Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Być jak James Bond

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 4:37 am

Chłopak nic nie robił tylko zamknął oczy jakby próbował się skupić. Nawet jak na niego patrzyłaś nie czułaś jego obecności. Pewnie zastanawiasz się co on robi. Znów usłyszałaś ten przerażający głos w głowie.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 4:41 am

zaskoczona podskoczylam i rozejrzalam sie dookola w poszukiwaniu glosu. jednak okazalo sie ze to TYLKO ojciec Marcusa [i]czego chcesz? moze sie zastanawiam moze nie. a skoro juz zaczales ten temat to gadaj.[/b] warknelam w swojej glowie.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 4:48 am

Usłyszałaś stłumiony chichot. Jak chcesz wiedzieć stań przed nim oraz pochyl się i popatrz mu z bliska w zamknięte oczy a może się wtedy dowiesz. Nie wiedziałaś co gość planuje.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 4:56 am

wiesz co? chyba podziekuje. starczy ze jest kameleonem a nie chce go bardziej wprawiac w zaklopotanie. wstalam z kanapy jednakze z pewnej odleglosci spojrzalam mu na oczy. bo w oczy nie mialam jak... mial je zamkniete. a raczej jedno oko.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 5:20 am

Jak sobie chcesz, to ja spadam. Głos ucichł jak po zerwaniu rozmowy telefonicznej. Patrząc na chłopaka poczułaś silne popchnięcie i wylądowałaś idealnie tak że pocałowałaś Marcusa. Chłopak otworzył oczy ale już nie zrobił się czerwony a wręcz przeciwnie sam zaczął cie całować.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 5:30 am

Usmiechnelam sie delikatnie i w glowie wyszeptalam Dziekuje.. objelam chlopaka za szyje i kontynuowalam pocalunek. coz moze bylam latwa ale w sumie na to liczylam.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 5:35 am

Marcus zachowywał się jakby całkowicie zmienił charakter z chłopaka który ciągle był speszony zmienił się nie do poznania nawet przejmował inicjatywę. Podczas waszego całowania nawet nie zauważyłaś kiedy chłopak wsunął ci jedną rękę pod koszulkę w celu rozpięcia ci stanika jeśli tak owy znajdzie.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 5:41 am

moze i znalazl takowy ale spasowalam kladac jedna reke na jego dloni i pokrecilam tylko glowa ze nie chce. dalam mu jeszcze buziaka w usta jednak na tym bylo trzeba zastopowac. co za duzo to nie zdrowo a zakazany owoc smakuje najlepiej.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 5:47 am

Chłopak zrozumiał przesłanie i nie naciskał ale w głowie usłyszałaś ciche Tss ojciec Marcusa nie był zbyt zadowolony że przerwaliście. Chłopak wyciągnął rękę spod twojej bluzki i uśmiechnął się do ciebie. Nie wrócił stary chłopak co przejmował się każdą rzeczą jaką zrobił a został Marcus którego poznałaś na egzaminie.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 5:54 am

Twoj ojciec jest okropny. zasmialam sie do chlopaka przytulajac sie do niego. co spowodowalo taka zmiane? spytalam po chwili ciszy.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 5:59 am

Może i jest ale rodziny się nie wybiera. Chłopak również się do ciebie przytulił a nawet znów cię pocałował. Możliwe że pewna dziewczyna do której musze przywyknąć. Stwierdzenie że kobiety zmieniają facetów w tej sytuacji test trafne.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 6:03 am

nie musisz jesli nie chcesz. wtulilam sie w chlopaka usmiechnieta i zadowolona z rozwoju wydarzen.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 1:25 pm

Jakbym nie chciał to bym tego nie robił, lepiej że teraz to zrobiłem teraz przynajmniej mogę czuć się przy tobie swobodnie. Siedzieliście tak dość długi czas cisze przerwał komunikat z radiowęzła. Cisza nocna zaczyna się za godzinę, prosimy by uczniowie zaczęli zbierać się do łóżek. Gdy spojrzałaś na zegarek rzeczywiście było późno.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 2:35 pm

to ja ide do lazienki. 15 max 20 minut i jest twoja. powiedzialam do chlopaka. jego wypowiedz zostawilam bez komentarza jednak sie zarumienilam. bosko teraz ja bede kameleonem. zaczelam sie zbierac z kanapy i dalam chlopakowi buziaka w policzek.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeCzw Kwi 18, 2013 3:38 am

Chłopak przytaknął i spokojnie czekał aż zwolnisz łazienkę, gdy ty już skończyłaś przygotowywać się do spania zauważyłaś że na kanapie pojawił się koc. Chłopak w łazience znikł na podobny okres czasu co ty ale gdy już wyszedł mieliście jeszcze 10 minut nim cisza nocna się zacznie.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeCzw Kwi 18, 2013 5:20 am

Usiadlam na kanapie pod nieobecnosc chlopaka i zaczelam sie bawic ttm kocem. bylo mi glupio ze musi w takich warunkach spac. pod jego nieobecnosc przynioslam poduszke i polozylam ja na kocu. kto wie... moze sie przyda. gdy chlopak wyssedl wpatrywalam sie tepo w przestrzen wiec mnie przestraszyl swoim wujsciem. przywyklam jednak do samotnosci a tu taka sytuacja. kto by pomyslal.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeCzw Kwi 18, 2013 5:09 pm

Dlaczego posyłasz mojego syneczka by spał na kanapie, dwie osoby w twoim łóżku się zmieszczą. I znów ten przeszywający głos w twojej głowie. Chłopak był zdziwiony twoją reakcją na jego wejście, choć to raczej ty powinnaś być zdziwiona bo chłopak wyszedł tylko w samych bokserkach więc miałaś co oglądać. Musiałaś się odzwyczaić od życia w samotności skoro sprowadziłaś takiego współlokatora.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimePią Kwi 19, 2013 4:28 am

mozesz sie do jasnej ciasnej zamknac? Wiem co mam ku.wa robic.... warknelam w glowie. Gdy chlopak wyszedl lekko sie zarumienilam. No coz cialo to on mial. Odwrocilam dwlikatnie wzrok bu.nie patrzyc sie jak sroka w gnat. Wyrwal mnie z zamyslenia dlatego podskoczylam. masz wkurzajacego ojce. Skoro siedzi w mojej glowie niech czasem poczyta mi wyslach zanim sie odezwie. wzruszylam raionami zla twoj tatulek jest zly ze masz spac na kanapie. Co ty na to by.... Ehh.... Chodz do mnie. powiedzialam lekko zarzenowana ta sytuacja. Boze znam go ledwie dzien!
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimePią Kwi 19, 2013 4:56 am

Głos już nie odpowiedział czułaś jego obecność ale słyszałaś, spełnij twoje życzenie i się zamknął. Gada do ciebie częściej niż do mnie, on w myślach nie umie czytać za to nieźle gra w karty. Chłopak zdziwił się twoją ofertą dzielenia łóżka ale i tak odpowiedział bez namysłu. Znamy się dopiero jeden dzień więc kanapa mi wystarczy, nie wyglądasz mi na taką co zaciąga chłopaków do łóżka na samym początku znajomości.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 4:31 pm

To powiedz swojemu tatusiowi o tym bo kazal mi cie.do lozka wziac bo jest zly ze na kanapieasz spac. wzruszylam ramionami i poki nie oglosza ze cisza nocna sie zaczela siedze na kanapie obserwujac dyskretnie chlopaka.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 6:04 pm

Wątpię żeby mu o moje dobro chodziło, raczej chciał bym się z tobą przespał i nic więcej. Chłopak usiadł koło ciebie na kanapie czekając na coś. Cisza nocna za 10 minut prosimy uczniów o powrót do pokoi.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:41 am

to sobie poczeka. Albo niech stworzy sobje nkwego syna. przysunelam sie do chlopaka moge? i wyciagnelam reke w jego kierunku by go objac. Ccialam soe lrzytulic noi tak jakos wyszlo.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:25 am

On ma chyba gdzieś instynkt rodzicielski bo zrobił jednego syna i ma dość choć prawie się mną nie zajmował. Na twój gest chłopak kiwną głową na zgodę i już po chwili byłaś wtulona w chłopaka.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:29 am

nie kazdy jest idealny. wtulilam sie w chlopaka. W sumie zaraz sie czas konczy ale dalam chlopakowi buziaka w policzek po czym zarumieniona sie wtulilam tak by mnie nie zobaczyl. Wpierw on byl kameleonem a teraz ja przejmuje paleczke. Super..
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:35 am

Mój na pewno nie jest. Gdy ty robiłaś się czerwona chłopak się uśmiechną. Uczniów obowiązuje cisza nocna podczas której zakazane są intymne stosunki takie rzeczy prosimy załatwiać podczas dnia w czasie wolnym, więc prosimy by panna Stone wróciła do swojego łóżka. Gdy tylko to usłyszałaś mogłaś sie domyślić że w pokoju jest kamera i podczas ciszy nocnej jest uruchamiana w w dzień wyłączona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Być jak James Bond - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Być jak James Bond   Być jak James Bond - Page 7 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Być jak James Bond
Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Mistrzowie Rozgrywek >> :: Bez Mistrza Gry-
Skocz do: