Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gotowy?

Go down 
+4
Ajra
Bastet
Inumaru
Szkot
8 posters
AutorWiadomość
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 2:17 pm

Jeśli jesteś pewien tego, że dasz radę, a przede wszystkim chcesz, zostać MG to właśnie tutaj możesz złożyć zapis, na test. Postaraj się, a może dostaniesz posadkę MG na naszym forum. Jednocześnie, informujemy, że nieodpowiedzialni MG będą obdarowywani RE!
Kod:
[b]Dlaczego chcesz być MG:[/b]
[b]Byłeś/łaś już MG?:[/b]
[b]Na ilu różnych forach byłeś/łaś MG?: [/b]
[b]Czy posiadasz status MG na innym forum:[/b]
[b]Jakim jesteś MG:[/b]
[b]Opisz dowolnego Pokemona:[/b]

I po wypełnieniu tego formularzyku, cierpliwie czekasz, aż będziesz miał otwarty test na MG.
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Inumaru
Świeżynka



Liczba postów : 20
Na forum od : 18/03/2013

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 8:17 pm

Dlaczego chcesz być MG: BO POTRZEBA
Byłeś/łaś już MG?: c:
Na ilu różnych forach byłeś/łaś MG?: oj dużo tego c:
Czy posiadasz status MG na innym forum: tag .-.
Jakim jesteś MG: Trenerowym, dobrym, rzadko odpisującym (czasem są 3 odpisy na miesiąc c:)
Opisz dowolnego Pokemona:
Gotowy? Images?q=tbn:ANd9GcQz6L3CvVOKq5d5BilOtsEq21LcowvjB-fzYEGZx2JcIimUepqBDw
Magikarp - Pokemon Bóg
Opis: Magikarpy to Pokemony bogowie. Są to powszechnie występujące Pokemony legendarne zdolne samym spojrzeniem zatapiać miasta. Nie wolno ich łapać, a ich ewolucja to Chuck Norris.
Zdolność: WSZYSTKO CO SIĘ DA!
Ataki: pff, on zabija spojrzeniem oraz swoimi ostrymi pazurami c:
Śr. waga: bitch please, Magikarp jest jak Chuck Norris
Śr. wielkość: patrz wyżej c:
Ewolucja: podobno może ewoluować w Gyaradosa... ale przecież to nie opłacalne!
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 9:17 pm

Inu... Wujek prosi. Popraw to. .^.
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Inumaru
Świeżynka



Liczba postów : 20
Na forum od : 18/03/2013

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimePon Mar 18, 2013 9:35 pm

Ale przecież tu jest wszystko najprawdziwsze D:
No ale ok, chcesz oficjalnie, to będzie oficjalnie ==

Dlaczego chcesz być MG: Forum potrzebuje MG, ja lubię pisać.
Byłeś/łaś już MG?: Tak
Na ilu różnych forach byłeś/łaś MG?: 4
Czy posiadasz status MG na innym forum: Tak
Jakim jesteś MG: Czasem odpisuję dużo, czasem odpisuję mało. Odpisuję jednak składnymi i długimi postami (zazwyczaj). Mogę zapewnić 1 odpis na tydzień, ale oczywiście próbuję jak najczęściej.
Opisz dowolnego Pokemona:
Gotowy? 130px-225Delibird
Delibird
Pokemon Listonosz
Śr. waga: 16.0 kg
Śr. wysokość: 0.9 m
Opis: Delibirdy to Pokemony to połączenie typów Ice i Flying. Delibirdy charakteryzują się tym, że noszą jedzenie w swoich ogonach gdziekolwiek by nie poszły. Spędza całe dnie magazynując jedzenie. Delibirdy często donoszą przedmioty ludziom lub Pokemonom, czasem są nawet wysyłane przez Pokemony. Specjalnym atakiem Delibirdów jest rozdawanie prezentów, jednak trzeba uważać - czasem te prezenty wybuchają...
Zdolności: Vital Spirit lub Hustle
Ataki: Present

lepiej? c:
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimeWto Mar 19, 2013 8:04 am

Lepiej. Zakladam ci test.
Powrót do góry Go down
Ajra
Początkujący trener
Ajra


Liczba postów : 148
Na forum od : 18/03/2013

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimeSro Mar 20, 2013 6:06 pm

Dlaczego chcesz być MG:No tak. Pora dać swoje CV. Mam dużą wyobraźnie i lubie wymyślać nowe przygody, wydarzenia. U mnie nudzić się nie da.
Byłeś/łaś już MG?: Tak
Na ilu różnych forach byłeś/łaś MG?: pokemonowe - 3? inne - też koło tego.
Czy posiadasz status MG na innym forum:Nie
Jakim jesteś MG:Wymagającym. Coś mi się nie podoba dostajesz karę. Np. potkniesz się o swoje sznurówki. Lubię brać pod swoje skrzydła "świeżaków", tych co zaczynają swoją przygodę z taką formą rozrywki. Można nimi pokierować i coś z tego zrobić.
Opisz dowolnego Pokemona:

Gotowy? 063Abra
Abra to dwunożny Pokémon, które przypomina lisa. Ma krótkie lisie uszy na czubku głowy. Oczy ma cały czas zamknięte. Ciało ma barwy jasnego brązu. Wokół ust jest nieco jaśniejszy. Ogon jest gruby i ma ten sam kolor jak reszta jego ciała. Na jego barkach spoczywa coś na wzór zbroi.
Posiadaja umiejętność czytania w myślach, Abra wyczuwa niebezpieczeństwo. Kiedy to się stanie, to zazwyczaj teleportuje w celu uniknięcia zagrożenia.
Abra może spędzić 18 godzin snu śpiąc. Jeśli nie otrzymuja wystarczającej ilości snu, nie jest w stanie wykonać teleportację i swoich telekinetycznych zdolności. Mimo to, Abra może atakować podczas snu.
Jest to pokemon żyjący w miastach, wśród ludzi. Często w starych ruinach.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimeSro Mar 20, 2013 6:10 pm

Akceptuję bez testu^^
Powrót do góry Go down
Snorri
Świeżynka
Snorri


Liczba postów : 27
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Północ.

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimeSro Mar 27, 2013 1:30 am

Dlaczego chcesz być MG: Bo lubię prestiż płynący z tej funkcji, którą zwykle rozdaje się zbyt pochopnie osobom nie mającym pojęcia o tym, jak powinno się pisać. Uważam, że mój talent, polegający na wprawie w odmianie słowa ,,ów", nie może się marnować i po prostu muszę spełniać moją społeczną misję jako MG. Lubię pisać i potrzebuję małego rozrusznika, który wrzuci mnie z powrotem w literacki wir.
Byłeś/łaś już MG?: Tak, bo mam znajomości i admini mnie zmuszali.
Na ilu różnych forach byłeś/łaś MG?: Milionie. Nie mam pojęcia, z 5? Może 6. 2 Pokemonowych i kilku innych.
Czy posiadasz status MG na innym forum: Obecnie tak, prowadzę dwie gry, jedna stoi, bo gracz się leni, druga płynnie się rozwija.
Jakim jesteś MG: Takim samym jak osobą. Wrednym i wymagającym. Pełnym innowacyjnych pomysłów jak uprzykrzać ludziom życie i niszczyć ich marzenia.
Opisz dowolnego Pokemona:
Gotowy? Spr_4h_161
Sentret. Pokemon szopo-wiewiórka, typu normalnego występujący masowo w Johto. Zwykle ma niski poziom i marne zdolności bojowe, jest więc Rattatą tego regionu i tak jak Rattata jest niezwykle denerwując gdy pojawia się ósmy raz pod rząd. Ma drobne, okrągłe ciało barwy wydeptanej w lesie ścieżki, z jasny okręgiem na brzuszku. Jego uszy są długie i ciemne, z różowym wypełnieniem, a oczy drobne jak paciorki i całkiem czarne. Pyszczek na pierwszy rzut oka jest wąski, ale ręczę że ta bestia jest w stanie pochłonąć całą jagodę na raz. Najbardziej charakterystyczny w wyglądzie Pokemona jest wielki, puszysty ogon, którego długość przekracza wysokość tego stworzonka. Ma barwę identyczną jak reszta jego ciała, ale dodatkowo pokrywają go ciemniejsze pasy. Jako że jest bardzo dobrze umięśniony i silny może unieść resztę ciała Pokemona wysoko nad ziemię by ten mógł obserwować okolicę. Ponieważ to zwierzę żyjące w stadach ostrzega swoich pobratymców przed niebezpieczeństwem krzycząc, płacząc i uderzając ogonem o podłoże. Sentrety mają zwyczaj wystawiania straży nocnej, którą obowiązuje celibat i przymus chodzenia w czerni oraz marznięcia na wysokim murze na środku lodowego pustkowia a jeśli któryś oddzieli się od rodziny nie jest w stanie zasnąć, ponieważ zbyt bardzo się boi. W końcu i tak staje się bardzo słaby i pada ofiarą drapieżników lub początkujących trenerów.
Powrót do góry Go down
http://wilczekromulus.deviantart.com/
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimeSro Mar 27, 2013 6:22 am

Slyszalam ze jestes dobtym MG, daje Ci Mistrza gry jednakze prosze bys dal link do gry ktora prowadzisz. ~Bastet
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimeCzw Mar 28, 2013 11:50 am

Dlaczego chcesz być MG: Bastet mnie zmusza na zapis.
Byłeś/łaś już MG?: nie
Na ilu różnych forach byłeś/łaś MG?: 0
Czy posiadasz status MG na innym forum: nie
Jakim jesteś MG: Nie mam pojęcia
Opisz dowolnego Pokemona:
Gotowy? Voltorb

Voltorb pokemon typu elektrycznego wyglądem niższa forma Electrodeze względu na kolory czerwony i biały oraz na kulistu kształt przypomina Pokeball przez co jest z nim często mylony. Ze względu na częste wybuchy, które potrafią zniszczyć nawet budynak tych pokemonów lepiej ich nie denerwować. Voltory często spotykane są w elektrowniach lub w miejscach gdzie występuje duże pola elektryczne.

Wielkość: 0.5 m
Waga: Około 11 kg
Egg Group: Mineral
Zdolności: Static lub Soundproof
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimeCzw Mar 28, 2013 12:20 pm

Od razu zmusza^.^'. zaraz ci zaloze test.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 1:30 am

Chciałbym złożyć podanie na sędziego, wiem że niema tu do tego naboru ale zawsze warto spróbować.

Dlaczego chcesz być sędzią: bo lubie to i umiem sędziować
Byłeś/łaś już sędzią?: byłem
Na ilu różnych forach byłeś/łaś sędzią?: na jednym
Czy posiadasz status MG na innym forum: tak
Jakim jesteś sędzią: aktywnym, wymagającym, wygadanym (chodzi o to że pisze naprawde długie sędziowania)
Opisz dowolnego Pokemona: Grimer.
Gotowy? Grimer
Przytulaśny pokemon który gdyby nie jego smrodliwość byłby idealną poduszką, jego konstystencja nie jest stała co daje mu przewagę gdyż może wlać się w szpary w podłodze i zaatakować od dołu. Pokemon może i wydaje się być słaby lecz pod okiem dobrego trenera może narobić wielkich nieprzyjemności.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 4:44 am

Znam cie Joell (Mruczek) jako sedzie. Pogadam ze Szkotem i zobacze co da sie zrobic jednakze ta posade masz jak w banku jesli takowa powstanie;) by inni mogli zobaczyc twoje sedziowanie wstaw w nastepnym poscie link. I opisz lepiej pokemona. Czemu? Za malo info jak na moj gust.
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 6:57 am

Słońca moje kochane. Tymczasowo nabór na MG jest zamknięty <3
Czytać nie umiemy?
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Go??
Gość




Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 7:39 am

tylko że ja na mg nie chce tylko na sędzie :3
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 7:51 am

To możesz mi wyjaśnić, czemu piszesz w testach na MG a nie np. w pomysłach czy bezpośrednio do adminów *wszystkich 3* że chcesz taki test przejść?
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Go??
Gość




Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 8:06 am

bo nie było odpowiedniego do tego tematu -przeoczenie z waszej strony- a posada sędzi już na forum istnieje więc napisałem w jedynym, najbardziej sensownym miejscu czyli w jedynym wątku który jakoś nawiązuje do podań.
Powrót do góry Go down
Luxian
Początkujący trener
Luxian


Liczba postów : 93
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Czeluści Oceanu

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimeSob Kwi 20, 2013 10:18 pm

Dlaczego chcesz być MG: Chcę zostać MG, ponieważ lubię spełniać się artystycznie, pomagając ludziom mieć frajdę. Mam dużo pomysłów, dość duąinwencjętwórczą, jak i chęć prowadzenia gier dla innych użytkowników.
Byłeś/łaś już MG?: Byłem raz. Za drugim razem byłem pomocnikiem
Na ilu różnych forach byłeś/łaś MG?: Do tej pory byłem na dość duzej liczbie pbf'ów. Jeżeli liczyć to byłoby z jakieśdziesięć? Może dwanaście.
Czy posiadasz status MG na innym forum: Mam Półtora roczny staż na jednym forum, na innym pomagałem administracji z nowymi osobami na forum. (Wprowadzanie do świata gry itp.)
Jakim jesteś MG: Jestem miłym, wyrozumiałym prowadzącym. Nie powinno być problemów z dość częstymi odpisami. Na Forum jestem codziennie po parę godzin. Nie wymagam dużo, ale nie chcę też widzieć postów po 2 linijki. Uważam że potrafię prowadzić grę w dosć ciekawy sposób i a prośby ub pomysły gracza nie powinny sprawiać kłopotu.
Opisz dowolnego Pokemona:
Gotowy? 130px-325Spoink
Waga:30.6 kg
Wysokość:0.7 m
Egg Group:Field
Zdolności: Thick Fat lub Own Tempo
Ukryta Zdolnosć:Gluttony
Spoink to świnko-podobna, pocieszna istota. Posiada czarne,okrągłe oczy, małe niezdarne rączki, wielki szary nos i nie wielkich rozmiarów uszy. Jednak najdziwniejszą, i najwiekszą różnicą jest sprężyna zamiast przednich nóg. Pokemon ten nie może przestać się odbijać, gdyż zastopuje to akcję serca, co doprowadzi do szybkiej śmierci. Na swojej głowie nosi perłę stworzoną przez Clamperl'a, żeby wzmocnić oraz opanować swoje psychiczne umiejetności. Jeżeli osobnik zgubi perłę, poczyna słabnąć, dlatego też przez całę swoje życie martwią się ,żeby jej nie stracić.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitimeNie Maj 05, 2013 10:41 am

*kiwa glowa i mysli* zakladam test. tak jak tym powyzej. taka praca. nie wiem jak piszesz itd wieeeecc... tescik.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gotowy? Empty
PisanieTemat: Re: Gotowy?   Gotowy? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gotowy?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Testy ma MG >>-
Skocz do: