Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Elemental Weeks - part 2

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Wilk
Początkujący trener
Wilk


Liczba postów : 101
Na forum od : 19/03/2013
Skąd : Łódź

Elemental Weeks - part 2 Empty
PisanieTemat: Elemental Weeks - part 2   Elemental Weeks - part 2 I_icon_minitimePią Mar 29, 2013 10:01 pm

Jak wiadomo, Elemental Weeks powróci, tylko pomyślałem, aby zmienić trochę w tym czymś. Zarazem utrudnić i ucieszyć. Jeżeli co tydzień będzie się zmieniał żywioł, to zwyczajnie po chwili każdy pokemon będzie mieć multum ataków, dlatego proponuję wprowadzać nowy żywioł tygodnia co dwa tygodnie lub inną ilość dni, choć dwa tygodnie to chyba dobre posunięcie. Ale wspominałem o uciesze, ano, jako, że nie każdy pokemon ma te Egg Groupy albo jest z V generacji (a pamiętajmy, że 6 się zbliża) to proponuję, aby podczas załóżmy jakiegoś tam powiedzmy dwutygodnia ognia, użytkownik mógłby wybrać atak dla pokemona z większej ilości działu. Może wybrać wtedy jeden atak dla pokemona z rubryki III/IV Gen Moves, Egg Group.

To tylko propozycja mająca na celu utrudnić zdobywanie ataków, a zarazem ucieszenie osób możliwością zdobycia "inniejszych" ataków

@Edit
Jednak bez rubryki Tutor, bo nie przemyslałem, że tam są czasami na prawdę Uber Techniki, dlatego Tutora uczą się jedynie obecne wyjątki z 5 generacji jak Sawk i Braviary + reszta, która nie ma ani Egg Group, ani rubryki "III/IV Gen".


Ostatnio zmieniony przez Wilk dnia Sob Mar 30, 2013 9:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ao
Początkujący trener
Ao


Liczba postów : 71
Na forum od : 19/03/2013
Skąd : Łódź

Elemental Weeks - part 2 Empty
PisanieTemat: Re: Elemental Weeks - part 2   Elemental Weeks - part 2 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 12:36 am

W sumie nie mam zdania. Niby To samo można powiedzieć o Egg grupach, mamy ich 16 chyba a zmienia się na niektórych forach co tydzień, i też może mieć multum ataków, to samo jest tak z typami których jest również 17. Co tydzień załóżmy inny żywioł, to przez 4 miechy bd mieć po 1 ataku dla każdego pokemona, tak? To nie tak dużo jak dla mnie. Jeśli proponujesz co dwa tygodnie zmianę, to ok ale mając do wyboru aż tak szeroki wybór ataków jest takie ryzyko, że ktoś sobie pierdzielenie Frenzy plant, super fang (gdzie jednym atakiem połowa HP już leci), itd. itp. Nie mam racji?
Powrót do góry Go down
Wilk
Początkujący trener
Wilk


Liczba postów : 101
Na forum od : 19/03/2013
Skąd : Łódź

Elemental Weeks - part 2 Empty
PisanieTemat: Re: Elemental Weeks - part 2   Elemental Weeks - part 2 I_icon_minitimeSob Mar 30, 2013 8:41 am

W sumie o tym nie pomyślałem. Chodzi o to, że niektóre pokemony nie mają Egg Group, a nie które Gen III/IV
Powrót do góry Go down
Ao
Początkujący trener
Ao


Liczba postów : 71
Na forum od : 19/03/2013
Skąd : Łódź

Elemental Weeks - part 2 Empty
PisanieTemat: Re: Elemental Weeks - part 2   Elemental Weeks - part 2 I_icon_minitimeNie Mar 31, 2013 8:24 pm

Ataków z egg grup nie mają poki bez płci, bądź legendarne. No i te poke - dzieci (Pichu itd.). A ataki z 3i4 geny mają poki tylko do 4 geny. No nic się nie poradzi. Więc ja bym dlatego został przy Egg grupie. Tradycyjnie ;d.
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

Elemental Weeks - part 2 Empty
PisanieTemat: Re: Elemental Weeks - part 2   Elemental Weeks - part 2 I_icon_minitimePon Kwi 01, 2013 10:10 am

Myślę, że sprawa EW jest rozwiązana. Zamykam.
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Sponsored content





Elemental Weeks - part 2 Empty
PisanieTemat: Re: Elemental Weeks - part 2   Elemental Weeks - part 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Elemental Weeks - part 2
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Elemental Week!
» Elemental Week!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Starocie >>-
Skocz do: