Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Być jak James Bond

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 6:50 am

zdenerwowana juz mialam wlaczac jakas gre ale chlopak sie obudzil. jak sie spalo? doszedles juz do siebie? spytalam Marcusa robiac mu míejsce na kanapie.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 6:17 pm

Lepiej niż u mnie w domu. Jakoś tak zwykle po drzemce mi przechodzi. Marcus usiadł koło ciebie zasłaniając usta bo ziewał. Był ledwo przytomny i nie za bardzo kontaktował co się do niego mówi.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 2:33 am

To nastepnym razem ostrzegaj jak raczysz spac u mnie. I czemu niby milej? Czysciej jest? zasmialam sie jednakze bylam wkurzona na chlopaka o czym mogly mowic zacisniete piesci. nie nawidzilam nie spodziewanych gosci, tym bardziej w moim lozku...
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 4:27 am

Dobrze następnym razem ostrzegę ale nie wkurzaj sie. Nie wiem dlaczego, po prostu milej. Ale skoro masz przeze mnie złych humor to może lepiej jak już pójde. Chłopak z kierował się do wyjścia zostawiając na kanapie jakąś kartkę, mogłaś zauważyć że jest na niej jakiś adres. Gdy znów spojrzałaś na chłopaka jego już w pokoju nie było i zostałaś sama.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 4:34 am

Westchnelam ciezko i opadlam na kanape. Przez chwile lezalam i nie wiedzialam co zrobic. Z powodu mojej wlasnej glupoty chlopak sobie poszedl. Podnioslam karteczke od niego po czym spojrzalam na zegarek. patrzylam ile mam czasu bybsie urwac z tego miejsca i postanowilam isc pod ten adres uprzednio orzebierajac sie w dzinsy i jakas bluze a pod spod bokserke (taka bluzka na ramiaczka ze specyficznym wycieciem na plecach). Gdy juz bylam gotowa spakowalam pokeballe (mam dwa pokemony) i wyszlam na zewnatrz.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 5:25 am

Ubrana i przygotowana ruszyłaś pod adres z kartki, musiałaś przejść sporą część miasta jednak większych problemów gdy doszłaś na miejsce twoim oczom ukazała się czerwona willa co dziwniejsze na szyldzie napisane było Czerwona Latania - Dom publiczny. Na początku zdawało ci się że pomyliłaś adres ale po sprawdzeniu wszystko się zgadzało.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 5:28 am

Rozejrzalam sie szukajac jakiegos "tajnego wejscia". Gdy takowego nje znalazlam postanowilam wrocic do siebie. skoro chlopak ma jakis zwiazek z tym miejscem to nie chce go znac, a tym bardziej tam wchodzic. nie moglam sobie wyobrazic ze jest jednym z osob dajacych dupy... chyba ze byl wlascicielem ale mniejsza. po co zawracac sobje glowe.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 5:40 am

Gdy nie znalazłaś tak owego "tajnego wejścia" nim zdążyłaś zrobić krok w tył jakieś dwie kobiety wzięły cię pod pachy i zaprowadziły do środka. W środku burdel jak burdel, przepych i bogaty zdobienia, dwie kobiety które "zaprosiły" cie do środka posadziły cie na kanapie. Co taka ładna dziewczyna robi w takim miejscu, szukasz kogoś a może szukasz pracy, coś się znajdzie dla takiej ładnej panienki. Mimo prób szukania wzrokiem jakiejś drogi ucieczki, nie znalazłaś takiej.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 5:44 am

Ktos dal mi ten adres. Myslalam ze to jegi miejsxe zamieszkania ale widze ze robil sobie ze mnie zarty. powiedzialam gdy mnie zostawily. Szarpanke nic nie dalo wiec pozostalo szukac okazji do ucieczki. W glowie zaczal mi switac plan jak uciec
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 5:51 am

Jedyna osoba która tu mieszka to mój syn Marcus ale o niego pewnie ci nie chodzi, wszyscy się go boją i nawet nie próbują go zrozumieć. Mimo że tu mieszka to i tak przeważnie znika na całe dnie, nie lubi tego miejsca z resztą nie dziwie mu się. Gdy mówiła o swoim synu w jej głosie dało się zauważyć smutek i żal.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 6:05 am

miko mi pania poznac pania O'nile. tak sie sklada ze orzyszlam do Marcusa. zostawil mk ten adres w moim pokoju. pokazalam jej karteczke. To juz wiem czemu wolal u mnie spac. i by wyjasnialo czemu ma ojca diabla.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 6:16 am

Może i przyszłaś do mojego syna ale pamięć do nazwisk to masz słabą O'conell nie O'nile, Marcus jest na górze pokój 14, dziewczyny trzeba się zająć się klientami. Kobiety rozbiegły się zostawiając cię samą. Matka chłopaka wskazała ci schody i pokazała mniej więcej w którym pokoju był Marcus.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 6:18 am

Fakt lepsza mam do twarzy i imion. speszylam sie. gdy dziachy odeszly poszlam do wskazanego pokoju. Pokazala mi go tak jakby byl jedna z tych dziwek. stanelam przed drzwiami do jego pokoju i zapukalam. nie chcialam mu w kazdym badz razie przeszkadzac.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 2:09 pm

Gdy zapukałaś do drzwi na początku nic nie dawało oznak życia ale po chwili Marcus odtworzył drzwi zdziwiony twoim widokiem nie wiedział co zrobić ale po chwili namysłu zaprosił cię do pokoju. Mam nadzieję że tu nie pracujesz bo o to bym cię nie podejrzewał i skąd masz wiedziałaś że tu będę? Jego pokój był przerobiony z pokoju "spotkań" z klientami na coś w stylu przyjść, przespać się i wyjść nie było w nim wiele rzeczy oprócz dużego łóżka.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:10 am

Twoja mamuska oferowala mi prace tutaj. warknelam wchodzav do pokoju. Akurat szlam na czuja i wyszlam od razu po tym jak znalazlam to. pokazalam mu karteczke. usiadlam na lozku niepewnie Jak sje czujesz? spytalam szeptem.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:39 am

Jakbyś przyjeła tą robote to byłbym twoim stałym klientem. Gdy chłopak zorientował się że palnął głupstwo zrobił się cały czerwony i zamilkł na moment. Jak zwykle wsadza mi karteczki z adresem jakbym zapomniał gdzie mieszkam. Czuje się jak zwykle, nie wiem czego mnie oto pytasz, powinnaś zadać to pytanie samej sobie. Chłopak położył się koło ciebie na łóżku i spoglądał na ciebie.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:42 am

To nie ja zostalam ranna. spojrzalam na niego po czym polozylam sie z glowa na jego brzuchu. puscilam pomimo uszu to co powiedzial o stalym kliencie. kazdemu moglo sie zdazyc. pokaz ta reke. powiedzialam wyciagajac dlon w jego kierunku.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:46 am

A o to ci chodzi nic mi nie jest. Gdy chłopak pokazał ci dłoń nic na niej nie było nawet blizny. Chłopak gdy pokazywał ci dłoń był speszony bliskością z tobą coś się między wami zmieniło od egzaminu.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 4:58 am

widzac zmieszanie na jego twarzy wyszeptalam przepraszam i wstalam z lozka. po co ma czuc dyskomfort. Dziekuje ze mnie uratowales przed ojcem. moze ja juz pojde lepiej. odwrocilam sie do drzwi.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:08 am

Nim zdążyłaś zrobić krok w kierunku drzwi chłopak złapał cię za rękę i znów znalazłaś się na jego łóżku. Gdy na niego spojrzałaś chyba sam był zdziwiony swoim zachowaniem ale kolor jego twarzy tym razem nie zrobił się czerwony jakby już nie wstydził się wygłupić przy tobie.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 5:58 am

usmiechnelam sie do chlopaka i spytalam co chcesz? podziekowalam, przeprosilam. w sumie mam jeszcze jedna sprawe. zamyslona spojrzalam na niego. nie bylam pewna czy to co zaproponuje bedzie slusznym krokiem.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 11:36 am

Sam nie wiem dlaczego to zrobiłem jakoś tak samo wyszło. Chłopak był zdezorientowany swoim zachowaniem. Jaką sprawę masz do mnie? Marcus chyba zaciekawił się faktem że pierwsza osoba ma do niego jakąś sprawe.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 11:44 am

Co ty na to by zamieszkac ze mna w pokoju w kampusie? spytalam niesmialo od tego miejsca przechodza mnie ciary a co dopiero ciebie. zreszta slyszalam od twojej mamy ze nie lubisz tego miejsca. dla pokazania ze mam dosc tego miejsca potarlam dlonmi po ramionach.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 11:51 am

Nie lubie to mało powiedziane, a ty byś zdołała polubić miejsce gdzie ciągle słychać jęki dziwek i sapanie tych ich klientów, przychodzę tu tylko na noc gdy jest zamknięte by się przekimać i nic więcej. Chłopak nie tyle co nie przepadał za tym miejscem co go nienawidził. A gdybym nawet się zgodził na zamieszkanie z tobą wytrzymasz w jednym miejscu ze śmiercią, ja tam nawet i potrafię na kanapie spać więc czemu nie. Chłopak się zgodził ale pytaniem trafił w sedno czy będziesz w stanie z nim wytrzymać.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitimePią Kwi 12, 2013 11:58 am

Zas moje pytanie brzmi czemu mialabym nie wytrzymac? zaczelam odbijac pileczke. ciekawe czemu mialabym nie wytrzymac. w koncu wybudowal sobie u mnie zaufanie ale zycie potrafi platac figle. chcialam mu pomoc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Być jak James Bond - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Być jak James Bond
Powrót do góry 
Strona 4 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Mistrzowie Rozgrywek >> :: Bez Mistrza Gry-
Skocz do: