Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pracownia

Go down 
+12
Bastet
Czacha350
Celestia
Luxian
wikkaz
Simonides
Wojas021
Wilk
Berry
Ajra
Niebianin
Szkot
16 posters
AutorWiadomość
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

Pracownia Empty
PisanieTemat: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimeWto Mar 19, 2013 7:11 am

[img][/img]
W tym miejscy pracuje prof Collins. Thomas, bo tak ma na imię nasz młody naukowiec, uraczy każdego trenera DNA pokemona typu jakiego sobie wybierze. Jeśli tylko chcesz stworzyć pokemona zgłoś się, w tym temacie z chęcią oddania DNA w jego ręce i cierpliwie czekaj. Pamiętaj! Im więcej dasz DNA tym lepszego otrzymasz pokemona!

Dostępne DNA:
Pracownia Elektro Pracownia Ogien Pracownia Walka Pracownia Trawa Pracownia Robak Pracownia Lod Pracownia Woda Pracownia Psycho Pracownia Trujacy Pracownia Lot Pracownia Duch Pracownia Smok Pracownia Normal Pracownia Mrok Pracownia Stal

Podanie o stworzenie Pokemona:
Kod:
[b]Oddaję DNA w TYP'ie:[/b]
[b]Ilość:[/b]
[b]Poziom Respektu:[/b]
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Niebianin
Świeżynka
Niebianin


Liczba postów : 7
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Będzin

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimePią Mar 22, 2013 10:38 pm

Kapłanka wkroczyła do pracowni nieco niepewnie - była pierwsza, więc cóż się dziwić?
-Ekhm... Profesorze? Poproszę DNA typu smok [za pierwszy poziom respektu]-powiedziała cicho, rozglądając się za ów tajemniczą osobą, która takie dziwactwa dawała.
Powrót do góry Go down
Ajra
Początkujący trener
Ajra


Liczba postów : 148
Na forum od : 18/03/2013

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimeSob Mar 23, 2013 6:57 am

Dziewczyna cały czas stała w ukryciu. Czekała na pierwszą osobę, która przybędzie do tego miejsca. Nie lubiła się za wcześnie wychylać. W końcu zdała się na odwagę i podeszła do profesora:
- Dzień dobry. Chciałabym odebrać dla siebie jedno DNA. Wybór jest przeogromny i mam problem. Więc zdecydowałam się na DNA typu smok.
Podziękowałam mu i mogłam ruszyć w swoją stronę.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący trener
Berry


Liczba postów : 64
Na forum od : 23/03/2013

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimeCzw Mar 28, 2013 10:42 am

Wchodzę do laboratorium, po czym grzecznie ustawiam się w kolejce za obiema paniami. Kiedy one otrzymają już to, po co przyszły - podchodzę do stoiska pracy pana Profesora.
- Dzień dobry. Czy mogę otrzymać DNA za pierwszy level? Zależy mi na kodzie genetycznym typu smoczego.


Ostatnio zmieniony przez Berry dnia Pon Kwi 01, 2013 4:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wilk
Początkujący trener
Wilk


Liczba postów : 101
Na forum od : 19/03/2013
Skąd : Łódź

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimePią Mar 29, 2013 11:02 am

- Witam profesorze. Zaśpiewa mi Pan coś? In The Air Tonight albo Take A Look At Me Now? A i poproszę smocze DNA. Wpierdzielę sobie je do genów i będę Paszczurem muahaha!
Powrót do góry Go down
Wojas021
Feel like Rattata
Wojas021


Liczba postów : 210
Na forum od : 18/03/2013

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimeNie Mar 31, 2013 12:10 pm

- Dzień dobry panie psorze. Długi czas zastanawiałem się co by tu sobie wybrać i tak nie mogąc wybrać żadnego za ani przeciw postanowilem, że wybiorę sobie DNA typu walczącego, wiec byłbym bardzo wdzięczny, gdyby mi je pan udostępnił, a i od razu oddałbym je do rekonstrukcji.

Oddaję DNA w TYP'ie: Walka
Ilość: 1
Poziom Respektu: 1
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimePon Kwi 01, 2013 10:25 am

Profesor przyszedł do was nieco zaspany i pokiwał tylko głową. Po chwili każe z was otrzymało DNA o jakie prosił Spojrzał jeszcze chwilę na Wojasa, zabrał od niego cieniutkie włókno i nakazał wrócić w niedługim czasie.
Adminka natomiast odbiera sobie DNA kamienne.
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Simonides
Początkujący trener
Simonides


Liczba postów : 50
Na forum od : 19/03/2013
Skąd : Centrum

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimePon Kwi 01, 2013 12:20 pm

- Ohayo! Profesorze, jak ładnie dziś śnieżnie, aż dziw, że to już wiosna, a ja sobie myślę, że poproszę DNA typu mrocznego. Tak takie jest bardzo fajne, jak na mój plan
Powrót do góry Go down
wikkaz
Świeżynka



Liczba postów : 10
Na forum od : 31/03/2013
Skąd : Łódź

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimeWto Kwi 02, 2013 11:42 pm

-Witam pana Panie profesorze. Przyszedłem ponieważ zdecydowałem się jakie DNA wybieram dla siebie. Jeśli mogę prosić to chciałbym Smocze DNA. A jeśli jest taka możliwość to i ja chciałbym je od razu oddać do zamiany w pokemona.

Oddaję DNA w TYP'ie: Smok
Ilość: 1
Poziom Respektu: 1
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimePią Kwi 05, 2013 1:50 pm

Wszedłem przez ładne białe drzwi do pracowni profesora Collinsa, rozglądając się po półkach z różnymi fiolkami znalazłem tę która mnie interesowała i postanowiłem wziać ją z półki, gdy podszedłem do profesora spytałem się go czy mogę uzyskać własnie taką próbkę dna, słysząc jego zgodę wyszedłem bogatszy o DNA typu ognistego.
Powrót do góry Go down
Luxian
Początkujący trener
Luxian


Liczba postów : 93
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Czeluści Oceanu

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 7:52 pm

Luxian wszedłspokojnei do labolatorium, uśmiechajac siejak zwykle. POprawiłswoje rogi i podszedł do Profesora.
-Witam! Przyszedłem po odbiór DNA, dokładniej Dcuha.-Zaśmiał się, a po chwili dodał, -I odrazu proszę za nie pokemona.
Usatysfakcjonowany wyszedł, by po paru dniach powrócć po swojego nowego duchowego towarzysza.

Oddaję DNA w TYP'ie: Duch
Ilość: 1
Poziom Respektu: 1
Powrót do góry Go down
Celestia
Początkujący trener
Celestia


Liczba postów : 76
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Łódź

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 7:55 pm

Weszłam do sali i rozejrzałam się niecierpliwie. Nigdzie nie widziałam profesora, za to kolejka wydawała się być całkiem spora. Czyżbym przyszła w złym czasie? No nic, zdecydowałam, że poczekam.
- Panie profesorze, proszę DNA za pierwszy poziom respektu. - Zaczęłam, gdy tylko profesor się pojawił. - Typ lodowy, jeżeli można.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimePon Kwi 08, 2013 12:54 pm

Przyszedłem pod wieczór do pracowni zapukałem lekko do drzwi ale nikt mi nie odpowiedział, gdy pociągnąłem za klamkę okazało się że jest otwarte, wszedłem spokojnie poszukać profesora, znalazłem go siedzącego okrakiem na podłodze w jednej ręce trzymał jakieś papiery i porównywał je chyba z papierami na podłodze a drugą drapał się po głowie, zapukałem lekko w szafe przez co chyba lekko wystraszyłem profesora...
-przepraszam że tak późno ale chciałbym oddać dna typu ognistego aby stworzył mi pan coś z tego, wręczyłem spokojnie fiolkę z dna i poprosiłem aby zawołał mnie kiedy skończy...


Oddaję DNA w TYP'ie: ogień
Ilość: 1
Poziom Respektu: 1
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimePon Kwi 08, 2013 1:27 pm

Przybyłem do profesora po jakieś cudeńko mimo braku kolejki profesora gdzieś wcięło, dopiero po jakiś pięciu minutach znalazłem psora w stercie papierów. Dzień dobry chciałbym odebrać za pierwszy poziom respektu DNA typu Walczącego.
Oddaję DNA w TYP'ie: Walka
Ilość: 1
Poziom Respektu: 1
Powrót do góry Go down
Bastet
Będę mistrzem!
Bastet


Liczba postów : 426
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Warszawa

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 12:57 am

Stanelam w kolejce za chlopakiem zagladajac mu przez ramie w celu zobaczenia DNA. Mialam sama za chwile odebrac ogniste ale cos mi mowilo ze chlopak wzial inne. jednakze gdy odszedl powiedzialam
Witam,poprosze DNA typu ognistego na pierwszym poziomie respektu i od razu prosze o pokemona z tego DNA.. nastepnie wypelnilam formularze z postanowiem ze wroce za pare dni po nowego towazysza.

Oddaję DNA w TYP'ie: ogien
Ilość: 1
Poziom Respektu: 1
Powrót do góry Go down
Xerath
Świeżynka



Liczba postów : 26
Na forum od : 10/04/2013

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimeSro Kwi 10, 2013 4:03 pm

Wbiłem niczym huragan do pracowni collinsa właściwie dosiadając tropiusa wy... wywalilem drzwi z framugi i zrobilem mega syf w pracowni, zeskoczylem z poka i wzialem do reki fiolke z dna ognia, to na razie frajerze uahahahhhaha! wsiadłem na tropiusa i staranowaliśmy ścianę i tyle nas widzieli.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimeNie Kwi 14, 2013 8:13 am

Zaciekawiona rozejrzałam się po całym laboratorium. Trochę jest tu bałaganu po osobie, która co dopiero do niego wpadła.
- Poproszę DNA typu trawiastego - powiedziałam. - I od razu poproszę o pokemona z tego DNA - dodałam po chwili.
Tak więc wyszłam z laboratorium, a po kilku dniach wracam po swego nowego pokemona.

Oddaję DNA w TYP'ie: Trawiasty
Ilość: 1
Poziom Respektu: 1
Powrót do góry Go down
Majusia13
Feel like Rattata
Majusia13


Liczba postów : 162
Na forum od : 27/03/2013
Skąd : Polska

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimeCzw Kwi 18, 2013 3:11 pm

Przyszłam do Profesorka.hmmmm jakie by tu DNA wybrać hmmmm?-Witaj profesorze, chciałabym prosić o DNA typu walka.I od razu proszę o pokemona za te DNAPowiedziałam po chwili namysłu.
Oddaję DNA w TYP'ie:Walka
Ilość:1
Poziom Respektu:1
Powrót do góry Go down
Szkot
Feel like Rattata
Szkot


Liczba postów : 206
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Almia!

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 8:43 am

Proszę dopisać sobie po DNA jaki odbieracie i cierpliwie czekać za pokemonami.
Collinsowi bardzo nie spodobało się zachowanie Xeratha dlatego też otrzymuje on 3 RE za swoje zachowanie.
Powrót do góry Go down
https://sandstorm.forum.st
Sprytny
Świeżynka



Liczba postów : 15
Na forum od : 23/04/2013

Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 7:24 am

Wchodze do laboratorium w moim małym Raltsem na ranieniu i zaczynam rozglądać się za jakas recepcją czy czymś w tym stylu. KIedy znajdze owe miejsce podchodzę do lady.

- Dzień dobry zgłaszam się po SMOCZE DNA (za pierwszsy poziom respektu).
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pracownia Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pracownia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Centrum Pokemon >> :: Prof. Collins-
Skocz do: