Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Safari Berry

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 2:09 pm

Niczym Rowan Atkinson w każdym począdku odcinka Jasia Fasoli spadłeś w sam środek gęstego, porośniętego najrozmaitszymi rodzajami drzew lasu. No bo co innego może rosnąć w lesie jak nie drzewa prawda? Tak więc masz do wyboru 4 kierunki: Północ, południe, wschód i zachód, a za każdym z nich kryje się coś innego, a co to jeszcze wymysle^^
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 3:43 pm

-Idziemy Swinub - mówię do malucha, który będzie towarzyszem mojej podróży w Wietrznym Lesie. Póki co kieruje się na południe. Właściwie nie wiem, dlaczego wybieram tą drogę - zapewne dlatego, że sam mieszkam na południu ^^"
-Swinub, pamiętaj aby dokładnie rozglądać się tutaj. Jeśli znajdziesz jakikolwiek okaz - w pociągnij mnie za nogawkę.
Sam także bardzo dokładnie się rozglądam.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 2:23 pm

Swinub zrozumiał i ruszyliście na południe. Idziecie, i idziecie no i nic. Lekki wiaterek śmiga wokół was dając wrażenie jakby liście tańczyły. Od czasu do czasu wpadałeś w jakaś dziurę, aż nagle:
- Słajnab! - krzyknął pokemon i energicznie zaczął cię ciągnać.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 2:27 pm

-Co jest maluszku? - pytam małego Pokemona, po czym odwracam się i idę w jego kierunku. Jestem bardzo zaciekawiony co zwróciło uwagę małej świnki. Rozglądam się dookoła, natomiast jeśli nic nie zauważę pytam:
-Co chciałeś mi pokazać? Może znalazłeś coś ciekawego?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 3:04 pm

Nie dostrzegłes nic ciekawego co mogłoby przykuć twoją uwagę, ale Swinub byl wyraźnie czymś zaabsorbowany. Cały czas ciągnął cie za sobą, aż w końcu zniknął za niewielkim krzaczorkiem. Niedaleko za tym krzaczorkiem znajdowało się coś takiego: Safari Berry Grzybki
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 3:27 pm

-Hmm, nie jedz tego! To może być trujące! - ostrzegam malca, po czym dokładnie go obserwuję. Jeśli tylko zauważę, że mnie nie posłuchał i dobiera to się do tych grzybków - odsuwam go od nich..
W sumie nie wiem, jak na takie grzybki mogłyby zareagować Pokemony, ale w sumie wolę nie wiedzieć, niż przekonywać się na skórze własnego Pokemona, a zwłaszcza Swinuba. :"D
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 5:56 pm

Swinub zawiedziony, że nie pozwoliłeś mu zjeść grzybków na które miał ochotę podreptał za tobą. Dalej nie pokazało się nic interesującego, tylko Smerfy i Gumusie, które zbierały swoje jagódki. Gdy tak szedłeś spotkałeś jakiegoś starucha z jednym zębem i kotem o takiego: Safari Berry Images?q=tbn:ANd9GcQxdL7cNeySSjjSNVBtA-5rIkeg6YDfVFQr7ua_MQS744yQWVncmA
- Hej ty! Nie widziałeś tu jakiś małych, niebieskisz i przebrzydłych stworków? - zaczepił cię. Jego kot wyraźnie zainteresował się Swinubem.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 7:15 pm

-Nie, nie widziałem! A co masz coś do Smerfów ty stary dziadu? Smerfy są cool, Gumisie zresztą też ^^" - odpowiadam starcowi, po czym odchodzę wraz z Swinubem.
-Zignoruj ich, to dzikusy - mówię do maluszka, a kątem oka sprawdzam, czy wszystko z nim ok. Kiedy nie ma już z nami nienormalnych - wracamy do faktycznych poszukiwań.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 1:32 pm

Ów starzec nie był zbyt zadowolony z twojej odpowiedzi. Już miał cię zatrzymać, gdy przybył po niego jakiś młody chłopak i zabrał go stamtąd. Wy zaś ze Swinubem rruszyliście dalej. W końcu po długich poszukiwaniach pojawiło się coś, czym można by się zainteresować: Safari Berry 010
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 7:10 pm

Szczerze? Nie znoszę takich sytuacji, ponieważ mam bardzo mieszane uczucia - z jednej strony mam już jednego Pokemona robaka, a z drugiej darzę ewolucję zielonego robaka ogromnym sentymentem. No cóż - zaczynam od skanowania. Jeśli wynik będzie zadowolający - postaram się złapać malca, a jeśli nie - wyruszę dalej.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 4:35 pm

Dexter podał ci następujace dane:
Cytat :
Safari Berry 010
Safari Berry Pokeball Caterpie
Poziom: 6.00
Natura: Ciekawy świata
Ataki: Tackle, String Shot
Sp. attack: -
Ability: Shield Dust
Pokemon ciekawie ci się przyjrzał, a także obwąchał dokładnie Swinuba, po czym strzelił w was string shotem.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePon Kwi 08, 2013 6:11 pm

W sumie można to dwojako zinterpretować - albo Caterpie ma do nas jakieś negatywne zamiary, albo po prostu chce się pobawić. Staram się odplątać z sieci, którą wypuścił, po czym zwracam się do niego:
-Jak się masz, mały? Może chciałbyś dołączyć do naszej drużyny?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 12:55 pm

Caterpie spojrzał na ciebie i przysłuchał, ale nic sobie z tego nie zrobił byłeś chyba zbyt mało przekonujący w swojej prośbie. Strzelił siecia w jedną z gałęzi na drzewie i podciągą się na nią, gdzie zerwał sobie dużego liścia i zaczął go jeść. Po sowitym obiedzie zwinął się w kulkę i zasnął.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 4:35 pm

Pokemon zasnął? No cóż - uznam to za znak, aby go nie łapać. Dlatego też rozplątuje się z sieci oraz jeśli jest to konieczne - rozplątuje także Swinuba.
-Idziemy.
Mówię do malucha, po czym sam wychodzę naprzód cały czas rozglądając się po okolicy.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:57 pm

Powoli zacząłeś się rozplątywać z sieci, a gdy w miare ci się to udało to i tak cały się lepiłeś. Swinub poradził sobie szybciej od ciebie, być może dlatego iż byl mniejszy i z niecierpliwością oczekiwał aż się wyplątasz. Potem ruszyliście razem na poszukiwanie kolejnych pokemonów. Jak na razie szczęście wam nie dopisywało.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 9:54 am

Nie ma się co załamywać - w końcu znajdziemy te Pokemony, po które tutaj przyszliśmy, ale zdaje sobie sprawę, że to musi potrwać. Wyjątkowe okazy zapewne najbardziej się ukrywają i trzeba włożyć naprawdę wiele starań w to, żeby je znaleźć.. Ale właśnie po to tutaj jesteśmy, dlatego wciąż nieustannie idziemy dalej rozglądając się dookoła.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:39 am

Znów idziesz przedzierając sie przez róznorakie cierniaki, mijając kolejne grzybki na które Swinub miał ochotę i... dalej nic. Jakby przeszła tu jakaś zaraza i wszystko co żyło wytruła. Lecz... ot co? W pewnym momencie coś szybko śmigneło nad waszymi glowami, a po chwili było już kilkanaście metrów przed wami i nie zamierzało się zatrzymać.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePon Kwi 15, 2013 6:06 pm

Bardzo szybko, acz jak najmniej gwałtownie rzucam się na ziemię. Jesteśmy tutaj sami, więc zapewne nikt nas nie obserwuję [mam taką nadzieję], więc mogę sobie pozwolić na to. Kiedy będę już na ziemi - staram się zeskanować to coś, oczywiście jeśli jest to Pokemon. Staram się go obserwować, tak aby ostatecznie nie doszło do zderzenia.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePon Kwi 15, 2013 6:29 pm

Udało ci sie jakoś zeskanować pokemona, bo to oczywiście był pokemon, a podex podał ci następujące dane:
Cytat :
Safari Berry 016
Poziom: 5.00
Płeć: Samiec
Natura: Brawurowa
Ataki: Takcle, Sand-attack, Pursuit
Sp. attack: -
Ability: Tangled feet
O ile ładnie się wszystko zaczeło o tyle nie zaciekawie jak na razie skończyło. Chyba wszedłeś na niewłaściwe terytorium, gdyż stałeś się właśnie ofiarą nalotu całego stada Pidgey'ów.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePon Kwi 15, 2013 6:46 pm

Zaczynam szybko uciekać. Nie wiem właściwie co robić, nie znoszę sytuacji, w których trzeba podejmować ekstremalnie szybkie decyzje. Wcześniej jednak zabieram Swinuba na ręce. Co prawda potrzeba do tego sporo wysiłku, ale wiem, że świnka nie należy do najszybszych Pokemonów. Staram się wskoczyć w jakieś zalesione miejsce, które posłuży mi jako kryjówka.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePon Kwi 15, 2013 6:53 pm

I poszli... Naaaaajpierw wszyyyyscy raaaazem, poootem jaaakby szyyybciej młooodzież, ale i emeryci i renciści nie zostają w tyle. Idą łeb łeb, kolo koło koła... A przepraszam to nie ta bajka. A na poważnie odcinając się od tego suhara to zwinąłeś Swinuba pod pachę [poręczny był nie ma co] i dałeś dyla. Ptaki jednak dalej cię goniły i gdy znalazłeś pyste w środku drzewo w którym mogłeś się schronić obsiadły one gałęzie na innych drzewach znajdujących się wokoł was.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimePon Kwi 15, 2013 6:57 pm

Staram się przeczekać, aż odlecą. W tym celu udaje albo, że mnie tam nie ma, albo że jestem jakiś nieprzytomny i nie mogę się ruszyć i staram się po prostu przez chwilę wstrzymać oddech. Mam nadzieję, że dadzą sobie teraz spokój. Jeśli nie - będę oczywiście kombinował dalej.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimeSob Kwi 20, 2013 11:27 am

Siedziałeś godzinę i nic, siedziałeś drugą i kilka Pidgeyów odleciało. Z czasiem odlatywało ich coraz więcej i więcej, aż w końcu pozostał tylko jeden, a mianowicie ten, który jako pierwszy cię zaatakował, a raczej wystraszył lub zaintrygował, jak wolisz. Nie wyglądało w cale na to, aby mial się ruszyć z miejsca.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 9:01 am

Ciekawe, jak teraz na mnie zareaguje cwaniaczek jeden. Podchodzę więc do Pokemona i pytam:
-Hej, dlaczego nie odleciałeś wraz ze swoim stadem, tylko zostałeś tutaj sam?
Liczę, że ptaszyna będzie już bardziej przyjaźnie do mnie nastawiona. Natura tego Pokemona jest ciekawa i mogłaby pomóc mi w walkach, a zresztą Pidgey jest sam w sobie cacy. ;p
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitimeSro Maj 01, 2013 9:15 am

Pokemon nie odpowiedział na twoje pytanie, a nawet gdyby to i tak nie zrozumialbyś nic z tego co powiedział. Ptak ostrożnie podleciał do Swinuba i obszedł go z każdej strony dokładnie mu sie przyglądając. Tak samo postąpil potem z tobą. Po chwili ponownie usiadl na gałęzi drzewa i bacznie was obserwował. Swinub podszedł do niego i rozpoczęli pokemonową rozmowę po pokemonowemu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Berry Empty
PisanieTemat: Re: Safari Berry   Safari Berry I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Safari Berry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Safari Czacha350
» Safari Luxiana
» Safari Celestii
» Safari IronMan
» Safari Sprytnego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Safari Zone >> :: Wietrzny Las-
Skocz do: