Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Safari Czacha350

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Safari Czacha350 Empty
PisanieTemat: Safari Czacha350   Safari Czacha350 I_icon_minitimeSro Maj 01, 2013 10:05 am

Właśnie wszedłeś na teren Safari, strażnicy uważnie Cię obszukali i mogłeś ruszać w drogę. Rosło tu mnóstwo ogromnych drzew, rozkładających szeroko swoje korony. Były tu nawet takie, których kilku ludzi nie mogłoby objąć, trzymając się za ręce. Było tu niewiele krzewów, głównie trawa, która rosła mimo małej ilości światła, jaka tutaj była. Twój Gastly bawił się obecnie w przenikanie pni drzew.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Safari Czacha350 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Czacha350   Safari Czacha350 I_icon_minitimeWto Maj 07, 2013 3:13 pm

Dzieki że mnie zgarnęłaś. Jak miło odzyskać kompa.
_____________________________________________
W końcu dotarłem na teren safari, strażnicy strasznie nerwowi przeszukali mnie jakbym bombę próbował przemycić ale gdy już mnie puścili od razu ruszyłem na poszukiwania pokemonów. Ta strefa jakoś szczególnie nie wyglądała wiele drzew i mnóstwo trawy nic specjalnego tu raczej nie znajdę pewnie same pokemony robaki. Gdy mój Gastly bawił się ja wdrapałem się na drzewo by wyszukać jakiś ciekawych rzeczy tu dzież poków.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Safari Czacha350 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Czacha350   Safari Czacha350 I_icon_minitimeWto Maj 07, 2013 3:33 pm

Wdrapałeś się na jedno z drzew. Nie było łatwo, lecz było warto. Drzewo było wyjątkowo wysokie i mogłeś spokojnie rozejrzeć się po okolicy. W pewnej chwili poczułeś, jak coś pełźnie Ci po plecach. Z początku się wzdrygnąłeś. Po chwili na Twoim ramieniu siedział mały Sewaddle. Pokemon przechylił łebek i popatrzył na Ciebie zdziwiony. Zdawał się być dość zaspany.
Safari Czacha350 540

____
Spoko, oo to fajnie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Czacha350 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Czacha350   Safari Czacha350 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Safari Czacha350
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Safari Bastet
» Safari Berry
» Safari Luxiana
» Safari Celestii
» Safari IronMan

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Safari Zone >> :: Wietrzny Las-
Skocz do: