Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Celestia
Początkujący trener
Celestia


Liczba postów : 76
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Łódź

Zapisy Empty
PisanieTemat: Zapisy   Zapisy I_icon_minitimeWto Kwi 16, 2013 4:15 pm

Tak więc, miłej zabawy~

Kod:
[b]Imię:[/b]
[b]Nazwisko:[/b]
[b]Przezwisko:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Starter:[/b]
[b]Region:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Historia:[/b]
[b]Profesja:[/b]
[b]Przeciwnicy:[/b]
[b]Towarzysze:[/b]
[b]Cele:[/b]
[b]Sugestie:[/b]

W sugestiach wpiszcie proszę, czego byście chcieli, jeżeli macie jakieś prośby. Dotyczy to także konwencji, jaką byście chcieli.
Powrót do góry Go down
KillerBunny
Świeżynka



Liczba postów : 1
Na forum od : 14/04/2013

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 2:03 pm

TRZYMAJ MI MIEJSCE, KOCHANIE! :I

Dam zapis tak szybko jak się da <3
Powrót do góry Go down
Sprytny
Świeżynka



Liczba postów : 15
Na forum od : 23/04/2013

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy I_icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 8:14 pm

Imię: Sonny
Nazwisko:Spark
Przezwisko:Sprytny
Wiek:17lat
Starter: chce spotakć w grze tak żęby były do wyboru Ralts. Treecko i trzy jakieś od Ciebie..
Region: Hoenn
Wygląd: Zapisy Images?q=tbn:ANd9GcTAK2nZqVjfcqgEcC_IM2seY-cyLzjJd6Dh2Jn9thNZfcnSBwqJ
Charakter:Miły, spokojny i zazwyczaj opanowany gościu ale gdy ktoś mu zajdzie z skórę to ma ostro przechalapane.
Historia: Nazywam się Sonny i mieszkam nie daleko Conetrum POkemon w regionie Hoenn w mieście Lavaridge. Od małego dzieciaka byłem jakiś inny. Dość często ostawałęm od grupy swoich rówieśników. A mianowicie biła ode mnie specyficzna aura. Gdy byłem radosny i ogolnie zadowoolony życiem otaczała mnie żółto-błękitna poświata, lecz gdy byłem wkurzony, zdenerwowany lub po prsotu zły moja aura zmieniała kolor na szary lub czarny. GDy dorastałem ojciec wtajemniczył mnie, nie chętnie w temat ''dziwnych zjawisk'' które dzieją się wokół mnie. Powiedział mi on, że nasz rodzina pochodzi z rodu starożytnych magów, którzy potrafili się posługiwać specyficznymi mocami. Niektórzy byli nazywani Avatarami ponieważ potrafili władać 4 żywiołami a inni magami ziemi, natury, wody, słońca, ognia, powietrza - długo by wymieniać. Ja należę do magów mieszanych skupiających dwie cechy takie jak w moim przypadku ciemność i światłość. PO długiej rozmowie ojciec zaczął mnie trenować i pomagać mi oswoić się z mocą. Dał mi też talizman który ma mi pomagać utrzymywać równowagę energetyczna w moim ciele abym nie przeszedłza bardzo ani na jedna ani na drugą stronę mocy ( come to the dark side ). Po kilku treningach z ojcem nauczyłęm się panować nad mocami i poznałem kilka prostych zaklęć oraz nauczyłem się wytwarzać kulę z jasnej i dobre energii oraz kulę z ciemnej i destrukcyjnej energii. Umiejąc już sobie nieco z tym radzić ojciec stwierdził, że jestem gotów aby wyruszyć w podróż a moim pierwszym celem jest dotarcie do znajdującego się dosłownie naprzeciw mojego domu Centrum POkemon.
Profesja:Trener / Uczeń mocy światła i mroku.
Przeciwnicy: Zespoły z różnych odcinkow anime, jacyś zli ludzie z różnych oragnizacji itd.
Towarzysze: Może kiedyś coś wpleciesz.
Cele: Opanowanie sztuki światłą i mroku.
Sugestie: Dużo rzeczy z anime wplataj jak możesz. Postacie, sytuacje, dużo rzeczy z różnych mang, czarodziejskie moce, fanatstyka itd DUZO tego :).
Powrót do góry Go down
Celestia
Początkujący trener
Celestia


Liczba postów : 76
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Łódź

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy I_icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 8:28 pm

JAMES, czekam na historię do końca tygodnia. Pospiesz się D:<

Sprytny, przyjmuję C: Grę założę jeszcze dzisiaj. Chyba, że wos przyćmi mój umysł, wtedy zrobię to rano C:

Tak więc stan zapisów do mnie: 2/3

Plus podobno James rezerwuje sobie jedno miejsce. Ma czas do końca tygodnia. D:<
Powrót do góry Go down
Carver123
Świeżynka



Liczba postów : 2
Na forum od : 16/05/2013

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy I_icon_minitimePią Maj 17, 2013 1:00 pm

Imię: Carver
Nazwisko: Kwiatkowski
Przezwisko: brak
Wiek: 12
Starter: Squirtle
Region: Kanto
Wygląd: Zapisy Images?q=tbn:ANd9GcTIfALu7Yn2Qv6_7xMrjPmpSMTvofY33-lGD0cu2EEK9ozi5ksbSQ
Charakter: Człowiek, którego celem jest zostać najlepszym koordynatorem, on nie może wytrzymać bez dnia ze swoim pokemonem, kocha go tak jak i pokazy.
Historia:
5 lat:

Moja matka dotarła do ligi pokemon, mhm ona ma bulbasaura, więc napewno jest jej starterem, postanowiłem wyruszyć, lecz byłem za mały

7 lat:

Minęły 2 lata od kiedy chciałem zostać najlepszym koordynatorem, lecz nadal nie mogłem wyruszyć, bawiłem się moimi poke-zabawkami że łapię pokemony i nimi walczę, lecz nic nie zabijało to, że chce zostać najlepszym koordynatorem

10 lat:

minęło pare lat, niestety jednak okazało się jak pobiegłem do laboratorium , że pokemonów już nie ma, zasmuciłem się trochę i wróciłem do domu oglądać telewizję

12 lat:

Tak, w końcu nadszedł mój dzień, dzień w którym wyruszę w swoją podróż! Pożegnałem się z ojcem oraz rodzeństwem i poszedłem po pokemona, niestety go nie było ale profesor dał mi poke-balla i 5x pokeball, ten pokeball wykorzystałem [nie ten x5] łapiąc squirtla, on się od razu złapał. Profesor potem podbiegł do mnie bo zapomniał mi dać pokedexu, wyruszyłem w wymarzoną podróż!
Profesja: Koordynator
Przeciwnicy: Ci żli z anime
Towarzysze: Gary Oak, Dawn
Cele: Najlepszy Koordynator.
Sugestie: Rób coś podobnego do anime tzn. Tak jak Ash np. że Misty i Brock np. po paru latach wędrówki z nim odchodzą od niego i przychodzą nowi przyjaciele.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zapisy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapisy [4/4]
» Zapisy!
» Zapisy
» ~Zapisy! [0/3]
» Zapisy (0/3)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Mistrzowie Rozgrywek >> :: MG Celestia-
Skocz do: