Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wyzwania < Poczekalnia Bitew?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Wyzwania < Poczekalnia Bitew? Empty
PisanieTemat: Wyzwania < Poczekalnia Bitew?   Wyzwania < Poczekalnia Bitew? I_icon_minitimeSob Mar 23, 2013 12:49 pm

W czasie sprawdzanie regulaminów i szukania w nich luk, które wypadałoby załatać wpadłem na pewien pomysł. Jak wiecie jest dział wyzwania, w którym można założyć swój temat i szukać przeciwnika, ale to często jest uciążliwe przynajmniej dla mnie, gdy przeszukuje kolejne tematy w poszukiwaniu odpowiedniego przeciwnika, a zamiast tego mógłbym znaleźć go w odpowiednim do tego temacie, albo on sam by się znalazł. Teraz trochę jaśniej. Dział wyzwania zniknąłby całkowicie, albo tam byłby temat pt. Poczekalnia Bitew (przykładowo). Tam wypełnialoby się odpowiedni formularz:
Kod:
[b]Typ walki:[/b] Czyli, czy ma być to walka pojedyncza, podwójna, czy może potrójna.
[b]Nick:[/b]
[b]Ilość pokemonów:[/b] Liczbę poków ile chcelibyśmy użyć, wartość zarówno minimalną jak i maksymalną np: 1-3, 2-5 itd.
[b]Przedział lvli:[/b] Z jak silnymi pokemonami chcemy walczyć. Podajemy wartość poziomów od 5 - 10 przykładowo.
Po wypełnieniu takiego formularza gracz oczekiwałby na kogoś kto złoży podobne podanie i dzięki temu systemowi zostaliby ze sobą dopasowani do walki. Mam nadzieje, że wystarczająco dobrze to wytłumaczyłem, choć dobry w tym nie jestem. Co o tym sądzicie? W razie czego pytajcie w tym temacie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

Wyzwania < Poczekalnia Bitew? Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwania < Poczekalnia Bitew?   Wyzwania < Poczekalnia Bitew? I_icon_minitimeSob Mar 23, 2013 1:03 pm

Jak dla mnie jest to całkiem dobre i praktyczne rozwiązanie. Nie będzie problemu "zawalczy ktoś" tylko rozumiem, że rolą "Sędziego" będzie wtedy dopasować do siebie przeciwników na odpowiednich poziomach, tak?
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Wyzwania < Poczekalnia Bitew? Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwania < Poczekalnia Bitew?   Wyzwania < Poczekalnia Bitew? I_icon_minitimeSob Mar 23, 2013 1:11 pm

Tak, raczej tak.
Powrót do góry Go down
Ajra
Początkujący trener
Ajra


Liczba postów : 148
Na forum od : 18/03/2013

Wyzwania < Poczekalnia Bitew? Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwania < Poczekalnia Bitew?   Wyzwania < Poczekalnia Bitew? I_icon_minitimeSob Mar 23, 2013 1:19 pm

Zgadzam się dość praktyczne to będzie. Ode mnie Tak.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Wyzwania < Poczekalnia Bitew? Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwania < Poczekalnia Bitew?   Wyzwania < Poczekalnia Bitew? I_icon_minitimeSob Mar 23, 2013 1:46 pm

Czytam czytam i hym. Dobry pomysl. Jestem na tak.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Wyzwania < Poczekalnia Bitew? Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwania < Poczekalnia Bitew?   Wyzwania < Poczekalnia Bitew? I_icon_minitimeSob Mar 23, 2013 5:33 pm

Trzy razy tak przechodzisz dalej xD.
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

Wyzwania < Poczekalnia Bitew? Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwania < Poczekalnia Bitew?   Wyzwania < Poczekalnia Bitew? I_icon_minitimeSob Mar 23, 2013 5:42 pm

Ahaha xD Tak! Taniec zwycięstwa! >D
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Wyzwania < Poczekalnia Bitew? Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwania < Poczekalnia Bitew?   Wyzwania < Poczekalnia Bitew? I_icon_minitimeSob Mar 23, 2013 5:59 pm

Czacha350 napisał:
Trzy razy tak przechodzisz dalej xD.

Hehe, ale wiesz i tak najbardziej martwiłem się o zdanie Szkot'ki taj jak uczestnicy MBTM Zapędowskiej^^
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

Wyzwania < Poczekalnia Bitew? Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwania < Poczekalnia Bitew?   Wyzwania < Poczekalnia Bitew? I_icon_minitimeNie Mar 24, 2013 8:52 am

Ale ja nie gryzę! D: Tak więc pomysł przechodzi, a ja zamykam temat. Wojas zajmij się tym c: Tylko niech subforum wyzwania zostanie.
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Sponsored content





Wyzwania < Poczekalnia Bitew? Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwania < Poczekalnia Bitew?   Wyzwania < Poczekalnia Bitew? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyzwania < Poczekalnia Bitew?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poczekalnia Bitew

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Starocie >>-
Skocz do: