Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przewodnik po Wilczym Raju.

Go down 
AutorWiadomość
Wilk
Początkujący trener
Wilk


Liczba postów : 101
Na forum od : 19/03/2013
Skąd : Łódź

Przewodnik po Wilczym Raju. Empty
PisanieTemat: Przewodnik po Wilczym Raju.   Przewodnik po Wilczym Raju. I_icon_minitimeCzw Mar 28, 2013 10:25 pm

Witajcie wszyscy. Mam na imię "Daniel", chociaż 3/4 populacji, która mnie zna nie mówi tak do mnie. Wystarczy Stupak albo Wilk. Dla kochanków jestem Stupcio ;3.

W tym temacie będziecie mogli się lekko o mnie czegoś dowiedzieć Wink. Jak prowadzę gry, trochę o moich charakterze i takie tam duperele. No to zacznijmy od końca.

Jeśli chodzi o duperele, to nie wiem co mogę napisać. Jestem z rocznika 95, interesuję się muzyką (gitara i wokal), koszykówką, j. japońskim, grami, Wilkami i wieloma rzeczami, o których nie chce mi się pisać. Co tam dalej, na ogól jestem "spokojny", bezstronny i obiektywny, ale nie lubię sytuacji, że ktoś się do mnie zapisuje nie czytając nawet punktów, po prostu dając na pałę i do tego byle jaką historię, bo "może się udać". A propos historii, mam dwie kategorie przyjmowania. Mam miejsca dla osób, które chcą po prostu mieć zwykłą grę trenerską, z jakimś zwyczajnym wątkiem fabularnym, no i trenowanie pokemonów, a druga kategoria, to gry fantasy. Byłem/Jestem/Będę(zbędne skreślić) uczniem samego Sasuke'a, gdy był jeszcze Strasznym Tyranem i nauczyłem się, że jak trzeba to trzeba długi odpis dać, że w walkach trzeba się mocno starać, plus chyba dobrze prowadzę gry fantasy. Głównie ze względu na to, że dużo grywam w gry RPG. Dlatego u mnie można też pobawić się w bycie jakimś demonem, synem któregoś z bogów, mieć nadzwyczajne umiejętności, no co tam chcecie.

Co do prowadzenia gier, wiele osób twierdziło, że potrafię wprowadzać humor w grach. Nie wiem czy to prawda, ale staram się jak mogę. Nie wymagam długich odpisów na ogół, ale przy walkach wolałbym, abyście się postarali. Nie wiem co tam możecie jeszcze chcieć o mnie wiedzieć Jak coś, to zapraszam pogadać na gg, jeśli chcecie się o mnie czegoś dowiedzieć.
Nr gadu-gadu : 10701636

P.S.
Prowadzę gry wyłącznie trenerom. Jeżeli jesteś koordynatorem, hodowcą, gwałcicielem pokemonów, to darujcie sobie. Chociaż nie, jak lubicie gwałcić pokemony to macie szansę się do mnie zapisać bo lubię takie odpałowe, chore na umyśle gry (odzwierciedlają mnie).
Powrót do góry Go down
 
Przewodnik po Wilczym Raju.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Mistrzowie Rozgrywek >> :: MG Wilk-
Skocz do: