Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimePon Kwi 08, 2013 1:27 pm

dziewczyna tylko sie zasmiala ale byla zadowolona ze wyszedles. ledwo usiadles na kanapie dziewczyna wyszla z lazienki odziana w pidzame. Idz sie myc i czekam na masaz. tymi slowami zniknela w sypialni
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimePon Kwi 08, 2013 1:44 pm

Zbyt długo nie posiedziałem na kanapie bo Aria po chwili wyszła już ubrana w piżame. Gdy poszedłem sam się umyć zmyłem całe maskowanie tatuażu nie był mi już potrzebny skoro Nick już wie o demonie. Gdy skończyłem poszedłem spełnić kolejne życzenie mojej dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 4:48 am

[/color]Nick wie ale i tak bede ci to malowac. caly kampus nie musi wiedziec. dziewczyna odezwała się w twojej głowie. gdy wyszedłeś swe kroki skierowałes do sypialni w której łóżka były znowu złączone a dziewczyna leżała na brzuchu czytając książkę.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 5:20 am

Jak uważasz. Gdy wszedłem do pokoju Aria złączyła z powrotem nasze łóżka i teraz leżąc na nich czytała książkę. Pierwsze co zrobiłem to podpiąłem baterie pokedexa do ładowania bo potem bym pewnie zapomniał. Gdy już to zrobiłem położyłem ręce na plecach Arii i zacząłem masaż, nie miałem pojęcia jak to się robi ale miałem nadzieje że dobrze to robiłem.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 7:08 am

na pewno opierajac rece nie zrobisz masazu jednak dziewczyna mruknela ze nie ma tu kamer bo zablokkwala jedna ustawoajac twoja torbe na szafie
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 12:38 pm

Powiedz że to ustrojstwo nie rejestruje dźwięków Skoro nie ma kamer to mogę improwizować z masażem. Podwinąłem dziewczynie koszulę i zacząłem całować ją po plecach jednocześnie masując inne miejsca.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:08 pm

A nie wiem nie wiem. raczej nie nidy się nie zdarzyło by ktoś o tym mówił. wiem że obraz dziewczyna mruknela ci kusząco w myślach odkładając książkę i kładąc głowę na rękach.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeWto Kwi 09, 2013 3:28 pm

Chcesz spróbować czy dźwięk nagrywa? Dalej całowałem plecy dziewczynie ale jedną ręką wsunąłem dziewczynie pod stanik i pieściłem jej pierś. Próbowałem również zdjąć dziewczynie piżamy nie przestając jej całować.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 12:43 am

moze szepnela gdy masowales jej piersi jednakze bylo jej tak dobrze ze usnela.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 3:43 am

Gdy zauważyłem że Aria zasnęła ubrałem ją z powrotem w piżamy i nakryłem kołdrą. Ja sam siadłem na łóżku i wypuściłem Gastly'ego i sięgnąłem po pokedex może bateria naładowała się na tyle by zrobić skan, potem zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 4:06 am

po chwili zmagan wyswietlilo ci sie cos takiego

Cytat :
~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 092gastly
Nazwa Gastly~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Male
Typ Duch
Poziom 5
CharakterJest niezauważalny jeśli tego zechce idealnie podąża za ofiara bez wykrycia.
Ataki Scratch, Hypnosis, Lick
Zdolnosc Levitate

dziesczyna tylko cos mruknela gdy ja przykrywales jednak sie nie obudzila.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 4:17 am

Schowałem Shadowa do pokeballa i jeszcze chwilę popatrzyłem na śpiącą Arie po czym zasnąłem. Obudziłem się gdy dziewczyna jeszcze spała więc dałem jej buziaka na dzień dobry i poszedłem się umyć póki nie wstanie.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 4:19 am

nawet jak wyszedles z lazienki dziewczyna spala/udawala jednak nawet jesli to drugie to nie dala twgo po sobie poznac.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 4:28 am

Gdy wyszedłem z łazienki było coś po szóstej czyli czas pobudki a Aria jeszcze spała lub udawała że śpi. Podszedłem do dziewczyny chcąc zobaczyć czy zadziała sposób na śpiącą królewnę.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 4:30 am

tyle z tego sposobu wyszlo ze dziewczyna lrzywalila ci z piesci w twarz. widac nawet przez sen czuwa by nikt sie do niej nie zblizyl. gdy tylko sie ocknela wstala szybko do ciebie i zaczela przepraszac.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 4:47 am

No zamiast być księciem to zostałem workiem treningowym oberwałem tak że z nosa poszła krew. Nic się nie stało ale jakim cudem oberwałem dopiero za drugim razem. Gdy tylko krwawienie ostało i tak spróbowałem pocałować Arie znowu.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 6:56 am

Dziewczyna zaczela cie przepraszac jednak nie wytlumaczyla dlaczego tak. Odwzajemnila pocalunek jednak jak sie oderwaliscie od siebie zaczela sie ogarniac bo o 8 bylo sniadanie.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 4:43 am

Gdy Aria zaczęła się ogarniać ja zdążyłem się ubrać myślałem że sama bluza wystarczy by ukryć tatuaż więc nawet nie czekałem z tym na dziewczynę choć to mógł być błąd.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 4:47 am

Mogl byc blad i takowym byl. jednakze z powodu tego ze byla zaledwie 7 mieliscie duzo czasu. cisze w waszym pokoju przerwal krzyk dziewczyny z lazienki.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 5:19 am

Gdy tylko usłyszałem krzyk Arii wybiegłem z pokoju, przez chwile miałem dylemat czy coś powiedzieć czy nie ale palnąłem tylko "Wchodze" i otworzyłem drzwi do łazienki.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 5:22 am

Ujrzales dziewczyne zaplakana ktora stala na srodku lazienki i pokazywala palcem na tatuaz. niby ten sam ksztalt ale byl bardziej wyrazniejszym. o wiele bardziej. dalo sie tez zauwazyc ze uszy juz nie sa za bardzo podobne do jej poprzednich. wyglada na to ze za duzo rozmawialiscie w myslach i demon dal o sobie znac.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 5:35 am

Gdy ujrzałem Arie znów zapłakaną zrobiło mi się jej przykro że tak szybko zachodzą u niej zmiany. Podszedłem do dziewczyny i przytuliłem ją. Jedno słowo a uwolnię cie od tego cierpienia, jedyne co stracisz to swoje zdolności ale odzyskasz normalne życie. Wystarczy że powiesz Proszę. Chciałem jej pomóc w końcu pomogłem poprzedniej dwójce naczyń.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 5:41 am

Nie. nie pozwole bys ty cierpial. starczy ze ja siostre uwolnilam ale i tak nie przyzyla. zagryzla wargi przytulajac sie do ciebie. A co bedzie jak nastapi zmiana? spytala cicho zaslaniajac dlonia obojczyk.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 5:48 am

Gdybym miał przez to cierpieć nie mówiłbym nic o zamianie wiem jak ominąć skutków tej czynności. Współczuje ci stratę siostry, też straciłem wiele drogich dla mnie osób dlatego nie chce stracić też ciebie. Zastanów się nad moją propozycją póki masz czas jeśli to zajdzie za daleko to nawet i siłą uwolnie cię od cierpienia. A ty Lilith mogłabyś pójść jeszcze spać na jakiś czas póki jestem jeszcze miły.
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 6:07 am

Nie pozwole przytulila sie do ciebie mocniej. O jak slodko. nje nie zostawie jej. zbyt ladna jest.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~   ~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~ - Page 11 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
~*~ This is top secret - gra Czachy ~*~
Powrót do góry 
Strona 11 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» KP Czachy
» Box Czachy
» Test Czachy
» Zapisy do Czachy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Mistrzowie Rozgrywek >> :: MG Bastet-
Skocz do: