Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [005][Ranga D][Krótka] Bastet

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Xerath
Świeżynka



Liczba postów : 26
Na forum od : 10/04/2013

[005][Ranga D][Krótka] Bastet Empty
PisanieTemat: [005][Ranga D][Krótka] Bastet   [005][Ranga D][Krótka] Bastet I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 9:15 pm

Podróżując po świecie wraz ze swoimi pokemonami, czas mijał nieubłagalnie dla ciebie a dla innych wciąż wlekł się wolno. Trafiłaś do niewielkiej wioski która nie miała nawet poke centrum, kilka farm i mnóstwo wolnej zielonej przestrzeni. Dzień był idealny na przejażdżkę co też zrobiłaś. Pozwoliłaś swojej rączej ponycie ponieść się przez zielone wzgórza i łąki... Zatrzymałaś się wraz ze swoim pokemonem przy niewielkiej rzeczce aby ponyta mogła się spokojnie napić. Coś jednakże zwróciło twoją uwagę, woda w takich miejscach powinna być krystalicznie czysta, tu była mętnawa i w ostatniej chwili powstrzymałaś swojego poka przed napiciem się. Ponyta lekko zirytowana dała jednak za wygraną i odeszła trochę dalej aby się spokojnie paść na łące.

Gdy tylko twój pok wrócił syty, postanowiłaś wrócić do wioski aby spytać się o tę rzeczkę. Jakie było twoje zdziwienie gdy jeden z właścicieli farm opowiedział swoją historię jak to od jakiegoś czasu dzikie Mightyeny polują na jego biedne Mareepy których ciała od czasu do czasu znajduje się w okolicy rzeczki. Wstrząśnięta bestialstwem watachy słuchałaś o powolnym procesie wybijania Mareepów, na koniec opowieści spytał się widząc że masz pokeballa czy nie zechciałabyś mu pomóc w doglądaniu jego stadka...
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

[005][Ranga D][Krótka] Bastet Empty
PisanieTemat: Re: [005][Ranga D][Krótka] Bastet   [005][Ranga D][Krótka] Bastet I_icon_minitimePią Kwi 26, 2013 6:42 am

Podrozujac na swoim ognistym rumaku dotarlam do jakies rzeczki i polanki z piekna zielona trawa. Ponyta po ciezkiejj podrozy gdy wiozl mnie na swym grzbiecie chcial sie na pic. W sumie to nie dziwie sie, tez chcialo mi sie pic. Jednak cos mi nie pasowalo. Woda byla zanieczyszczona. Spanikowana wojowalam ze swoim rumakiem by nie pil. Walka byla ciezka ale jednak wygralam. Ponyta udal sie by zjesc trawe. Ja w miedzy czasie rozgladalam sie za ewentualna przyczyna tego zabrudzenja. Takowej nie znalawszy przygladalam sie Ponycie jak smakuje trawe. Gdy juz sie napsal ruszylam dalej. Znalazlam sie na jakies wsi. Dziura calkowita. Nie bylo tu nawet PokeCemtrum. No coz... Jak widac nke wszedzie sa pieniadze by takowe postawic a co dopiero utrzymac. Podrozujac tak drogami dotarlam do jakiegos domu. Spotkalam tam mezczyzne, ktory mi opowiedzial historie rzeki i okolicy. Zdegustowana tym wszystkim stwierdzilam ze z checia pomogem Sprawiedliwosc powinna zapanowac. Mezczyzna zaproponowal mi bym mu pomogla. Obejrzawszy okolice stwierdzilam ze nie mam nic innego do roboty i zawolawszy Ponyte ruszylam z mezczyzna.
Powrót do góry Go down
 
[005][Ranga D][Krótka] Bastet
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [002][Ranga D][Krótka] Czacha350
» [003][Ranga D][Krótka] Celestia
» [001][D][Krótka] Xerath
» [004][D][Krótka] Luxian
» KP Bastet

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Stadion >> :: Zadania i Misje-
Skocz do: