Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Karta Postaci Carvera

Go down 
AutorWiadomość
Carver123
Świeżynka



Liczba postów : 2
Na forum od : 16/05/2013

Karta Postaci Carvera Empty
PisanieTemat: Karta Postaci Carvera   Karta Postaci Carvera I_icon_minitimePią Maj 17, 2013 1:04 pm

Karta Postaci Carvera Images?q=tbn:ANd9GcTIfALu7Yn2Qv6_7xMrjPmpSMTvofY33-lGD0cu2EEK9ozi5ksbSQ
Informacje o mnie:
Imię: Carver
Nazwisko: Kwiatkowski
Historia:

5 lat:

Moja matka dotarła do ligi pokemon, mhm ona ma bulbasaura, więc napewno jest jej starterem, postanowiłem wyruszyć, lecz byłem za mały

7 lat:

Minęły 2 lata od kiedy chciałem zostać najlepszym koordynatorem, lecz nadal nie mogłem wyruszyć, bawiłem się moimi poke-zabawkami że łapię pokemony i nimi walczę, lecz nic nie zabijało to, że chce zostać najlepszym koordynatorem

10 lat:

minęło pare lat, niestety jednak okazało się jak pobiegłem do laboratorium , że pokemonów już nie ma, zasmuciłem się trochę i wróciłem do domu oglądać telewizję

12 lat:

Tak, w końcu nadszedł mój dzień, dzień w którym wyruszę w swoją podróż! Pożegnałem się z ojcem oraz rodzeństwem i poszedłem po pokemona, niestety go nie było ale profesor dał mi poke-balla i 5x pokeball, ten pokeball wykorzystałem [nie ten x5] łapiąc squirtla, on się od razu złapał. Profesor potem podbiegł do mnie bo zapomniał mi dać pokedexu, wyruszyłem w wymarzoną podróż!

Charakter: Człowiek, którego celem jest zostać najlepszym koordynatorem, on nie może wytrzymać bez dnia ze swoim pokemonem, kocha go tak jak i pokazy.

Odznaki: brak

Wstążki: brak

Wiek:12

Plecak:

Lecznicze: brak
Pokeballe: x5 pokeball
Kluczowe: Pokedex
TM/Hm bag: brak
Kasa:5.000$

Cel: Najlepszy Koordynator pokemon!


Informacje o Pokemonach:



Pokemon: Squirtle

Imię pokemona: Squirtle

Wygląd Pokemona:
Karta Postaci Carvera Images?q=tbn:ANd9GcQdZtL9UdNAu4qGS_kFzAq9nYh-Cgzl7lTsDK9P0poBzzx5uBC8Ug

Charakter pokemona: Pokemon lubi pokazy, gdy umie atak taki jak bubble czy inny atak to robi to w stylu pokazowym, tzn. atakuje w stylu pokazowym. Nawet jak będzie ewoluował, pokaże na co go stać nawet jak będzie blastoisem.

Poziom Pokemona: 5

Zdolność Pokemona: Torrent- Podnosi wodne ataki pokemona, zadaje 150% obrażen ale dopiero wtedy, gdy pokemon ma 30% hp lub mniej.

Ataki pokemona: Tackle, tail whip

Historia Pokemona:

Pokemon wędrował sobie samotnie, nikt go nie chciał mimo tego, że miał jakiś talent do pokazów, lecz nie poddawał się, szukał trenera który by go zechciał, gdy spotykał trenera, chciał mu zaimponować swoimi pokazami do pokazów, lecz najwidoczniej żaden trener nie chciał go. Pewnego dnia przybył Carver, który chciał squirtle, widział, że squirtle jest samotny oraz że kocha pokazy, tak jak Carver. Od tamtej pory są przyjaciółmi i trenują czasem do pokazów.






Powrót do góry Go down
 
Karta Postaci Carvera
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Karta Postaci Majusi13
» Niebiańska Karta Postaci
» Karta Otwarcia Wojas021

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Centrum Pokemon >> :: Karty Postaci-
Skocz do: