Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [003][Ranga D][Krótka] Celestia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

[003][Ranga D][Krótka] Celestia Empty
PisanieTemat: [003][Ranga D][Krótka] Celestia   [003][Ranga D][Krótka] Celestia I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 10:55 am

Szłaś właśnie leśną ścieżką, kiedy twoja uwagę przykuła smutna staruszka siedząca na progu samotnie stojącego domku. Nie wyglądało na to, żeby mieszkała tutaj sama... Prawdopodobnie owy domek dzieliła z jakimś pokemonem, pytanie z jakim? Widząc Ciebie podniosła na Ciebie swoje zbolałe spojrzenie.
- Drogie dziecko, zechciałabyś mi pomóc? Mój kochany Persian gdzieś się zapodział... Zwykle wracała na noc, jednak dziś nie wróciła.
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Celestia
Początkujący trener
Celestia


Liczba postów : 76
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Łódź

[003][Ranga D][Krótka] Celestia Empty
PisanieTemat: Re: [003][Ranga D][Krótka] Celestia   [003][Ranga D][Krótka] Celestia I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 4:04 pm

Szłam radośnie bawiąc się z moją małą Eevee, gdy ujrzałam staruszkę siedzącą na progu domu. Pierwsza myśl jaka mnie naszła to to, co w tym miejscu robił jakikolwiek dom. Potem jednak przypomniałam sobie, iż wielu ludzi, którzy kochają naturę, chcą otaczać się nią przez cały czas.
Szła bym sobie dalej, nie zwracając uwagi na kobietę, gdyby nie to, że do mnie przemówiła. Dopiero wtedy zdałam sobie sprawę z tego, że była smutna. Może ktoś jej umarł? Tak pomyślałam na początku. Rozejrzałam się wokół, by być pewną, iż to do mnie mówiła, lecz nikogo poza mną i nią nie było w tym lesie. No i moją małą Eevee, ale do niej na pewno nie były skierowane te słowa.
- Ach! - Powiedziałam cicho podbiegając do kobiety i schylając się tak, by mieć jej twarz na wysokości swojej. - Zaginął pani pokemon? - Bardzo się tym przejęłam. Wyobraziłam sobie, co by było, gdyby moja mała Eevee gdzieś zniknęła. Chyba bym się zapłakała na śmierć.
- Gdzie widziała go pani ostatnio? Może mogłabym jakoś pomóc... - Powiedziałam rozglądając się ponownie po lesie. Może kot po prostu gdzieś przysnął i zapomniał o powrocie do domu? Na to liczyłam, bo jeżeli nie... Mogło mu się przytrafić coś naprawdę złego. Miałam przeczucie, że śmierci swojego towarzysza ta kobieta by po prostu nie przeżyła.
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

[003][Ranga D][Krótka] Celestia Empty
PisanieTemat: Re: [003][Ranga D][Krótka] Celestia   [003][Ranga D][Krótka] Celestia I_icon_minitimePon Kwi 29, 2013 7:47 am

Kobieta podniosła na Ciebie swoje spojrzenie. Widać było, że utrata pokemona bardzo ją bolała.
- Presian, to nie jest zwykły pokemon. Widzisz moje droga, jest ona stara jak ja. Jednak dla niej czas był nieco mniej łaskawy... Jest ślepa i choć cały czas chodziła na długie spacery sama to teraz zaczynam się martwić... Nie ma jej już trzy dni. Ma na imię Miko i nosi zieloną wstążkę na szyi. - zastanowiła się dłuższą chwilę - Zawsze lubiłam z nią chodzić niedaleko wodospadu, jest w głębi lasu... Odnajdziesz ją dla mnie?
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Sponsored content





[003][Ranga D][Krótka] Celestia Empty
PisanieTemat: Re: [003][Ranga D][Krótka] Celestia   [003][Ranga D][Krótka] Celestia I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[003][Ranga D][Krótka] Celestia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [002][Ranga D][Krótka] Czacha350
» [005][Ranga D][Krótka] Bastet
» Gra Celestia
» KP Celestia
» [001][D][Krótka] Xerath

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Stadion >> :: Zadania i Misje-
Skocz do: