Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Coś o mnie~

Go down 
AutorWiadomość
Celestia
Początkujący trener
Celestia


Liczba postów : 76
Na forum od : 01/04/2013
Skąd : Łódź

Coś o mnie~ Empty
PisanieTemat: Coś o mnie~   Coś o mnie~ I_icon_minitimeWto Kwi 16, 2013 4:10 pm

Ohohoho, cóż mogę o sobie napisać? W sumie, nie mam pojęcia. Będę więc frajerem i napiszę tylko kilka zdań xD

Otóż, samym MG jestem od... Jakiś pięciu lat? No, coś koło tego. Przygodę z pokePBF'em zaczęłam... z rok temu? Tak, chyba tak. No nie ważne, generalnie, MG się bywało tu i tam, więc mam pojęcie, jak to powinno wyglądać i tyle.

Od razu mówię, iż walki pokemon nie są moją mocną stroną. Wolę skupiać się na rozwijaniu wątków fabularnych, więc gracze, którzy zdecydują się do mnie zapisać muszą być nastawieni na pisanie. PISANIE C: Walki też będą, ale będzie ich mniej. To tak od razu na wstępie.
Lubię także, jeżeli gracz jest kreatywny i myśli. Przewiduje, stara się. Do tego przywykłam do długich postów. Jeżeli piszesz krótsze posty niż te 5 linijek, może być nam ciężko się dogadać pod tym względem.
I tak btw. żadnych, ŻADNYCH powtarzam, emotek w tekście. Proszę. Dopiski, cokolwiek, okej. Ale nie w tekście fabularnym ; ;

Ze swojej strony mogę zagwarantować ciekawą (mam nadzieję xD") fabułę. Co do odpisów. Staram się odpisywać jak najczęściej, zawsze jak tylko jestem i mam czas. Obecnie zaczynam odczuwać, iż w maju matura, a poza tym szukam sobie pracy. Więc nie, nie siedzę 24/7 na forum. Mimo to myślę, że możecie się spodziewać co najmniej jednego odpisu dziennie. Chyba, że wydarzy się naprawdę coś ważnego. Ale myślę, że to rozumiecie P':<

... Znowu się rozpisałam. A podobno nie lubię o sobie mówić.
Powrót do góry Go down
 
Coś o mnie~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Mistrzowie Rozgrywek >> :: MG Celestia-
Skocz do: