Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [002][Ranga D][Krótka] Czacha350

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Xerath
Świeżynka



Liczba postów : 26
Na forum od : 10/04/2013

[002][Ranga D][Krótka] Czacha350 Empty
PisanieTemat: [002][Ranga D][Krótka] Czacha350   [002][Ranga D][Krótka] Czacha350 I_icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 4:24 pm

Usłyszałeś że do miasteczka przyjechał podróżny cyrk, atrakcje może nie wydawały ci się jak na twój wiek zbyt zadowalające ale z braku czego kolwiek do roboty poszedłeś któregoś chłodnawego dnia zobaczyć ów cyrk. Z powodu pogody nie było zbyt dużo ludzi dookoła tak więc bez przeszkód mogłeś się poszlajać. Ghastly zainteresowany różnymi dziwami co i rusz podlatywał do różnych stoisk i zaczepiał Klaunów. Po kilkudziesięciu minutach szwędania się, podszedł do ciebie osobnik ze wszechmiar dziwny, ubrany w zielono pomarańczowy pasiasty surdut i wielokolorowe luźne spodnie po czym zagadał:

- Hej, masz ochotę trochę zarobić? Wiem że masz, słuchaj. Widziałem jak twój ghastly robił psikusy moim klaunom i chciałbym was nająć do obsługi domu strachów, chodzi o to żebyś razem z ghastlym straszył ludzi którzy wejdą do domku, to jak? Umowa stoi?
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

[002][Ranga D][Krótka] Czacha350 Empty
PisanieTemat: Re: [002][Ranga D][Krótka] Czacha350   [002][Ranga D][Krótka] Czacha350 I_icon_minitimeWto Maj 07, 2013 3:29 pm

Kolejny nudny dzień w nudnym mieście, z nudów udałem się do cyrku który zawitał do tej nory trzeba sprawdzić czy choć jeden dzień może być ciekawy. Gdy dotarłem do ów cyrku znów dorwała mnie nuda, nic ciekawego się nie działo a wszędzie wokół mnóstwo pajaców tzn klaunów w swoich dziwacznych strojach. I jeden z tych pajaców zagadał do mnie, chciał bym prowadził razem z moim pokemonem dom strachów, czy on postradał zmysły ja i legalna robota to dwa słowa które nie występują w jednym zdaniu. Ale skoro i tak pożera mnie nuda to w sumie czego by nie spróbować.

-W sumie to czemu nie, i tak nie mam nic do roboty. To gdzie jest ten dom strachów zobaczymy co da się zrobić nim kolejna robota mi się znudzi.
Powrót do góry Go down
 
[002][Ranga D][Krótka] Czacha350
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [003][Ranga D][Krótka] Celestia
» [005][Ranga D][Krótka] Bastet
» Safari Czacha350
» [001][D][Krótka] Xerath
» [004][D][Krótka] Luxian

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Stadion >> :: Zadania i Misje-
Skocz do: