Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 6 Generacja

Go down 
+5
Snorri
Berry
Wojas021
Wilk
Szkot
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

6 Generacja Empty
PisanieTemat: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePią Mar 29, 2013 10:18 am

Tak więc... Co myślicie o 6 generacji? Jak dla mnie, to samo co przy 5tej. Za dużo. Powinno się to już skończyć a oni ciągną na siłę. Choć startery jak dla mnie wyglądają obiecująco. A jakie jest wasze zdanie?
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Wilk
Początkujący trener
Wilk


Liczba postów : 101
Na forum od : 19/03/2013
Skąd : Łódź

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePią Mar 29, 2013 10:36 am

Moim zdaniem może być ciekawie. Oczywiście to nie będzie to samo co pierwsza generacja i pierwsza seria, bo na tym się wychowaliśmy, więc sentymentalizm w nas tak się buzuje, że nie dajemy sobie pomyśleć, że któraś gena mogłaby być lepsiejsza Ale obiektywnie, to moim zdaniem może być lepsza od poprzedniej generacji. Zależy jakie pokemony wymyślą. Czekam, na jakiegoś fajnego wilka walczącego i np. pokemona typu Electric/Fighting, to moje marzenie No i przy okazji przydałoby się ewo albo pre-evo dla paru pokemonów. Jedyna rzecz jaka zamartwia mnie przy tej genie to ta Eeveelucja. Chyba, że zrobią ten nowy typ "Fairy" albo "Light".
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePią Mar 29, 2013 11:13 am

Ta Eeveelucja... Cóż. Nie wiem dlaczego ale liczę na to, że będzie to typ walczący albo trujący. Nie lubię za bardzo tych dwóch typów, więc gdyby Eevee dołączył swoją ewolucją do niego ucieszyła bym się cholernie. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać.

Ale Legendy. Są piękne. Obie *w*
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePią Mar 29, 2013 11:35 am

V gena była failem. Sporo nieudanych poków nie mówiąc już o starterach, bo z ładnych poków robili brzydkie, albo średnio ładne. Anime padło też pod tym względem przez to nieszczęsne tsunami, ale jeśli kolejna gena będzie trzymac poziom sagi N to nie ma co. Byle poków nie dali ochydnych. Legedny z V geny to średnio mi się podobają. Y wygląda jakby go walec przejechał, choć i tak jest lepszy od pana jeleniowatego, któremu dali tylko kolorowe rogi. Eevee teraz traci w moich oczach przy kolejnej eeveelucji. Kompletnie nieudana moim zdaniem, chyba że wytłumaczą to jakimś nowym typem. Do tego nie ma tych czaderskich oczek jakie miały inne pokemony z lini ewolucyjnej Eevee. Startery jednak są spoko, nie są przebrzydłe, a wrecz ładne, choć nie wiem co większość widzi w Fennekinie, przecież Chespin jest najlepszy^^
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimeNie Mar 31, 2013 9:50 pm

Za tydzień w Pokemon Smash zostanie ujawniony nowy Pokemon. W sumie jestem sceptycznie nastawiony do całej szóstej generacji, ale kto wie, może twórcy pozytywnie nas zaskoczą :"D?

6 Generacja Grasstype

Kawałek drzewa wskazuje na typ trawiasty, choć mogę się mylić.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePon Kwi 01, 2013 7:36 am

Jak dla mnie to drzewo nie ma nic wspólnego z pokemonem^^ Jest po prostu częścią tego lasu tego tam z tyłu. Moim typem będzie tutaj pok elektryczny.
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePon Kwi 01, 2013 10:20 am

Nie wiem na kogo stawiać...
Ale co do całej generacji jestem nastawiona bardzo sceptycznie. Choć ten Eevee mi się podoba *jako jednej z niewielu* tylko totalnie nie wiem, jaki to będzie typ xD
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Snorri
Świeżynka
Snorri


Liczba postów : 27
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Północ.

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 12:27 am

Ja tam trzy pierwsze lubiłam najbardziej :c IV jest już dla mnie prologiem tego załamania jakie nastąpiło w V. Od IV zaczęła się ta zmiana stylu, choć wciąż jest dużo ładnych projektów, spoczko pokemonów iwgle, ale widać, że są jednak trochę inne, natomiast V to porażka.
Co do VI - po starterach mam nadzieję na poprawę. Po raz pierwszy od dwóch generacji nie są brzydkie. Szczególnie cieszę się ognistym, bo zawsze takowe wybieram, przy wodzie czy roślinkach nie czuję, że mam jakąkolwiek siłę i że tylko głaszczę przeciwników. Eevee szczerze mówiąc nie bardzo mnie obchodzi, nie lubię ani jego samego ani jego evek. Natomiast legendy... nie są złe, choć ten jelonek jest pospolity, taki Arceus tylko jakby nie. To wielkie rozjechane coś jest mimo wszystko dość przyjemne i chciałabym żeby mnie przytuliło XD
Najbardziej interesuje mnie wygląd pokemona numer 666~. c:
Powrót do góry Go down
http://wilczekromulus.deviantart.com/
Luxian
Początkujący trener
Luxian


Liczba postów : 93
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Czeluści Oceanu

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 12:56 pm

Ano. Więc Lux, znalażł jakieśtam info o prawdopodobnie nowej fornie MEwto!
6 Generacja Mewtwoform 6 Generacja Mewtwoform2
Także to tyle ode mnie C: V Gen. nie byłą taka zła. Wiec szósta raczej też nei będzie. Spekuluje 2-3 nowe atrybuty o;
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 1:56 pm

Miałoby to nawet sens dlaczego występuje on w filmie, aczkolwiek moim zdaniem to mogliby to sobie darować.
Powrót do góry Go down
Snorri
Świeżynka
Snorri


Liczba postów : 27
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Północ.

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimeSro Kwi 03, 2013 10:05 pm

Może to nie nowa forma, może po prostu zmienił uczesanie : I
Powrót do góry Go down
http://wilczekromulus.deviantart.com/
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 8:24 am

...Jezus Maria. Co oni zrobili staremu, dobremu Mewtwo? ;n;
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimeCzw Kwi 04, 2013 2:38 pm

Kij wie.... Choć jak czytałem na PV to tam pisali, że to fejk bo na tym samym plakacie Mewtwo ma swoją normalną formę.
Powrót do góry Go down
Luxian
Początkujący trener
Luxian


Liczba postów : 93
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Czeluści Oceanu

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 6:32 am

Zwykł Mewtwo pojawia się jako miniaturka w krórymś z kółeczek. To raczej nie jest fejk ,ale kto wie ;x
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 7:23 am

Że tak powiem... Chuj im w oko, bo w dupę to przyjemność >:C
Dla mnie I gena to świętość, a wprowadzanie jakiś modyfikacji dla pokemona który jest już kultowy to profanacja.
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Go??
Gość




6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 12:52 pm

chciałem tu pokopiować posty odnośnie nowego eveego z helci ale bóldupy ścisnął tamtejszą administracje i mi posty wykasowali więc opowiem od zera xD

według mnie i nie tylko mnie nowy evee będzie typem fighting - normal, na filmikach zostały pokazane ataki które posiadają wyłącznie normale poza tym kolorystyka eveego daje na myśl fighting, flying odpada według mnie, niema żadnej korelacji miedzy powietrzem a pokemonem, bug także odpada bo po prostu nie wygląda jak bug. Ktoś nawet na youtube wspomniał że może być steel, bitch please xD

ogółem imie nowego poka brzmi Sylveon co w tłumaczeniu na angielski a z ang na polski brzmi Dusza Lasu lecz to tyle jeśli chodzi o korelacje między pokiem a elementem trawiastym, obstaję nadal przy zdaniu że bd to pok walczący lub normal-walczący
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 1:36 pm

Mi tam Sylvek zwisa i tak go nie lubie^^ A wracając do Mewtwo i tego co napisała Szkot o I genie jako świętości to również lubię I genę, ale nie traktuję jej aż z taką miłością. Wyżej stawiam genę IV.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 1:43 pm

co fakt to fakt ten mewthree wygląda jak jakiś spedalony emo mewtwo
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 2:17 pm

W tej chwili to mi się przewija przez myśl jedna wersja filmu: Czarny charakter filmu poznaje historię Mewtwo i postanawia go sprawdzić i go pojmuje, albo pragnie stworzyć wlasnego pokemona tak jak stworzono Mewtwo, a tu mam na myśli Genesect. Potem wbijają nasi bohaterowie i ratują Mewtwo, który potem w jakiś cudowny sposób łączy/dostaje moc Genesecta i powstaje nowa jego forma.
Powrót do góry Go down
Luxian
Początkujący trener
Luxian


Liczba postów : 93
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Czeluści Oceanu

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 3:33 pm

Um. Co do Sylveona, najpewiej bedie typu flying, jeżeli nie dodadząnowego typu. PEwno zapytać siedlaczego. Otóż są pewne relacje między pkemonami, którep ewno już zauważyliscie. Dziaął to mneiwiecej tak:
Water-Grass
Ice-Fire
Psychic-Dark
Thunder-???
Wiec albo to będzie Flying, albo Ground, ale raczej na to nei wygląda o;
Powrót do góry Go down
Luxian
Początkujący trener
Luxian


Liczba postów : 93
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Czeluści Oceanu

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 11:27 pm

watch?v=vk_YC0MXJ-0
I tu mamy potwierdzenie C:
Powrót do góry Go down
Ao
Początkujący trener
Ao


Liczba postów : 71
Na forum od : 19/03/2013
Skąd : Łódź

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 12:20 am

http://www.pokemon.co.jp/ex/xy/pokemon02/ Prosze, macie poniżej iż każdy kolor odpowiada typowi danej Eeveelucji. Z tego wynika że będziemy mieli nowy typ do kolekcji.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 8:47 am

Będę jak niewierny Tomasz, nie uwierzę póki nie zobaczę.
Powrót do góry Go down
Celestia
Początkujący trener
Celestia


Liczba postów : 76
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Łódź

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 9:55 am

VI generacja. Jak dla mnie drażliwy temat. O ile startery bardzo mi się podobają (ten lisek jest taki uroczy ; ;), tak Eeveelucja...
Ogólnie, jestem osobą, która kocha wszystkie ewolucje Eeveego. Bo wszystkie są zajebiste. A tu nagle pojawia się coś, co ANI trochę, nie pasuje mi na Eeveelucję D: Moja pierwsza reakcja to było takie wielkie "WTF, ale to nie wygląda jak Eeveelucja! D:".
Ale w sumie, im dłużej na to patrzę, tym bardziej mi się podoba :"D Chociaż nadal twierdzę, że jest dziwny D:
Co do typu, stawiam na flying, albo walczący. Ale w sumie, specem nie jestem, więc poczekam cierpliwie.
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitimePon Kwi 08, 2013 3:57 pm

http://wiki.pokemonpl.net/Strona_g%C5%82%C3%B3wna
Popatrzcie w wydarzenia na tej stronie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





6 Generacja Empty
PisanieTemat: Re: 6 Generacja   6 Generacja I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
6 Generacja
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Fandom >> :: Rozmowy-
Skocz do: