleźć.Staram się zachowywać jak najciszej by nie spłoszyć pokemonów.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:29 pm

Chłopak widział jak przykładasz się do swojego pierwszego łapania chyba już mu przeszedł foch za nie poczekanie ze śniadaniem.
-Aż tak ci na pokemonie zależy? Jak chcesz moge ci pomóc znaleźć jakiegoś.
Chłopak chyba starał się pod punktować u ciebie może mu się podobasz.
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:31 pm

-Nie trzeba.Dam sobie rade.Pierwszego pokemona chcę sama złapać.Powiedziałam cicho i dalej się rozglądałam za pokemonami.Powiedziałam do Aipom by też się rozglądała za jakimś pokemonem.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:38 pm

-Jak chcesz chciałem tylko pomóc.
Póki co twoje wysiłki szły na marne nie ważnie jak bardzo wytężałaś wzrok pokemony pochowały się bardzo dobrze. Nawet twoja małpka nie mogła nic znaleźć nawet w nadziei zawołała cię gdy znalazła coś co przypominało Metapoda jak się okazało była to tylko kupka liści.
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:42 pm

Byłam smutno.-E tam.To nie ma sensu.Chodźmy do kolejnego miasta.Powiedziałam smutna i szłam w stronę kolejnego miasta.Już mam humor popsuty na cały dzień.Myślałam idąc.Wskoczyłam na drzewo i idę do kolejnego miasta.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:47 pm

-Za szybko się poddajesz trzeba umieć szukać, pokaże ci.
Chłopak zatrzymał się w miejscu nic nie robił a tylko oddychał jednak po chwili kopnął w drzewo którego padły dwa pokemony Scyther i Wurmple. Niestety gdy tylko poki znalazły się na ziemi Scyther dał w długą ale Wurpmle został.
-Tak się to robi w lesie szkoda że to tylko Wurmple pewnie nie będziesz próbowała go złapać.
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:49 pm

-Dziękuję.Bardzo lubię Wurmple.Powiedziałam i przytuliłam chłopaka.Po chwili zrozumiałam co zrobiłam i odeszłam od chłopaka zarumieniona.Zeskanowałam pokemona Pokedexem.Od razu poprawił mi się humor.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 3:07 pm

-Nie ma za co chciałem tylko pomóc. Twoje przytulanie było dla niego wystarczającymi podziękowaniami nawet jak się odsunełaś to i tak chłopak uśmiechał sie w najlepsze. Na wyświetlaczu pokedexa ujżalaś takie oto dane.

Cytat :
Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 265wurmple
Nazwa Wurmple Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Male
Typ Robak
Poziom 5
Charakter Wurmple odważny pokemon, mimo niewielkich szans na wygraną nigdy nie ucieka z pola walki i walczy do końca.
Ataki Tackle, String Shot, Poison Sting
Sp.Attack 0%
Zdolnosc Shield Dust

Wurmple szykował się już do walki mimo nie wielkich rozmiarów nie zamierzał odpuścić.


Ostatnio zmieniony przez Czacha350 dnia Czw Kwi 04, 2013 5:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 3:42 pm

Ucieszyłam się że Wurmple ma taką naturę.-Coś czuje że ten pokemon będzie świetnie do mnie pasował.Powiedziałam z uśmiechem.-Aipom użyj Scratch na tym Wurmplu. Postaraj się nie stać zbyt długo w miejscu.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 3:50 pm

Atak Aipom dosięgnął pokemona ale również oberwała od Wurmpla z String Shot oraz Tackle. Mimo że ta walka nie zapowiada się na trudną na pewno szybka nie będzie.

Aipom- 95% - speed
Wurmple- 90 %
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 3:53 pm

-Damy radę Aipom. Użyj Focus Punch i Scratcha. Nie pozwól by związała ciebie String Shot. Powiedziałam do Aipom. Trzymałam kciuki by dała rade. Nie chciałabym by przegrała moją i jej pierwszą walkę.Popatrzyłam kątem oka na Marco.Przez chwilę w głowię pojawił mi się obraz mojego snu ale szybko go przepędziłam.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 4:02 pm

Gdy Aipom szykowała atak oberwała raz jeszcze String Shot ale atak Focus punch był na tyle skuteczny by odrzucić Wurmpla niestety przy kolejnym ataku Aipom robaczkowi udało sie skontrować atak przy pomocy Poison Sting. Chłopak bacznie przyglądał się walce z boku to co jakiś czas spoglądając na ciebie.

-Aipom- 89% --Speed
-Wurmple- 71%
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 4:04 pm

-Wskocz na drzewo by Wurmpel ie mógł cię dosięgnąć i użyj focus Punch Powiedziałam do Aipom
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 4:10 pm

Niestety Wurmple nie dał się zrobić na powtórzenie Focus punch gdy małpka skupiała energie Wurmple atakował ja Poision Sting i niestety zatruł pokemona oraz przerwał jej atak.

-Aipom- 79% -- Speed -Poison
-Wurmple -71%
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 4:19 pm

-Dajmy sobie spokój z Focus Punch. Używaj cały czas Scratch.Powiedziałam do pokemona.Już się obawiam że przegram.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 4:22 pm

Zmiana ataku wyszła wam na dobre robaczek nie był w stanie zbyt dużo zrobić raz na jakis czas udało mu się wyprowadzić atak.
-Aipom- 65% -- speed -Poision
-Wurmple -42%
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 4:23 pm

-Świetnie, byle tak dalej.Używaj nadal Scratch.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 4:27 pm

Walka przebiega po twojej myśli Wurmple nie ma szans na atak a Aipom otrzymuje jedynie obrażenia od trucizny. Marco dalej tylko przygląda sie walce choć teraz coraz częściej patrzył na twoją szczęśliwą twarzyczke.
-Aipom- 60% --speed -poison
-Wurmple 28%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukując Prawdy~ Gra Mayi   Poszukując Prawdy~ Gra Mayi - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Poszukując Prawdy~ Gra Mayi
Powrót do góry 
Strona 3 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Boxik Mayi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Mistrzowie Rozgrywek >> :: Bez Mistrza Gry-
Skocz do: