Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:53 pm

Hm nie pamięta mnie czy co? Najwyraźniej... Tak więc szłam razem w Drakiem, nie wiedząc znowu zbytnio co mam powiedzieć... Trochę rozmyślałam o tym wszystkim, po chwili jednak stwierdziłam, że nie ma się czym zamartwiać...
- Hm, jakie masz zainteresowania? - spytałam po chwili chłopaka, próbując zacząć jakąś rozmowę.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:02 pm

Chłopak chyba niebyt wiedział jak odpowiedzieć na twoje pytanie bo milczał dość długo ale w końcu zrobił się czerwony i ci odpowiedział.
-Dziewczyny. Interesuje się dziewczynami, nie mam tak owego hobby od jakiś trzech lat podróżuje i jakoś nie znalazłem sobie zajęcia.
Przy tej odpowiedzi straciłaś również wrażenie bycia obserwowaną najwidoczniej pokemon stracił zainteresowanie tobą.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:16 pm

- Emm... Aha - odpowiedziałam chłopakowi.
Hm... Darkrai, ciekawie... Ciągle było mi się trochę ciężko oswoić, że ta legenda ciągle była niedaleko mnie. Ale mimo wszystko... było w porządku.
- Trzy lata, to dość długo. Jak tak policzyć to... mój brat podróżuje gdzieś z siedem - zamyśliłam się.
Westchnęłam. Ciągle było mi żal, że rodzina tak się rozpadła. Byłam w chwili obecnej trochę smutna.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:22 pm

Kto wie może kiedyś minąłem się z twoim bratem w sumie podróżowałem z jednym chłopakiem jakiś tydzień, wspominał że ma młodszą siostrę.
I znów nastała martwa cisza nawet w lesie przez który podróżowaliście nic się nie odzywała jakby wszystko poszło spać.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 3:29 pm

- Może... - mruknęłam.
Im dłużej o tym myślałam, tym bardziej czułam się zdołowana. Zaczęłam rozglądać się po okolicy. Ta nieznośna cisza była jeszcze bardziej dołująca. Hm może zobaczę coś ciekawego? Wyjęłam szkicownik i zaczęłam go przeglądać od początku. Miałam tam wklejonych kilka kartek z rysunkami jak jeszcze byłam mała.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 6:38 pm

Waszą cisze i twoje przeglądanie rysunków przerwał Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 396m który wylądował na twoim ramieniu o mało nie przyprawiając cię o zawał serca.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 7:05 pm

Ptaszek napędził mi niezłego strachu. Omal się nie wywróciłam. O ile dobrze wiem... to był Starly.
- Cześć, mały - powiedziałam do pokemona. - Wzięło cię na straszenie mnie, hm? - pokemony nie mówią, ale dobrze jest mówić do nich.
Schowałam szkicownik do plecaka i, jeśli ptaszek mi na to pozwolił, wzięłam go na ręce.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:52 am

Pokemon nie pozwolił ci się dotknąć ale za to tym razem wylądował ci na głowie i dzióbkiem pukał cię w nią. Drake był wyraźnie rozbawiony zaistniałą sytuacją bo ledwo powstrzymywał się od śmiania.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:56 am

- Ała - mruknęłam tylko.
Zeskanowałam ptaszka pokedexem. Chyba spróbuję małego złośliwca złapać.
- Hm, dasz się złapać po dobroci czy chętny na walkę? - spytałam Starly'ego.
Mimo wszystko trochę mnie rozbawiło zachowanie małego pokemona i puściłam do Drake'a oczko.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 5:50 am

Cytat :
Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 396m
Nazwa Starly Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Male
Typ Normalny/Latający
Poziom 5
Ataki Growl, Tacle, Quick Attack
Atak Sp. 0 %
Zdolnosc Keen Eye
Pokemon odleciał od ciebie najwidoczniej chciał walczyć, Drake przyglądał się zaistniałem sytuacji i nawet Darkrai zainteresował się twoimi wyczynami.


Ostatnio zmieniony przez Czacha350 dnia Wto Kwi 23, 2013 4:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 1:22 pm

Cóż, z walką może być nie za ciekawie, ale po chwili wypuściłam swojego Gligara. Na początek go jednak skanuję.
- Na początek zacznij od Sand Attack, po czym uderz go za pomocą Pioson Sting w obydwa skrzydła tak, żeby trucizna się do nich dostała! Jak zaatakuje to uskocz w bok i uderz go Poison Sting w brzuch! - wydałam komendy.
Poison Sting nie było za silne, ale była szansa zatrucia... Miałam nadzieję, że jeśli trucizna pójdzie w skrzydła to uziemi to ptaszka.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 1:30 pm

Cytat :
Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 207gligar
Nazwa Gligar Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Male
Typ Ziemny/Latający
Poziom 5
Ataki Poison Sting, Sand-attack
Atak Sp. 0 %
Zdolnosc Hyper Cutter

Nie wiedziałaś dlaczego ale Starly upadł na ziemie już po pierwszym trafieniu i był nie zdolny do lotu.

Gligar: 100%
Starly: 80% - poison


Ostatnio zmieniony przez Czacha350 dnia Wto Kwi 23, 2013 4:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 1:43 pm

O, nieźle... Hm, to teraz powinno być łatwiej skoro nie może latać...
- Zasyp mu teraz oczy Sand Attack i Atakuj Poison Sting! Jakby próbował uderzyć to szybko odskocz, użyj Sand Attack i Poison Sting w brzuch! - wydałam komendy.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 1:46 pm

Ptaszek był bezbronny podczas ataków Gligara mimo prób ataku był cały czas spychany do defensywy.

Gligar: 100%
Starly: 64% - Poison
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 1:50 pm

Spojrzałam na poke-ptaszka. Cóż, wynik walki jest już raczej przesądzony... Nie wiedziałam nawet czy dalej atakować czy też już przestać...
- Gligar, atakuj go teraz Poison Sting, a na każde jego próby ataku Sand Attack i póżniej bez przerwy Poison Sting! - wydałam komendy.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 1:58 pm

Pokemon nie miał szans w walce z Gligarem więc dość szybko tracił zdrowie choć udało mu się wyprowadzić jeden atak.

Gligar: 94 %
Starly: 35% - Acc - Poison
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 2:01 pm

- Gligar, uderz Poison Sting, po czym użyj Sand Attack i na koniec wzbij się w górę i zapikuj na Starly'ego z Poison Sting! - wydałam komendy pokemonowi.
Gligar świetnie się spisywał i byłam z niego zadowolona.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 2:24 pm

Ataki twojego pokemona były dość silne by zakończyć walkę w tym momencie. Starli padł bez sił na dalszą walkę. Drake uśmiechną się do ciebie a Darkrai znów ukrył się w jego cieniu.

Gligar + 0,8 lvl.

Klaudia respekt + 5 ptk
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 2:26 pm

- Super - ucieszyłam się.
Rzuciłam w dzikiego pokemona pokeballem i czekałam, czy się złapie. Również uśmiechnęłam się do Drake'a, po czym podeszłam do Gligara i go pogłaskałam po głowie. Jak Starly się złapał to podnoszę pokeballa z nim.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:30 pm

Drake pogratulował ci gdy tylko Starly się złapał i ruszyliście w dalszą drogę. Wasza podróż znów była owiana wnerwiającą ciszą, nic się nie działo nawet mysz nie raczyła przebiegnąć wam drogę.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:33 pm

Cały czas rozglądałam się wokoło. Byłam teraz bardzo zadowolona, że złapałam nowego pokemona. Rety, dlaczego ciągle jest tak cicho?! Myślałam, co by tu zagadać. Jak na razie jednak nie miałam zbytnio pomysłu. Ciekawe jak daleko jest do kolejnego miasta...
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:43 pm

Rozglądanie nic nie dawało nic godnego uwagi nie potrafiłaś dostrzec nic godnego uwagi. Droga do miasta zabrała wam resztę dnia gdy dotarliście do hotelu robiło się już całkiem ciemno, zauważyłaś że Darkrai wychodzi z cienia chłopaka i wyrusza w swoją drogę.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:46 pm

Hm Darkrai chyba na noc idzie gdzieś dalej, żeby nie wywoływać koszmarów... Zerknęłam na oddalającego się pokemona i ruszyłam z Drakiem do hotelu. Cóż, nie licząc tej drogi w milczeniu teraz to dzień był odjazdowy... No i... to w tunelu zakochanych. Cóż, fajnie było. Jak chłopak wynajmie pokój to idę z nim do niego.
Powrót do góry Go down
Czacha350
Będę mistrzem!
Czacha350


Liczba postów : 514
Na forum od : 18/03/2013
Skąd : Przemyśl

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 9:02 am

Chłopak dość szybko załatwił wam pokój mimo pewnych trudności związanych z waszym wiekiem w końcu mogliście się rozgościć w niezbyt dużym pokoiku z jednym łóżkiem i łazienką. Wyglądając przez okno dostrzegłaś przez moment Darkrai'a sunącego wzdłuż budynków.
Powrót do góry Go down
IronMan
Początkujący trener
IronMan


Liczba postów : 117
Na forum od : 06/04/2013

Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 28, 2013 9:50 am

Hm, znowu jedno łóżko?
Chwilę wodziłam wzrokiem za Darkraiem, dopóki ten nie zniknął mi z oczu. Ciekawe było to wszystko i dość zastanawiające.
- Oki, zaraz wracam - powiedziałam po chwili do Drake'a.
Poszłam do łazienki i tam się szybko umyłam oraz przebrałam, żeby chłopak nie musiał długo czekać. Po tym idę do pokoju i jak na razie siadam na łóżku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan   Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Koszmary na ratunek ~ Gra IronMan
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» KP IronMan
» Box IronMan
» Bank IronMan
» Safari IronMan
» Test IronMan

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sandstorm. Pokemon PBF - Storm is rage! ::  :: << Mistrzowie Rozgrywek >> :: Bez Mistrza Gry-
Skocz do: