Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Testowa!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

Walka Testowa! Empty
PisanieTemat: Walka Testowa!   Walka Testowa! I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 9:16 am

Tak więc w owym teście będzie walczyć Celestia oraz Wojas. Oto Pokemony jakich oboje użyją:

Celestia - Ninetales lv 45 - ma ataki do tego poziomu (łącznie z tymi które ma Vulpix)
Wojas021 - Medicham lv 43 - ataki do tego poziomu.
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Go??
Gość




Walka Testowa! Empty
PisanieTemat: Re: Walka Testowa!   Walka Testowa! I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 9:58 am

Witam państwa mam zaszczyt poprowadzić walkę testową między Celestią wraz z jej pięknym Ninetealsem a Wojasem i jego walecznym Medichamem.

Kolejka walki jest następująca:

Celestia
Wojas
Ja
Wojas
Celestia
Ja

Wszystko jasne? Przygotujcie więc swoje pokemony i do dzieła!
Powrót do góry Go down
Celestia
Początkujący trener
Celestia


Liczba postów : 76
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Łódź

Walka Testowa! Empty
PisanieTemat: Re: Walka Testowa!   Walka Testowa! I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 6:01 pm

Weszłam na salę, dopiero zdając sobie sprawę z tego, iż właśnie czeka mnie poważny pojedynek. Nie wiedziałam, kim tak naprawdę jest mój przeciwnik i jak się domyślałam, czasu na sprawdzenie tego wcale nie będzie.
Nie ociągają się zbyt długo, podeszłam do miejsca, które wydawało mi się najbardziej optymalne i wyciągnęłam PokeBall. Patrzyłam na niego przez chwilę, uśmiechając się pod nosem.
- Idź, Ninetales! - Powiedziałam wypuszczając swojego pokemona i przyszykowałam się do wymyślania strategii. Czekałam, aż mój przeciwnik również pokaże mi swojego towarzysza i dopiero wtedy zaczęłam wydawać polecenia.
- Dobrze Ninetales. Nauczmy wszystkich tu obecnych walki z gracją. Zacznijmy od obniżenia obrony przeciwnika, użyj Tail Whip! Następnie, nie wahaj się zaatakować Ninetales. Fire Spin będzie odpowiednim atakiem do rozpoczęcia ofensywy. Liczmy na to, że efekt będzie działał wystarczająco długo. Następnie podbiegnij do niego i użyj Quick Attack. Nie patrząc na to, czy zadziałało, czy nie odskocz do tyłu i nim cię zaatakuje użyj Flamethrower! Staraj się cały czas obserwować przeciwnika i nie trać koncentracji. Na koniec użyj Confuse Ray, kto wie, czy nam się to nie przyda. Utrzymuj pewną odległość od przeciwnika. Nie daj mu się zaatakować, Ninetales! - Wydałam instrukcje pokemonowi i czekałam na dalszy rozwój akcji.
Do boju Ninetales, wierzę w twoje umiejętności!
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Walka Testowa! Empty
PisanieTemat: Re: Walka Testowa!   Walka Testowa! I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 8:48 am

- Już czas Medicham! Pokażmy im duszę prawdziwego wojownika! Rozpocznij od wzmocnienia swoich umiejętności stosując calm mind. Następnie wykorzystaj swoją wewnętrzną siłę i przygotuj się na ataki używając bide. Przyjmij kilka ataków a następnie oddaj ze zdwojoną mocą. A teraz pokaż na co cię stać. Rozpocznij detect, aby uniknąć ataku przeciwnika cały czas podążając w jego kierunku. Gdy znajdziesz się już przed nim wykonaj atak hi jump kickiem, po którym użyj meditate i znów zaatakuj, ale tym razem niech to będzie force palm. Potem zastojuj trik z mind readerem, po którym wykonasz atak thunderpunchem. Zaś po thunderpunchu użyj confusion i zacznij miotać przeciwnikiem na wszystkie strony.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Walka Testowa! Empty
PisanieTemat: Re: Walka Testowa!   Walka Testowa! I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 10:53 am

Walka rozpoczęła się dosyć spokojnie, podczas gdy medicham używał calm mind, dostał z tail whipa co poskutkowało tym że jego obrona spadła o 1 stopień. Fire spin trafił Medichama wywołując dodatkowe obrażenia co turę przez co medicham konstruktywnie traci życie w czasie gdy ninetales użył celnie quick Attack

Ninetales 100%
Medicham 85% fire spin na 3 tury, - def, +sp atk +sp def

Ninetales próbował odskoczyć lecz oberwało mu się z Bide co odrzuciło go na pewien dystans od Medichama, gdy tylko Ninetales wylądował chciał użyć miotacza ognia lecz Medicham używając detecta bez przeszkód uniknął płomieni lecz nie udało mu się uniknąć confusiona przez co nieźle go to zmyliło i pobiegł nie w tym kierunku co potrzeba przez co jego hi jump kick nie odniósł żadnego skutku. Ninetales wykorzystał swoją prędkość i nie dał się zaskoczyć medichamowi, uniknął kilka bardzo silnych ciosów lecz pod koniec dostał z confusiona co na chwile wytrąciło go z pełnego gracji biegu.

Ninetales 64%
Medicham 82% fire spin na 2 tury - def +sp atk +sp def +atk



----
Bide oddaje nagromadzone obrażenia x2 tak więc 15% x2=30% dodatkowo mocny confusion odjął kolejne 6% hp (tak gwoli wyjaśnienia)
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Walka Testowa! Empty
PisanieTemat: Re: Walka Testowa!   Walka Testowa! I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 1:08 pm

- Medi teraz od Acupressure, a następnie atakuj thunderpunchem. Następnie użyj detect, a potem feint. Bez wzgledu na rezultat wskocz Ninetales na plecy i mocno złap się jej sierści nogami, a wolnymi rękoma okładaj thunderpunchami. Po tym atakach zeskocz, użyj mind reader i wykonaj atak hi jump kickiem. Na koniec kolejki zastosuj hidden power.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Walka Testowa! Empty
PisanieTemat: Re: Walka Testowa!   Walka Testowa! I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 10:11 am

Na jakiś czas konto Joella zostało usunięte. (moj powód dlaczego) jednakze jak wróci będzie wam dalej kontynuował walkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walka Testowa! Empty
PisanieTemat: Re: Walka Testowa!   Walka Testowa! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Walka Testowa!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Stadion >> :: Arena Walk-
Skocz do: