Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorWiadomość
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 4:46 am

Gdy zobaczyłem co ma na sobie Aria to myślałem że padne ta dziewczyna coraz bardziej mnie rozbraja. Przynajmniej pogoda jest ładna, gdy znalazłem swoje stanowiska były na nim trzy pokeballe nawet mnie nie zdziwiło że Aria wie jakie mam poki ona wszystko wie. Widząc jej pokemony lekko się podłamałem bo jak zwykle mi przypadnie coś słabego ale Aria lekko oszukiwała by jednego z pokemonów sama wybrała. Mi nie zostało nic innego jak wypuścić moje pokemony i liczyć na łud szczęścia.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 5:05 am

Twoimi pokemonami okazaly sie. *fanfary* Staraptor, Electivire oraz Serpieror shiny. Zauwazyliscie ze wszyscy patrza z zazdroscia na was i wasze pokemony.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 5:27 am

Gdy zauważyłem jakie pokemony dostałem to o mało nie padłem z wrażenia. Łoł ale trafienie. Może i ten test nie jest aż taki zły, ale to i tak nie koniec tego testu jeszcze nie wiem co może się zdarzyć później.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 5:33 am

Nie musisz dziekowac. dziewczyna zasmiala sie pokazujac ci swoje oblicze. uwazaj jednak na Staraptora. lubi uciekac. z reszta nie powinienes miec problemow tym bardziej ze znaja sie w trojke. i trzymaj je zdala od moich pokow bo beda walczyc. dziewczyna z tymi slowami odwrocila sie i zaczela rozmawiac ze swoimi pokemonami. Serpieror zaczal rozmawiac z elektrycznym zas Staraptor rozgladal sie uwaznie gdy zauwazyl pokemony robaki.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 5:41 am

Postaram się uważać. Przyglądałem się przez chwile moim chwilowym pokemonom, chciałem wychwycić ich zachowanie i nawyki szczególnie przyglądałem się Staraptorowi by nie zwiał, po czym podszedłem do nich zacząłem rozmowę. Wiem że nie jestem waszym trenerem ale licze że będziemy na ten okres zgraną drużyną. Szkoda że nie powiecie jakie ataki znacie ale zdam się na instynkt mam nadzieje że tym razem zadziała. Obstawiam że test polega na walkach, wreszcie będę miał szanse powalczyć ale kto by sie spodziewał że aż tak silnymi pokami.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimeSro Kwi 17, 2013 6:00 am

Pokemony gdy zaczoles do nich mowic zwrocily na ciebie uwage. staraptor rozgladal sie jakby czegos szukal i chwila nie uwagi starczyla ze doskoczyl do jakiegos caterpie lecz Aria obserwujac sytuacje wyslala Ponyte by odgonila go. noi zaczela sie walka. Ponyta saslaniala robaczka zas ptaszek twardo atakowal pokemona. moi mili. walke czas zaczac. Aria przeciwko Dariusowi. mozecie walczyc 3x 1vs1. jak wolicie. zdajce sie na instykt moi mili. odezwala sie nauczycielka zadowolona z siebie. Aria stanela w rozkroku za Ponyta i odsunela Caterpie nie obawiajac sie ze cos jej sie stanie. Charizard i Golduck staly tuz za nia gotowe do walki. mowilam pilnuj ich by do moich nie podchodzily? dziewczyna warknela. jednak nie miala czasu na nc wiecej poniewaz nauczycielka zasiadla obserwujac przebieg wydarzen. jak widac to ona bedzoe sedzia. macie okazje zobaczyc jak walcza najsilniejsze pokemony nalezace do jednego z was.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimeCzw Kwi 18, 2013 3:47 am

No to się władowałem, Aria doskonale zna te pokemony a ja nic o nich nie wiem. Ustalić co wiem Staraptor w chwili ewolucji uczy się Close Combat więc pewnie zna też podstawowe ataki latające. Sorki Aria wkopałem nas.Dobra improwizujemy, Staraptor użyj najpierw Double Team i Quick Attack by ominąć ataki twojego przeciwnika po czym uderz w niego Wing Attack i Close Combat, na końcu użyj Growl. Unikaj ataków lub kontruj je przez Quick Attack. Walka z improwizacją gdy nie zna się ataków będzie ciężka ale zabawna.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimeCzw Kwi 18, 2013 5:15 am

Do tego z przeciwnikiem ktory moze przewidziec twoje ruchy. oj to bedzie zabawne. rozumiem ze walczycie 1vs1. mam jedbak nadzieje ze sie wysilicie w tej walce. dzentelmen z ciebie jakich malo.... dziewczyna warknela. Dobra Ponyta na rozgrzewke... to tyle co uslyszales z jej slow poniewaz wszyscy zaczeli skandowac walka!.

Ponyta odebrala jeden atak ale w zamian zdazyla wyprowadzic 2 gdy stalo sie cos niesamowitego. Klacz otoczyla zlota otoczka i wtem ewoluowala w Rapidasha. na arene wbiegla babka i z nie dowierzeniem patrzyla to na Arie to na Rapidasha widzac ze staraptor nadlatuje uchylila sie i wrocila na swoje miejsce. Dorosla klacz tylko kiwnela lbem w strone Arii jakby z wdziecznoscia i zaatakowala bez chwili wytchnienia Inferno a nastepnie Fire Blastem. Ptasior cierpi bo ma podpalone skrzydla zas klacz ma podrapane plecy.

S: 80% + BRN

vs.

R: 85%
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:34 pm

Czy ja zawsze się w jakieś gówno muszę władować. Myśl kretynie myśl co możesz powiedzieć o tej sytuacji oprócz tego że jest beznadziejna. Próbowałem sobie jakieś fakty poskładać do kupy i spróbować to wygrać mimo braku szans. Chwila nauczycielka powiedziała że to najsilniejsze pokemony jakie mamy, albo znów coś źle usłyszałem. Najsilniejszy atak jaki może się nauczyć Staraptor to Brave Bird ale jeśli coś źle kombinuje to pogrążę tylko pokemona. Dobra ryzykujemy, Staraptor użyj Agility i Double team a potem Wing Attack by następnie użyć Close Combat. Unikaj ataków przy pomocy Quick Attack. Szkoda że nie wiem czy Staraptor zna Steal Wing.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:50 am

Pisz dluzsze taltyki bo to sie bedzie ciagnac w nieskonczonosc....
_________

a od czego masz mnie gadajaca w myslach kretynie? uslyszales w swojej glowie. Staraptor niy wszystko ladnie pieknie wykonal a gdy pomyslales o Stalowym Skrzydle dziewczyna sie usmiechnela a pokemon z ktorym wspolpracowales wlasnie je wykonal ale nie na Ralidashu. Zademonstrowal swoj atak. Rapidash atakowal calu czac ognistymi atakami i ze spokojem robil uniki. Byl jakby zawsze krok przed toba i Staraptorem. Obydwa pokemony sobje dobrze radzily ale jednak Rapidash o wiele lepiej. No coz tak to jest jak ma sie przeciwnika czytajacego w myslach.

S: 75% + BRN

Vs.

R: 82%
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:20 am

jak chcesz dłuższe taktyki to mnie o 5 30 nie budź.
_____________________________________________
Chciałem samą ciebie, rozmowa w myślach to jest tylko dodatek za który cierpisz, więc nie chce na nim polegać. Chociaż nie powiem rozpiska ruchów Staraptora by się tu przydała. Dobra kolejna improwizacja Staraptor Steal Wing a następnie Close Combat i przy pomocy Quick Attack ucieknij z zasięgu Rapidasha. Gdy już się oddalisz wyczekaj na odpowiedni moment i użyj Aerial Ace i znów ucieknij Quick Attackiem. niepozwalaj się trafić przy każdej możliwej okazji uderz przeciwnika Steal Wing.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:27 am

Ja tylko esa napisalam xd!
________
jak wolisz. dziewczyna wzruszyla ramionami. Wydawaloby sie ze Rapidash wraz z Aria daja ci wygrac xo nie zmienia faktu ze Staraptor sie sprzeciwial z powodu poparzen. Rapidash otoczyl sie wysokim slupem ognia wiec Starapator przez twoja glupote sie poparzyl.

S: 69%

Vs.

R: 79%
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:48 am

Przepraszam Staraptor mój błąd. Tego się nie spodziewałem. Jak zwykle Aria mnie zaskakuje, mam za mało doświadczenia. Staraptor na start rundy Endeavor po czym Quick Attack do okoła przeciwnika i wyczekaj chwili gdy Rapidash będzie zdezorientowany i uderz Close Combat oraz Steal Wing. Nie daj się trafić unikaj ataków przy pomocy Quick Attack. Nie mam pojęcia jak mam pokonać Arie jak zwylke musze liczyć na złodziejskie szczęście.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 12:29 pm

Twoja kombinacja by zdezorientowac przeciwnika dala ci tylko tyle ze i.staraptorowi soe zakrecilo we lbie bo rapidash nie patrzyl na,ptaszka. A jak jjz patrzyl to z plomieniem atakowal wiec wyszlo na to ze ptaszek uciekal przed ogniem co skutkowala podpieczonym ogonem.

S: 62% + BRN

Vs.

R: 74%
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 1:22 pm

Dobra jestem w dupie jak ja mam to teraz wygrać, nie powinienem zaczynać walk wysoko poziomowymi pokemonami. Myśl kombinuj spróbuj jeszcze to wygrać. Widać od razu że nie jestem trenerem dla ciebie ale i tak spróbujmy to wygrać. Staraptor Close Combat a następnie Steal Wing potem wzleć wysoko i zaatakuj ze strony słońca by oślepić i użyj Aerial Ace. Na ogniste ataki Rapidasha odpowiedz unikiem i Take Down. Tak czy siak byliśmy w niekorzystnej sytuacji nie wiem czy będę w stanie to wygrać ale zaraz trzeba będzie ryzykować z używaniem ataków.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitimeSro Maj 08, 2013 5:04 am

w koncu sie zebralam by ci odp xdd
_________
Twoj pomysl z oslepieniem byl bardzo dobry ale jeden minus mial. Nie bylo slonca bo chmurka je zaslonila. tak woec Ponyta spokojnie przyjela ciosy jakby dajac ci fory ale za chwile zaatakowala poteznym Emberem tak wiec ptassek musial zrobic szybki unik ale zaraz po zanurkowaniu uniusl sie nie rozwaznie w powietrze.

S: 55% + BRN

vs.

R: 60%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 14 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~
Powrót do góry 
Strona 14 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» KP Czachy
» Box Czachy
» Test Czachy
» Zapisy do Czachy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Mistrzowie Rozgrywek >> :: MG Bastet-
Skocz do: