IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
AutorWiadomość
Czacha350
Będę mistrzem!

Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 3:33 pm

Jak chcesz. Zostaniesz moją dziewczyną? Lubisz się drażnić z człowiekiem. Chwile szliśmy spokojnie ale nie zbyt długo spacer przerwały odgłosy walki dziewczyna wysłała swojego pokemona by to sprawdził po czym sama zniknęła mi z oczy musiała polecieć za swoim pokiem może i jestem bez pokemonów ale i tak przy drobnym poświęceniu moge sie przydać.

Bastet
Będę mistrzem!

Liczba postów : 426

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 3:38 pm

Nie slyszalam bys sie zastanawial nad tym dlaczego mam zostac twoja dziewczyna. uslyszales w swojej glowie westchnienie dzieczyny. Po cgwili znalazles sie na polance a dziewczyna kleczala na ziemi i nad czyms sie pochylala. Pokazala ci machnieciem reki bys podchodzil ale wolno.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czacha350
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 3:48 pm

Podobasz mi nigdy nie spotkałem dziewczyny która posiada umiejętności zbliżone do moich a nawet może i lepsze dlatego chce być twoim chłopakiem. Gdy już znalazłem Arie była na polance wygłądało to tak jakby coś leżało w trawie na polance dziewczyna dała mi znak bym podszedł ale powoli. Starałem się robić jak najlżejsze kroki dziewczyna musiała mieć powód bym szedł powoli.

Bastet
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 3:51 pm

Tylko dlatego? Bo mam umiejetnosci? dziewczyna szepnel. Gdy podszedles zauwazyles ze na ziemi lezy jakis poke ptak. Byl w bardzo ciezkim stanie Trzeba bedzie go niestety zostawic. Nic go juz nie przywroci do zycia. dziewczyna wstala i kiwnela nad ptakiem glowa w gescie pozegnania po czym wycofala Taurosa po czym podeszla do ciebie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czacha350
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 4:03 pm

Nie tylko ale sama mówiłaś że nie lubisz komplementów a mówienie ci jaka to jesteś piękna i że masz śliczny uśmiech tylko by cie wnerwiło. Na ziemi leżał ranny ptak wyglądało na to że został zaatakowany przez coś lub kogoś ale wyglądało że nie jesteśmy w stanie mu pomóc. Nie zawsze jesteśmy wstanie kogoś ocalić. Aria pożegnała się z pokiem i podeszła do mnie nie wiedziałem co planuje ale raczej nic szczególnego.

Bastet
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 4:08 pm

Moze. usmiechnela sie i wspiela sie na palce dajac ci buziaka w tym samym momencie uslyszales w swojej glowie Tak.. po chwili odeszla od ciebie i pociagnela cie w strone kampusu. No chodz mam zle przeczucia i zaraz beda nas szukac. i nie gadaj nikomu o tatuazu itd. spojrzala na ciebie srogo.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czacha350
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 4:15 pm

Zaczynam zbierać u niej punkty dostałem buziaka i nawet zgodziła się byc moją dziewczyną zbyt pięknie jak na jeden dzień. Aria zaczęła ciągnąć mnie w strone szkoły. Dobra lepiej się pośpieszmy i możesz być spokojna nikomu nie powiem przecież nosze to samo brzemie co ty. A i ostatnie pytanie potrafisz użyć pełnej formy? Jak nie to lepiej dla cieabie byś tego sie nie nauczyła

Bastet
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 4:18 pm

Nie nie umiem. Nie chcialam by ktos na kampusie o tym wiedzial. A ty umiesz? Nauczylbys mnie? spytala szeptem biorac cie za reke. Szliscie tak sobie spacerkiem po sciezce wsrod drzew.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czacha350
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 4:26 pm

Jakby któś się dowiedział to oboje mamy przerąbane więc lepiej nie mówić o tym przy kimś. Umiem ale cie nie będę uczył za duża zapłata jest za użycie tego jeśli chcesz mogę ci tylko pokazać całość dziesięć sekund będzie mnie kosztować wzrok na jakieś dziesięć minut. Za używanie tych mocy płacimy kary, przez nią nosze szkła kontaktowe bo moje oczy już ludzkich nie przypominają.

Bastet
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 4:31 pm

To moze lepiej nie. zmruzyla brwi patrzac na ciebie uwaznie. A co sie stanie jak nie zapanuje nad pelna forma? scisnela twoja dlon. Przystaneliscie pod jakims drzewem i Aria oparla sie o nie plecami pociagajac cie za soba bys tez sie skryl w cieniu, a moze cos wiecej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czacha350
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 4:39 pm

Jak uważasz mi to nie przeszkadza stracić jedno oko na dziesięć minut by nauczyć kogoś. Jeśli nie uda ci się zapanować nad mocą zatracisz się w niej ja byłem bliski tego stanu nim udało mi się obudzić zabiłem chyba z pięćdziesięciu morderców na ich własnym terenie a tylko po to by chronić jednego z młodych. Więc jeśli nie będziesz pewna starcia z demonem w sobie nie próbuj używać tej siły a że posiadasz dwa demony to i tak sprawia że masz podgórke. Aria oparła się o drzewo i przyciągneła mnie do siebie znów nie wiedziałem co chce zrobić ale raz się żyje więc pocałowałem dziewczyne.

Bastet
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 4:42 pm

Nie wiem czy chce zaryzykowac. Nawet i z twojego powodu by tobie nic sie nie stalo. poglaskala cie po twarzy i w tym momencie i ona zaczela pocalunek wiec sie zgraliscie, dziewczyna wplotla palce w twoje wlosy i delikatnie sie usmiechnela.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czacha350
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 4:50 pm

Myślisz o innych bardziej niż o sobie kolejna rzecz która mi się w tobie podoba.
Za dużo dobrych rzeczy dzieje się w jednym dniu coś jest nie tak całowanie się z Arią było boskim uczuciem ale instynkt mówił mi by się zmywać. Aria lepiej jak zwiejemy szybko zaraz będziemy mieć kłopoty.

Bastet
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 4:55 pm

Nigdy nie mysle o sobie. To chyba moj minus. wzruszyla ramionami W sumie razem w pokoju jestesmy. pociagnela cie za reke i pobiegla w kierunku kampusu. Po chwili przylegla do sciany i cicho gwizdnela a z okna na drugim pietrze wypadla drabina i dziewczyna w mgnieniu oka znalazla sie na gorze. Wychylila sie z okna Szybciej. syknela.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czacha350
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 5:02 pm

Zależy od punktu widzenia mi się to akurat podoba w tobie. Prowadź będę tuż za tobą. Trzymając mnie za rękę Aria poleciała do kampusu nie było trudno utrzymać jej tempa, przy kampusie Aria zagwizdała a z okna wyleciała drabina. Niezłe sposoby na wejście do budynku. Szybko chwyciłem drabine i zacząłem się wspinać dość szybko chciałem być tak szybki jak Aria.

Bastet
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 5:06 pm

Jednak nic nie dorowna dziewczynie ma wprawe w tym. W koncu trzeci rok tu mieszka. gdy wspioles sie na gore dziewczyna zwinela drabine i rzucila ja do rak chlopakowi ktory pomogl jej z walizkami. Blondyn spojrzal po tobie z pogarda w oczach i tylko pokazal wam glowa drzwi byscie wychodzili. Dziewczyna kiwnela glowa w podziekowaniu i juz stala przy drzwiach i naciskala klamke gdy blondyn zagrodzil ci droge i syknal ci na ucho Odwal sie od niej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czacha350
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 5:14 pm

No jej czasu pobić nie mogłem może przy treningu byłbym wstanie ją dogonić ale teraz to nie ważne. Na górze Aria zwineła drabine okazuje się że zrzucił ją gość który pomógł jej poprzednio z walizkami widać było że mnie nie lubił nie wiem kim jest ten gość ale nie podoba mi się. Kiwną głową ze mam y wyjść Aria podziekowała mu i była już przy drzwiach a blondasek chyba mi groził. Lekko się odsunąłem by mógł spojrzeć mi w oczy. Bo co mi zrobisz, spędzam czas z osobą którą lubie jeśli znajdzie się w niebezpieczeństwie ochronie ją chodźby własnym życiem.

Bastet
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 5:28 pm

Dziewczyna stanela i widziales jej spanikowana twarz nad ramieniem blondyna. Nie podobasz mi sie gosciu. Jestes pierwszy dzien a juz dali cindo pokoju najlepsza laske wyprowadzajac ja ode mnie. Znam ja od kad tu jest a teraz ty sie pojawiles. machnal reka pokazujac cie od stop do glow dziewczyna walnela reka w sciane by ktas ja zauwazyl i blondyn sie odwrocil i spytal sie A co nie jest tak? Ile juz walcze bysmy byli razem? A to kwiatki a to sratki a to jeszcze jakies duperele. Myslisz ze nie widze jak patrzysz na niego a jak on na ciebie?! dziewczyna zacisnela piesci i patrzyla na ciebie co z toba sie dzieje.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czacha350
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 5:50 pm

Wiedziałem że ten piękny dzień coś musi spieprzyć w tym przypadku blondasek. Jak nazywasz dziewczyny laskami to się nie dziw że poderwać ich nie możesz to że znasz ją dłużej nic nie znaczy jak do tej pory nie zgodziła sie na chodzenie z tobą to może nigdy tego nie zrobić. Aria najwidoczniej nie wytrzymała naszej małej sprzeczki bo walnęła w ściane byśmy zwrócili na nią uwage. Nie podoba mi się jak zwracasz do niej. Jedna dziewczyna a nerwy mi puściły chyba dam gnojkowi nauczke. Pełna Forma aktywacja.
Na ręce zaczął pojawiać się znak demona

Z którego wydobyła się czarna chmura po jej zniknięciu zamiast Dariusa stał Jeden z pięciu demonów Zehel.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bastet
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 6:05 pm

Dziewczyna szybko podeszla do ciebie jadnak bala sie. Wiedziala ze i ja to moze czekac. Zwrocila sie do blondyna Odpierdol sie od niego jasne?. Spojrzala na ciebie spanikowana w oczach miala strach jednak starala sie tego nie pokazywac w swojej postorze. Darius prosze uspokoj sie. Prosze. Dla mnie. szepnela ci w glowie zrospaczonym glosem. Blondyn spojrzal na ta scene spanikowany i juz mial wybiegac z pokoju gdy dziewczyna zamknela drzwi na klucz i ponownie zajela miejsce u twego boku. Otworze drzwi jesli przysiegniesz ze to co tu widziales nie wyjdzie z tego pokoju. chlopak nie wiedzial co powiedziec jakal sie wiec dziewczyna podeszla do niego i zlapala go za gardlo i syknela mu do ucha Obiecaj. ten tylko podduszany kiwnal glowa i steknal ze obiecuje. Dziewczyna go puscila i ponownie skupila sie na tobie posylac do ciebie swoje mysli i prosby.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czacha350
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 6:16 pm

Dziewczyna przestraszyła się całego zajścia widać było że próbuje wydusić cos z blondaska Abonent czasowo niedostępny proszę spróbować później hahaha. Z tej strony Zehel w czym mogę pomóc. Dziewczyna dalej próbowała coś od blondaska chyba nie chciała by cokolwiek powiedział widać było że zamknęła drzwi nie chciała go wypuścić a on sam wyglądał jakby miał się zaraz zlać w spodnie. Blondasek tylko kiwną głową. Mów czego chcesz dziewczynko nieźle się tu czuje a nie mam całego dnia.

Bastet
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 6:21 pm

A czego moge chcec? Oddaj Dariusa! rzucila blondasa na ziemie z dala od nich i sama zaczela sie przemieniac. Stanela przed toba taka postac >Klik< Oddaj go krzyknela w myslach. O dziwo panowala nad soba. Tak pozatym masz okropne poczucie humoru.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czacha350
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 6:33 pm

Dziewczyno nie wiesz do kogo się zwracasz. Niby dlaczego mam ci go zwrócić. Dziewczyna zmieniła swoją postać na demona i kontrolowała ja. Hator tak sobie dajesz przejąć kontrole a Lilith dalej śpi. Dziewczyno zdałaś nie zabrałem ci chłopaka zamieniliśmy sie miejscami i nic więcej szkoda że będziesz zaraz cierpieć przez kontrakt. Może się jeszcze kiedyś spotkamy. Zehel znikłi na jego miejscu pojawił sie Darius wyraźnie zmęczony zmianą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bastet
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 6:37 pm

Ty tez nie wiesz z kim masz do czynienia. Wierw sobie spojrz w ranking demonow i dopiero wtedy podskakuj. warknela. Po chwili gdy demon odszedl dziewczyna starala sie powrocic do swojej prawdziwej postaci nim Darius ja zauwazy. Kontrakt czy nie kontrakt musiala kiedys to zrobic. Po chwili powrocila do ludzkiej postaci i w tym momencie zaczely sie ataki dusznosci. Do tego przestala slyszec wiec nawet nie wiedziala czy Darius ja wola.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Czacha350
Będę mistrzem!

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   Sro Mar 27, 2013 6:54 pm

Dzieci głosu nie mają. A w rankingu to może jestem zaraz za tobą ale Lilith jest na koncu więc nie ma tu co odnosić sie do rankingu. Aria zaraz po Dariusie wróciła do prawdziwej postaci. Kontrakt dawał jej w kość dusiła się. Darius wreszcie otrząsną się z przemiany Głupia po co to robiłaś mówiłem że kontroluje pełną forme. Podbiegłem do dziewczyny i wziąłem ją na ręce nie widziałem na lewe oko ale jedno mi wystarczy by zanieść ja do pokoju zwróciłem się jescze o blondaska.Powiedz coś komuś a jesteś trupem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   

Powrót do góry Go down

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~
Powrót do góry 
Strona 4 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» ~W poszukiwaniu zaginionego - gra Czachy