Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Safari IronMan

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 9:10 am

Wchodzisz do jeden z kilku stref safari. Ta w której rozpoczniesz swoją przygodę ze strefami jest porośnięta ogromnymi drzewami i często tak gęsto, że nie przebija się przez nie światło. Obsługa safari dokładnie przeszukała cię przed wejściem do strefy, a już po chwili mogłaś ruszyć na polowanie razem ze swoim poke-partnerem, który był zadowolony otoczeniem.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 9:21 am

Rozejrzałam się wokoło zaciekawiona i spojrzałam na mojego pokemona. Poklepałam Gligara po łbie i ruszyłam w drogę przed siebie. W tej strefie było naprawdę ciekawie. Ogromne drzewa, które prawdopodobnie służyły za kryjówki dużej ilości pokemonów... No i to przyciemnienie, które nadawało temu miejscu przyjemny jak dla mnie klimat.
- No to sobie sporo powędrujemy... - stwierdziłam.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 10:13 am

A więc hej ho i do przodu. Ruszyliście przed siebie. Na razie nie dostrzegliście żadnego pokemona. Gdzieś w oddali widziałaś innych trenerów, którzy także przybyli tutaj na łowy, ale większość z nich też dopiero co rozpoczeła poszukiwania i nie znalazła nic godnego uwagi. Łatwo nie będzie, ale czy ktoś mówił, że będzie?
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 11:14 am

Przynajmniej coś pospędzam czas z moim pokemonem.
Tak więc cały czas szłam po terenie safari i co chwila zerkałam co też porabia mój pokemon. Może i ciężko będzie natrafić na pokemona, ale to nie była dla mnie zbytnia przeszkoda. Przynajmniej fajnie będzie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimePon Kwi 15, 2013 6:33 pm

No oczywiście, że będzie fajnie, chyba że nie lubi się łapać pokemonów, wtedy już niekoniecznie fajnie. Gligar chasał sobie z gałązki na gałąś rozglądając się wokoło, lecz nic konkretnego nie zobaczył. Zrobił kilka fikołków, trochę popisał sie swoimi umiejętnościami latania, mimo iż Gligary nie należą do jakiś wybitnych lotników. Tak więc krótko mówiąc na razie nic nadzwyczajnego.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimePon Kwi 15, 2013 6:40 pm

Cały czas szłam przez to safari i przyglądałam się wydziwianiom mojego pokemona. Cały czas rozglądałam się za jakimiś pokemonami, które mogłabym złapać. Jednak z tego co widzę, na razie panują tu pustki... Mimo wszystko dobry nastrój mnie nie opuszczał. Z pewnością łatwo nie będzie, ale mnie yo wszystko dodatkowo motywowało.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimePon Kwi 15, 2013 6:57 pm

Szliscie dalej. Niby zrezygnowani, a jednak z zapałem. Wciąż przed siebie. W pewnym momencie Gligar szybko poleciał do przodu i obleciał pewne miejsce otoczone liściami. Porwócił do Ciebie i wskazał szczypcami na tamto miejsce wykrzykując coś w swoim języku. Idziesz to sprawdzić, czy może olewasz?
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimePon Kwi 15, 2013 7:14 pm

Spojrzałam na pokemona i kiwnęłam głową.
- Oki, to chodźmy to sprawdzić - powiedziałam.
Ruszyłam więc w miejsce, które wskazał mi mój Gligar. Byłam ciekawa, co on tam mógł takiego znaleźć.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimeSob Kwi 20, 2013 11:32 am

Spokojnie doszliście do miejsca, które wskazał ci twój podopieczny. Tam przykryty liśćmi leżal sobie taki oto pokemon Safari IronMan 265 Wyglądał jakby właśnie co uciął sobie popołudniową drzemkę po sowitym obiedzie nie spodziewając się, że ktoś może go tutaj spotkać.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimeSob Kwi 20, 2013 5:44 pm

Spojrzałam zaciekawiona na pokemona i wyjęłam pokedex. Przeskanowałam nim śpiącego stworka, chociaż nie byłam zbyt pewna, czy podejmę się próby złapania tego Wurmple. No i też taka wątpliwość czy go budzić czy od razu kazać Gligarowi zaatakować?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimeSro Maj 01, 2013 9:26 am

Dexter przekazal ci nastepującą wiedzę o pokemonie robaku:
Cytat :
Safari IronMan 265
Safari IronMan Pokeball Wurmple
Poziom; 6.00
Płeć: Samica
Natura: Dostojna
Ataki: Tackle, String Shoot, Poison Sting
Sp. attack: -
Ability: Shield Dust

Gligar podleciał do legowiska robaka i delikatnie zaszeleścił liśćmi co natychmiast przebudziło malego pokemona.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimeSro Maj 01, 2013 9:30 am

Podeszłam bliżej, chowając swój pokedex do kieszeni. Wyjęłam z kieszeni trochę karmy i podsunęłam ją robaczkowi. Byłam ciekawa czy pokusi się na jedzonko. W sumie... Fajnie byłoby go złapać, byłby nowy członek do mojego teamu...
- Cześć, mały - powiedziałam miłym głosem do stworka.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimeNie Maj 05, 2013 3:43 pm

Wurmple spojrzała na twoją rękę a potem na ciebie. Podpełzła do jedzenie i powąchała je jakby chcąc się upewnić, że to nie jest żadna trucizna, albo coś w tym rodzaju. Gdy stwierdziła, że nic jej nie grozi zaczeła jeść.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimeNie Maj 05, 2013 4:05 pm

Zadowolona patrzyłam jak Wurmple wcina karmę. Widać niezbyt mi ufała, skoro tak ostrożnie podchodziła do tej karmy... Jak pokemon zjadł to usiadłam na ziemi i spróbowałam wziąć ją na kolana. Byłam ciekawa czy się w ogóle da...
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimeNie Maj 05, 2013 4:16 pm

Nic dziwnego, że Wurmple była nieufna. W końcu to dziki pokemon, a one nie od razu pałają miłością do nieznanych ozób. Jednak jedzenie było dobrym przekupstwem. Robaczek zjadł, a gdy wziełaś ją na ręce nie miała nic przeciwko.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitimeNie Maj 05, 2013 4:23 pm

Byłam zadowolona. Pogłaskałam Wurmple i Gligara (żeby nie był zazdrosny). Po chwili zdecydowałam się pytać dzikiego pokemona:
- Może dasz się złapać co? - spytałam i pokazałam mu Safari Balla.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari IronMan Empty
PisanieTemat: Re: Safari IronMan   Safari IronMan I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Safari IronMan
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Safari Berry
» Safari Luxiana
» Safari Celestii
» Safari Bastet
» Safari Sprytnego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Safari Zone >> :: Wietrzny Las-
Skocz do: